Opinia na temat AP

Temat przeniesiony do archwium.
Interesuje mnie opinia na temat tej uczelni. Widziałam, że są już wątki na jej temat, ale bardzo stare, a ja chciałabym usłyszeć jakieś świeże głosy. Przyznam, że czesne jest niskie, a do tego miałabym tam bardzo blisko, więc kusi mnie ta uczelnia. Co o niej sądzicie? Jak poziom wykładów? I atmosfera?
Zajęcia na tej uczelni są bardzo fajne, poza tym mają różne stypendia. Dowiedz się, może na jakieś się załapiesz.
Zgadzam się, szkoła jest super. Mają szacunek do studenta i cenią jego czas, dlatego wykładowcy się nie spóźniają. A tak bywa w wielu innych szkołach.
Mi też podoba się ta szkoła. I mają dużo różnych kierunków, więc pewnie znajdziesz coś ciekawego dla siebie.
Tak mówicie? No to chyba się zapisze. A jak poziom nauki? Wysoki? Zastanawiam się, czy dam sobie rade.
Moim zdaniem poziom jest wysoki, ale wykładowcy są bardzo w porządku, więc można się ze wszystkim dogadać, poprawiać egzaminy itd.
Dokładnie, szkoła fajna. Widziałam też, że trochę mają tych kierunków związanych z językami.
Fakt, mają kilka kierunków językowych. Też zależy, jaki poziom cie interesuje. Wejdź na ich stronę, to się wszystkiego dowiesz.
Dzięki dziewczyny, już sie zdecydowałam i od października zaczynam.
Na pewno ci się spodoba :)
Nie słyszałam wcześniej o AP, ale jak tak zachwalacie, to muszę się zainteresować :) Mam blisko do Częstochowy.
Jeżeli interesują cię studia językowe, to faktycznie warto. Wykładowcy są rewelacyjni, można się dużo nauczyć, a opłata za studia jest niska w stosunku do innych uczelni.
Widzę na ich fb, że teraz mają promocję, że pierwszy semestr studiów za darmo i wysokie stypendia. Bardzo przekonujące :)
Powiem Ci tak - atmosfera super. Wiadomo, zdarzają się wredni wykładowcy jak to na każdej uczelni bywa, ale nawet z nimi szło się dogadać. Generalnie spoko uczelnia, jeszcze jak masz blisko to nie masz co się zastanawiać ;)
W sumie to trochę obawiałam się iść z moją znajomością angielskiego na studia w tym języku. Ale po roku stwierdziłam że to był najlepszy wybór. Bardzo szybko nauczyłam się języka i umiałam wszystko. Same zajęcia bardzo interesująco prowadzone. Zaliczenia znośne a i wszyscy pomocni i chętni posłużyć radą. Lepszych studiów nie mogłam chyba sobie wybrać. Jak dla mnie ideał.
wątek do usuniecia jako reklama...
żal, że poważna uczelnia wykorzystuje takie metody.
Jak można z angielskiego wszystko umieć po paru miesiącach/latach nauki?
Nawet wykładowcy nie umieją wszystkiego a co dopiero studenci!
Cytat: mg
żal, że poważna uczelnia wykorzystuje takie metody.

Akurat jestem w Krakowie - podejde do niej i powiem, ze takie rzeczy to sie nie robi. Inaczej czeka ich ........
oni są z Częstochowy
Cytat: mg
oni są z Częstochowy

no to ich znajde i napisze tak ladny email...:-)..
Jeśli rzeczywiście interesuje Cię ta uczelnia, to powiem krótko. Idź i sprawdź. Naprawdę warto, wiem co mówię, bo tam uczęszczałam!
na miejscu wszystkich rozważających tę 'szkołę' mocno bym się zastanowił. kończyłem w niej licencjat i byłem jednym z najlepszych studentów w grupie i na całym roku. na mgr poszedłem na jeden z najlepszych uniwerków w Polsce. tam ledwo zdałem praktola po 1rokuMA, a na seminariach przepaść. musiałem nieźle się namęczyć by sprostać wymaganiom - pisanie akademickie szczególnie. lepiej zaczynac od razu na uniwerku, dobrym niż na jakiejś prowincjonalnej szkole.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia