Napisanie prostych zdań

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam.
Potrzebuje pomocy aby ktoś przetłumaczył albo napisał po angielsku 7 prostych zdań o pracy w czasie kiedy się ona już odbyła już (np.rok temu) na wakacjach (pracowałem wtedy jako kelner - nie pracowałem naprawdę ale można wymyślić). Jeśli będzie coś nie jasnego to proszę pytać.
-----
Ja zeszłego lata spędziłem w restauracji. Pracowałem jako kelner. Pojechałem tam na miesiąc czasu. Pracowałem 5 godzin. Podawałem posiłki dla klientów. Zarabiałem 100 złoty dziennie. Była to ciężka praca.
-----
Proszę aby ktoś poprawnie przetłumaczył zdania a jeśli zdania są złe to napiszcie swoje (+tłumaczenie.
P.S Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.
edytowany przez Vams: 08 lis 2016
zla witryna.
jak napiszesz sam, to ktos sprawdzi.
jak dasz do translatora, to bedzie widac.
Napisz samodzielnie, ktos sprawdzi.
@mg Poprawiłem temat, sprawdzisz? :)
niepotrzebne 'ja' w pierwszym zdaniu.
'zeszłego lata' powinno byc w innym przypadku gramatycznym
'zloty' to forma mianownika, a tu ma być dopełniacz liczby mnogiej.
'dla klientow' znaczy, że dawaleś posilki komus, kto podawal je klientom. Nie na tym polega praca kelnera.

poza tym ok.

Przetlumacz to teraz na angielski, bo chyba takie jest polecenie, moze ktos sprawdzi.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia