Pomoc przy tłumaczeniu streszczenia pracy inżynierskiej na język angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

31-34 z 34
| następna
bo piszesz bzdury na temat języka angielskiego.

z tym, że nie wiem, dlaczego nas o cokolwiek oskarżasz.
To są nasze posty, nas tam nie ma.
Wasze Posty w Moim Kierunku Sa Patologiczne . To w ogole nie jest zagadnienie jezyka angielskiego tylko dysfunkcyjne zachowanie. Tzw. Bullying - use superior strength or influence to intimidate (someone), typically to force them to do something.

Jestes bully ... i zostawmy j. angielski na boku ... bo generalnie tonie jest smieszne i jezeli nikt na tym forum tego nie zauwaza to znaczy ze reszta tez jest czescia tej PATOLOGII!!!!!

group bullying called mobbing, in which the bully may have one or more "lieutenants" who may seem to be willing to assist the primary bully in his or her bullying activities.


Masakra...
edytowany przez big.f00t: 29 sty 2017
Cytat: big.f00t
Co mnie interesuje to to skad bierze sie wasza nienawisc w moja strone

Osobiście:
Jestem osobą o której ludzie mówią, że nie wyobrażają sobie mnie złego, ale Twoja arogancja i przekonanie o swojej genialności które zwykle, i w Twoim przypadku, są odzwierciedleniem ignorancji wraz z poczuciem bezsilności jaka towarzyszy mi przy jakiejkolwiek próbie merytorycznej dyskusji (jaką inni czasami podejmują z Tobą), z brakiem u Ciebie zdolności do samokrytyki i pokory czy skromności wyzwala u mnie złość. Masz też skłonność do wyolbrzymiania dlatego zaznaczam, że nie chodzi o nienawiść ale tylko o antypatię czy awersję.

Obiektywnie:
Arogancja, nieprzyjmowanie krytyki, nieposzanowanie zasad panujących na forum, kłótliwość, szkodzenie forum poprzez udzielanie błędnych wyjaśnień i odpowiedzi wynikające z niedostatecznej znajomości angielskiego, wybiórczość w wyborze argumentów.

A dlaczego pojawiają się argumenty ad personam? Od samego początku próbowano z Tobą rozmawiać czy dawać Ci do zrozumienia że masz braki w angielskim, ale to jest bezcelowe ponieważ źródło problemu tkwi z Twojej osobowości.

Moim zdaniem potrzebujesz pomocy psychologicznej i nie piszę tego by Cię obrazić. Nie jestem psychologiem ale daje się zauważyć u Ciebie jakieś zaburzenie co próbowałem dać Ci do zrozumienia kilka razy.
Tak w ogóle to z ciekawości byłem na trzech sesjach psychoterapii ale musiałem się przeprowadzić i przerwałem. Poza tym bardzo drogie jest ono dla nie będących ‘z potrzebie’ :) Dla potrzebujących sesje pewnie są refundowane albo darmowe, nie wiem dokładnie. Super doświadczenie i polecam każdemu. Ja na pewno kiedyś się zdecyduję :)
Wasze zachowanie jest patronizujace i dysfunkcyjne - BULLYING. Takie zachowanie jest zle! takie zachowanie to nie jest KRYTYKA ...to dysfuncyjne zachowanie polegajace na obrazaniu i mieszaniu z blotem...

Pisanie pod kazdym postem ,ze pisze Bzdury i musze sie douczyc i ze mam odejsc z forum - w kolko... TO JEST CHORE ZACHOWANIE - BULLYING.

Chcesz mi powiedziec ,ze to jest krytyka ? Powtarzanie komus ze znowu popelnil blad, znowu pisze bzdury i ze ma odejsc z forum plus patronizujacy jezyk i wysmiewanie w KOLKO ! to to jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA???????????????


masakra...
edytowany przez big.f00t: 29 sty 2017
31-34 z 34
| następna

 »

Pomoc językowa