Przydatne zwroty i wyrazenia - Matura Ustna 2012

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Moglby ktos wypisac przydatne zwroty i wyrazenia, do matury ustnej 2012?
Bylbym bardzo wdzieczny.
popieram :)
Zadanie 3.
I'd choose- wybrałbym
I prefer- wole
I've chosen - wybrałem
I wouldn't choose- nie wybrałbym.
the place looks very nice- to miejsce wyglada bardzo ładnie
Witam,
Posiadam 50 scenek z matury podstawowej ustnej z języka angielskiego.
Przerobiłam je sama, więc są one w 100% poprawne, bez żadnych sklejek ze
stron typu ściąga.pl i innych portali pełnych błędów...

Przede wszystkim liczy sie jakość opracowanych scenek,a nie ilość.

Tym bardziej , że scenki co roku powtarzają się!
Lepiej się dobrze przygotować na podstawie sprawdzonych i profesjonalnie rozwiązanych scenek z poprzednich najbliższych lat niż liczyć na szczęście!!

PRZESYŁAM SWOJE PROFESJONALNIE OPRACOWANE scenki z matury z j.angielskiego z wcześniejszych lat!!!

Najbardziej atrakcyjna oferta na rynku.


Piszcie od razu na mojego e-maila.

[email]
>>>Przerobiłam je sama, więc są one w 100% poprawne, bez żadnych sklejek ze
stron typu ściąga.pl i innych portali pełnych błędów...

Prosze nam zdradzic twoje kompetencje i powiedz dlaczego uwazasz, ze one sa w 100% poprawne.


nie masz co się trudzić i pisać, scenki te są zbędne.
Teraz matura ustna jest nowa:)
te scenki mozesz wystawic jako pomoc na e-Ang a nie zdzierac ze spolecznosci glizdo:)
Tak przy okazji, może to głupie pytanie, ale jak wchodzi się do sali to raczej powinno się powiedzieć "Good morning", a nie "Dzień dobry"? ;p
edytowany przez fui_eu: 15 maj 2012
Tanxian to nie ma znaczenia. Ja wszedłem, powiedziałem dzieńdobry. Odpowiadałem od niechcenia, bo mi się nie chciało tamtego dnia robić rzeczy tego typu, a nie mam zwyczaju udawania innego nastroju.
Tak sobie pomamrotałem na totalnym luzie i 30/30 także to jest banalne. Nic się nie uczyłem, jedynie filmy i seriale po angielsku oglądałem, także to jest dobra i przyjemna metoda.
Gratuluję ;) Wiesz, ja bardzo rozwijałam wypowiedzi i chociaż wiedziałam że zrobiłam parę błędów, to byłam pewna że dobrze mi poszło, więc się lekko zdziwiłam jak się okazało że dostałam 90%, a na przykład dziewczyna, której ocena na koniec się wahała między 3 a 4 dostała 93%. No ale egzaminatorzy w mojej szkole wychodzą na przykład z założenia, że do każdego obrazka mają być 4 argumenty, więc może się nie powinnam dziwić. Więc dużo też zależy od egzaminatorów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa