opis zdjęcia

Temat przeniesiony do archwium.
Dobry wieczór! Mam na jutro wybrać zdjęcie i je opisać. Bardzo bym prosiła, aby zostało to sprawdzone czy jest poprawnie napisane gramatycznie i czy pasuje z treścią tego co napisałam poniżej po Polsku. :)

My friend took this photo on your mobile phone in winter holidays, at sports camp. That day we walked on Łabski Szczyt. In this picture on the right is Alicia and on the left Natalie and Kinga. Behind us is trunks and a lot of snow. We ran, but we got lost, so we waited for coach. I like the photo, because is funny. Everyone is smiling and is making silly faces. I chose this photo, because it resembles me of my the best sports camp. Very Happy

Moja koleżanka zrobiła to zdjęcie swoim telefonem we ferie, na obozie sportowym. Tego dnia szłyśmy na Łabski Szczyt. Na tym zdjęciu po prawej jest Alicja, a po lewej Natalia i Kinga. Za nami są pnie i dużo śniegu. My biegałyśmy , ale się zgubiłyśmy, więc czekałyśmy na trenera. Ja lubię te zdjęcie, ponieważ jest śmieszne. Każdy uśmiecha się i robi głupie miny. Ja wybrałam to zdjęcie, ponieważ przypomina mi o moim najlepszym obozie sportowym.
'swoim' nie będzie 'your'
np during winter break sports camp
to the Labski Szczyt
edytowany przez Aaric: 21 lut 2016
are tree trunks
np. we run ahead of everyone else and we got lost
the / our coach
it is funny
Everyone is smiling and is making silly faces.
it reminds me
'Very Happy' nie ma nóg ani rąk :-)
edytowany przez Aaric: 21 lut 2016
'Behind us is trunks and a lot of snow ??'- może to i zrozumiałe, ale nie przywykłem do takiego szyku w zdaniach. W/g mnie :
"There is /was / has been a lot of snow behind us"
Mnie uczono żeby (i jak) unikać expletive constuction ie there + be
edytowany przez Aaric: 22 lut 2016

« 

Pomoc językowa

 »

Inne strony do nauki języków