czy napisał by mi ktoś list z wakacji po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

czy napisał by mi ktoś list z wakacji po angielsku ?? proszę
(w treści musi być)

Właśnie wróciłeś z wakacji napisz list do swojego kolegi/koleżanki i poinformuj go/ją.
-gdzie i z kim pojechałeś na wakacje ?
-gdzie się zatrzymałeś i na jak długo ?
-czy była ładna pogoda i co robiłeś w ciągu dnia ?
-co robiłeś wieczorami i jakie miałeś problemy w ciągu tego wyjazdu ?

list musi być w czasie przeszłym i mieć około 160 wyrazów

grozi mi banieczka z anglika a go nie umiem bo mam 2 języki w szkole
Dzięki temu co napisze ten list.
Nikt nie napisze...I'm afraid.
Jak zaplacisz to moge napisac. Nic za darmo.
Ja mogę Ci napisać tylko podaj adres. Ale będziesz musiał poczekać, bo na wakacje wyjeżdzam dopiero w lipcu.



(A tak apropo to nie wiem po co w ogóle ten dział "Brak wkładu własnego" skoro jedyne komentarze w nim to "nie pomoge Ci bo brak wkladu wlasnego". Nie zebym byla za takim pomaganiem, tylko zastanawiam sie po co wlasciwie ten dzial)
Dear Kate,
how are you? I'm fine.
I've just returned from Władysławowo and I've wanted to write and tell you about my stay there.
I spent two weeks at the seaside in Władysławowo. I went there with my elder brother. We stayed at our friends' house.
The weather was great. It was warm but not very hot and, more important, sunny.
We spent all days walking, sunbathing, playing football and voleyball.
I also enjoyed photographing magnificent sighs such as sunsets.
In the evenings we used to sit with our friends outdoors talking, laughting, telling jokes.
However, our stay wasn't plain sailing. First of all, I lost my wallet with all my money. Besides, my brother caught a cold and had to spend in bed a few days.
All in all, I really enjoyed my stay there.I hope I go to Władysławowo next summer.
Can't wait to see you.
Yours,
tak było napisane jak pisałem ten post gdzie mam dać podobny ;PP
cytuje:
Uwaga! Prośby o odrobienie zadań domowych, tłumaczenia długich tekstów oraz inny prośb w których nie widać własnego wysiłku należy umieszczać w katalogu "Brak wkładu własnego". Zachęcamy jednocześnie do samodzielnej pracy i prośbe na forum o sprawdzenie - szansa na odzew forumowiczów jest wtedy nieporównywalnie większa :)
dzięki chociaż ty jedna rozumiesz mnie ze nie kumam tego języka wole niemiecki i starasz się mi pomóc ;PPP
mam tylko nadzieje ze to jest poprawnie gramatycznie i 2 za to dostane bo kopiuje to w ciemno bo nic z tych literek prawie nie rozumiem :PP dzięki
nie potrzebny ci mój adres napisz tutaj ten list jak chcesz na pewno nie tylko mi się on przyda ale innym też
Honorata15-
Bardzo ladnie, ze zrobilas prace za kogos, kto w jego wlasnych slowach "grozi mi ....z anglika a go nie umiem".
Tylko, napisz mi, czy nauczyciel nie pozna, ze NED1986 sam tego nie zrobil. Uzylas konstrukcji ktore sa troszeczke na wyzszym poziomie jak na kogos, kto 'ang. nie umie'.
W wyrazie sigh jest błąd-powinno być sight.
Dla mnie to jest bez sensu, ok brak wkładu własnego, ale jak inaczej ktoś chce się nauczyć angielskiego, jeżeli nie chce mu się niczego pisać? Tym bardziej, że jest to tak banalny temat! Sorry, ale ja takie listy pisałam będąc na poziomie elementary! A wystarczyłoby samemu coś napisać, dać do sprawdzenia, nawet gdyby było z nie wiadomo jakimi błędami, ale przynajmniej dzięki temu coś by się wyniosło...
Dziewczyno, napisałam, bo miałam czas i ochotę.To, czy nauczyciel się zorientuje, czy nie, nie znajduje się w kręgu moich rozważań. A poza tym, to sprawa między mną, a samym zainteresowanym.
>>>Dziewczyno,
Dziekuje za mily komplement, juz latami nie slyszalam tego slowa.
To teraz musisz pomagac wszystkim tutejszym obibokom. Czy masz czas i ochote, nie znajduje sie w kregu moich rozwazan.
tylko ze ja szkołę końce i nie wpakuje się do takiej gdzie uczą angielskiego a 2 język dołożyli mi w 2 klasie technikum ciekawe czy ty po niemiecku coś napiszesz bo dla mnie to pikuś bo mam 5 ale anglika nie kumam :PP a takie osób które pomagają nie zasługują na krytykowanie tyczy się do was wszystkich. jeden jest dobry w tym drugi w tamtym powinniśmy sobie pomagać nikt nie będzie dobry we wszystkim pozdro i dzięki za list szacuneczek dla Honorata15
dzięki jesteś wielka chętnie bym ci pomógł na przykład z komputerkiem albo innym przedmiocie albo czymś takim ale ty pewnie z wrocka nie jesteś :PP heheh pozdrawiam
ale anglika nie kumam :PP

To sie ucz. Nie mow, ze nie masz zdolnosci do jezykow - albo bujasz z niemnieckim. Nie jestes ambitny chlopie.

a takie osób które pomagają nie zasługują na krytykowanie tyczy się do was wszystkich. jeden jest dobry w tym drugi w tamtym powinniśmy sobie pomagać


A sprawdzsobie dobry czlowieku, co to znaczy 'pomagac' i czym sie rozni 'pomagac' od 'robic wszystko za lenia'. Honorata jest frajer i pewnie taka pozostanie, a ty jestes cwaniak.
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, poza tym pan NEO powinien nauczyć się korzystać z WYSZUKIWARKI, bo wpisując z ciekawości słowa kluczowe znalazłam na samym początku 3 listy po angielsku z wakacji, również z tej strony (a pewnie jest ich jeszcze więcej w Internecie). Więc naucz się człowieku obsługiwać wpierw GOOGLE. Bez odbioru...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa