Podręcznik FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

chciałam zapytać jaki podręcznik polecacie do samodzielnego przygotowania się do egzaminu FCE? Zastanawiam się nad czymś co zawiera ćwiczenia dotyczące wszystkich części egzaminu. Widziałam książkę z wydawnictwa Edgar Easy FCE czy ktoś z niej korzystał?

Pozdrawiam
Poczytaj dokladnie o FCE, bo wiem, ze w przyszlym roku (2015) egzamin sie troche zmienia.
Jak bedziesz gotowa w tym roku (2014), widzialam 'Cambridge English - Grammar jak i Cambridge English Vocabulary for FCE z odpowiedziami), ktore wg mnie sa o.k.
Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski, Wydawnictwo MMService, 2013
Nie wiem jak można nie zdać FCE znając tę książkę. MEGA pozycja.
zelemario ma rację.
Przygotowuję uczniów do FCE właśnie z Michalskiego.
Oczywiście wyłącznie w zakresie przygotowania gramatycznego.
Nie sądzę, aby znając tę książkę, nie można było zdać FCE. Najbardziej cenię ją dlatego, że oprócz masy testów, proponuje także bardzo fajnie rozwiązane Use of English.
Oczywiście książka ma swoje słabe strony - przede wszystkim nie przygotuje Cię do FCE od strony słuchowisk, bo kompletnie w niej tego nie ma.
JEdnak jako pozycja gramatyczna da Ci wiele informacji, które wystarczą Ci na całe życie z angielskim. Ta książka taka właśnie jest - wątpię, abyś kiedykowiek jeszcze szukałą innego repetytorium lub pomocy gramatycznej, tu jest wszystko.
Powodzenia na egzaminie.
znowu ta reklama, przykre. Dobrze, że tym razem chociaż autor pomógł też językowo w innych wątkach.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie