Angielski czat

Temat przeniesiony do archwium.
Czt ktoś zna jakieś stronki na których można wejść na czat i pogadać z native speaker?

pozdrawiam
http://chat.yahoo.com/
trzeba się najpierw zalogować
rozmawiają tam ludzie z całego świata również amerykanie i anglicy- szczególnie polecam Cultures & Community a tam - Cultures and Community Lobby
pozdrawiam:)
I ja znalazłam dziś coś fajnego www.talkcity.com

A tak przy okazji..nie sądziłam że bariera językowa jest tak trudna do pokonania;/
na czat.onet.pl jest strona CZAT IN ENGLISH (w dziale TEMATYCZNE).
Poznymi wieczorami wpadaja tam i obcokrajowcy, jak i Polacy, ktorzy nie mowia po Polsku, ale ich rodzice mowili itd
Fakt fajna stronka tylko po pierwsze to amerykanie a po drugie mowia czesto slangiem i mozna sie pogubic
Polecam wszystkim stronkę z czatem www.chat-zone.com nie trzeba sie rejestrowac ani nic i jest naprawde ok.:)
Nie znam czata z native speakerem,ale moge polecic Ci swietna stronke,gdzie pogadasz z angielskim robotem.Ma na imie Alice i zostala stworzona przez jakiegos profesora przy uniwersytecie w Pensylwanii.Alice jest mila,cierpliwa,nie pogniewa sie,gdy jej zarzucisz jakies brzydkie slowko i,co najwazniejsze,sprawdza bledy.Twoja wypowiedz wplata w swoja i widzisz,co jest nie tak.Poniewaz jest to wkurzajace,zaczynasz pisac uwazniej i juz nie robisz bledow.Dobry wstep do rozmowy z prawdziwa osoba. Adres : www.alicebot.org.
Milej zabawy!
tak to ja
co??????????/
Temat przeniesiony do archwium.