Upstream czy Gold?

Temat przeniesiony do archwium.
Drodzy forumowicze,
W przyszłym roku planuję podejść do CAE; dotychczas korzystałem z CAE Result Oxforda (wkrótce skończę) i zamierzam wziąć się za nieśmiertelne CPE UoE p. Evans (i może jakieś sample) :) . I tutaj nasuwa mi się pytanie: przeczytałem dziesiątki wpisów na forach i doszedłem do wniosku, że wybór następnego podręcznika pozostanie między Goldem, a Upstreamem. O tym drugim nie usłyszałem jeszcze złego słowa, jednak nie ma wersji na egzamin od 2015. Z kolei z Golda przygotowywałem się do FCE i wyszedłem na A (w nowej wersji była płyta z e-podręcznikiem z nagraniami, niesłychanie wygodne). Dodam, że dość intensywnie robię supermemo. Tak więc czy powinienem odpuścić sobie Upstreama dlatego, że jest do starej wersji, czy to nie ma większego znaczenia i czy nowy Gold Advanced rzeczywiście jest o wiele prostszy?
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi :D
Jak juz uczyles sie z Gold, masz dobre doswiadczenie z tym - to dlaczego wymyslasz cos innego?. Wydawnictwo Gold napewno przygotowalo calosc nauki - tak, ze na wyzszym poziomie beda sie opierali na tym co juz wczesniej robiles na FCE.
Rocket science this is not!.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa