Pytania, zestawy na angileski ustny podstawowy

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 179
poprzednia |
Czy ma ktoś jakieś zestawy jakie mogą się pojawic na maturze z angielskiego na podstawowym? Jeśli tak to bardzo bym prosil na wyslanie mi na mail [email]
mi tez jak cos.
na aders e- mail:
[email]

pozdrawiam
michał
http://www.oke.lomza.com/infolinia/nauczyciele/szkola_ponadgim/pliki/jezyk_angielski.pdf

przykładowe zestawy na ustna podstawowa i pisemna

pozdrawiam :)
ja tez poprosze pyt na ustny z angielskiego: [email]
napewno macie gotowe zestawy na anglik ustny. Dawajcie!!!:)
Ogolnie sluchajcie! dotyczy pytan z angielskiego na mature ustną. otoz zestawy bedą bardzo podobne jak w zeszlym roku t,zn dosc czesto bedzie w Uzyskiwaniu inf do odegrania pytanie; o wynajecie mieszkania, pokoju masz mowic I would like to rent a room How much do I have to pay? and pytaj wlasciciela np. Do you have any discounts for students?? or Do I have to pay advance??- z gory- 2 scenka czesto bedzie sie powtarzac jestes u dentysty zrob relacje I was at the dentist.because I had terrible toothache. The doctor extract my tooth- wyrwal zeba! He also checked my others teeth and one tooth he poisoned because he was going to treatment it He also wanted to fiill thedamaged tooth finally the doctor gave me pain killing injection i NEGOCJOWANIE konduktor sprzedal bilet dla palacych - nalezy zlozyc complaint to mow Excuse me, ticket inspector you sold me ticket for smoking compartment!! I wanted to get for non smoking place!!would you like to solve this problem??? Iam alergic for smoke!!! EGZAMINATOR cos powie wiec ogolnie sie zgodzcie i powiedz Thank you i agree with you Wiec ogolnie scenki nie sa takie trudne nie bojcie sie !! a tak wogole to ucze w szkole. Pozdrawiam piszcie ogolne to wieczorem zawsze cos wyjasnie i wytlumacze na OGOLNYM forum Pozdrawiam Mark
A masz może te pytania ??? Ile jest tych zestawów???
ma ktos gotowe zestawy na mature z angielskiego lub z innego przedmiotu. To pilne, bardzo poprosze, bede bardzo wdzięczny mój email to [email] Prosze prześlijcie mi te zestawy !!!!
Bardzo prosze o zestawy. Napewno musi ktoś mieć !!!
hej mark ma racje wlasnie wrocilem z ustnego i bylo np:boli cie zab idz do dentysty opowiedz mu co sie dzieje i spytaj sie jak go wyleczyc czy np: jestes ze znajomymi zapros ich na pizze albo wlasnie z tym pokojem chodzi o wynajecie go ile on kosztuje
czesc!czy masz moze zestawy na ustna?mam 16 maja i bylabym ci bardzo wdzieczna...pozdrawiam,Karolina;-)
Od dzisiaj sa we wszystkich szkolach matury ustne z ang. Ja mam po jutrze wiec jesli ktos juz byl na ustnym niech sie podzieli wiedza. Np numer arkusza i w 2 zdan czego dotyczyl. Wspitrajmy sie
jesli macie jakies dobre strony z jezyka angielskiego na mature ustną to prosze podajcie na meila [email] albo na gg: 1[tel]bardzo tego potrzebuje bo to jest jedyny egzamin ktorego sie tak bardzo boje nie jhestem zbyt dobra z angielskiego powiedzialabym ze jest wrecz przeciwnie prawie wogole nie kumam tego jezyka jak kazdego innego wiec PROSZE POKMÓŻCIE...z goru dziekuje
tak to niemam ogolnie zastawów tyle co sam odpowiadalem ale z tego co wiem to bylo jeszcze o lodówce ze sie zapsula i masz ja naprawic na wlasny koszt jakas tam manifestacja uczniów byla ktos tam mial telefon i zadzwonic do kolegi spytac sie go co u niego i dialog przeprowadzic wiem ze tak ogolnie to proste to jest tylko zestaw 10 jest przej*****
ja zdawałam dzisiaj i mialam taki:rn1.rnWizyta u lekarzarn- jakie objawy rn- jak długorn- jakie leki rn2.rnPowrót z koncertu, rn- czym dostalismy sie na koncertrn- czemu przerwano, rn- jaka zabawna sytuacja jak wracalismy do domu.rn3.rnZakup pamiątek (souvenir) rn- dlaczego nie w centrum handlowym tylko w sklepie małym, rn- kompromis,
Hej ja zdawalam dzisiaj i mialam taki zestaw i zycze powodzenia:
1.

Wizyta u lekarza
- jakie objawy
- jak długo
- jakie leki
2.
Powrót z koncertu,
- czemu przerwano,
- jaka zabawna sytuacja, była jak wracaliscie do domu
3.
Zakup pamiątek (souvenir)
- dlaczego nie w centrum handlowym tylko w sklepie małym,
- kompromis,
a wiecie cos o rozszerzonym z anglika zdaje 10 ale boje sie ze nie dam rady... jak ktos cos wie pisac!!!
Dzieki Uzi18 jakbys jeszcze mogla napisac ktory to zestaw to by bylo swietnie:) czekamy na wiecej:)
ja mam jutro ustny, a dziś paranoję;P i zdobywam inf. o zestawach---. oto co wiem:))rnA: jak długo Twój kolega chce zostać w Polsce- zapytaj, Co powidzien zwiedzić- powiedz mu i powiedz czym powinien podróżowaćrnrnB: opowiedz na jakim kursie byłeś, podaj rozkłąd zajęć, i jaka lekcja Ci się najbardziej podobałarnC: ty chcesz wyjsć wieczorem Twoja koleżanka nie, dojdźcie do kompromisurnObrazek: 3 kobiety, jakieś promy płynące (śr. naturalne) i rzeka
rozmowy: 1 opisac pobyt w angli i co robiles co zwiedziles i jak byl powrut, 2 dentysta kiedy moge sie umowic oraz ile za to zaplace, 3 mialem przekonac kolezanke do tego ze idziemy na koncert a nie na dyskoteke rnrnrnobrazek: rodzina w dużym domy, przy stole je obiadrnrn a w innych powtarza sie lekarz, ból zeba, umawianie się na wizytę, co zrobić, żeby ząb nie bolał, rnrnnegocjacje: nie chcesz iść na mecz kosza tylko na coś innego, rnrnrnco sie wydarzyło w czasie kocertu, z kim byłeś, po... co w trakcie powroturnrnrnjak dotrzec gdzieś i czym najlepiej jechaćrnrna obrazki to miin.: chora kobieta na łóżku, ktoś jej leki podaje, kobieta wrzuca butelki do śmieci, autobus angielski---> double decker bus(te zcerwone takie) piszcie, co Wy macie.. i wiecie... pozdrawiam!!1:)
heej maturzyści ja mam angileski ustny 23 dopiero:/ ale trzymam za Was kciuki....:):)heeej jak cos to zostawiajcie zestawy heej MATURZYSCI GóRą:):)!!!!
A: jak długo Twój kolega chce zostać w Polsce- zapytaj, Co powidzien zwiedzić- powiedz mu i powiedz czym powinien podróżować
B: opowiedz na jakim kursie byłeś, podaj rozkłąd zajęć, i jaka lekcja Ci się najbardziej podobała
C: ty chcesz wyjsć wieczorem Twoja koleżanka nie, dojdźcie do kompromisu
Obrazek: 3 kobiety, jakieś promy płynące (śr. naturalne) i rzeka



. 1. zapytaj o repertura kin w dniu dzisiejszym 2. o której jest grany film interesujacy cie 3. ile kosztuje bilet
II. twojemu znajomemu zgineły pieniadze 1. powiedz w jakich okolicznosciach zgineły pieniadze 2. kto mu pomógł 3. jakie były konsekwencje braku pieniedzy
III. 1. powiedz znajomemu ze przeszkadza Ci gdy pali w waszym pokoju 2. nie zgodz sie z jego argumentami 3. zaproponuj kompromis

OBRAZEK; facet siedzi na skałach i łowi ryby, dookola dużo kotów

1. zgubilas plecak opisz go i podaj swoj kontakt i mialam powiedziec ze jestem w pomieszczeniu gdzie sa rzeczy zagubione

2. ze bylam a koncercie ze bylo fajnie skad mialam nilet dlaczego rodzice nie chcie;li mioe poscic i jak ich przekonalam i co zrobilam po koncercie

obrazek to facetka siedzaca w takim dziwnym pokoju

I zanieczyszczenie srodowiska 1 spytja kolege czym jest spowodowane zanieczyszczenie, 2.czy ma hakis wplyw na mieszkanców miasta 3. powiedz jakie warunki panuja w twoim miescie

opowiedz o jakiej tematyce film oglądałas na festiwalu filmowych
który podobał cxi sie najbardziej powieez co musiałas zrobic zeby dostac autografy

A:zgubiłaś się w Londynie, zapytaj gdzie jesteś, gdzie jest stacja metra, ile zajmie dojście do stacji

B: byłaś na zakupach, powiedz po co, co ci sie podobało, i dlaczego w tym sklepie, po co tam poszłaś, jaki miałąś problem

C: koleżanka chce zrobić urodziny w domu, powiedz, że lepiej by było w pabie, nie zgodź sie z jej argumentami i przekonaj do swojego pomysłu

obrazek: chłopak na łóżku, uczy się i jest duży bałągan, pytań nie pamięta
Oto mój zestaw zdałam na 80% :D

1 scena. Dzwonie do pizzeri i pytam sie jaki rodzaj pizzy maja

ile kosztuje pizza dla 4 osob

jak długo mam czekac na dowóz

2. mam opowiedziec ze miałam problemy z dojechaniem na lotnisko

opowiedziec o pasazerach koło których siedziałam

i jakie podali mi jedzenie

3. scena dzwonie do dentysty, ze mam bol zeba i chce termin

podaje mi termin, lecz mam sie z nim niezgodzic i podac powod

podaje inny termin , mam sie zgodzic i uzadanic dlaczego

Zdjecie: Koles i Babka w kuchni

Facet gotuje babka siedzi

1. pytanie czy mi sie wydaje że facet jest szczesliwy

2. jak wyglada rola mezczyzny w dzisiejszych czasach
a: Pobyt w Angli. Opisz jak wygląda Twoja nowa sympatia, jakie ma zainteresowania.
B: Jesteś w Anglii. Powiedz, czym pojechałeś, ile trwałą podróż i jaka wydarzyłą Ci się przygoda.

C: Twoja koleżanka chce iść do restauracji zkuchnią mexykańska, Ty wolisz irlandzka, przekonaj ją swoimi argumentami, kompromis

Obrazek: facet w sklepie/ winiarnii, z przodu leży kiełabasa i pytanie--> dlaczego ludzie wola robić zakupy w mniejszych sklepach
Wiecie może czy poszczególne zestawy z ustnego angielskiego (podstawowy) w różnych województwach mogą się pokrywać? Czy jest na 100% tak, że jeśli jakiś zestaw jest w województwie nie-dolnośląskim, to w dolnośląskim go nie będzie?
==========================37=======================rn1)rnrna) zgubiłeś się, zapytaj gdzie teraz jeteśrnb) zapytaj o droge do swojej ciocirnc) zapytaj co oznaczają objaśnienia na mapiernrn2)rnrna) opowiedz o prezencie który przygotowałes dla mamyrnb) co zrobiłeś w tym kierunku żeby go przygotowaćrnc) jaka była reakcja na ten prezent twojej mamyrnrn3) rnrna) dla czego nie chcesz iść do restauracjirnb) zaproponuj zamówienie jedzenia na telefonrnc) zaproponuj zapłacenie rachunku na półrnrnOBRAZEK: siedzący uczniowe w klasie, nauczycielka robiąca im testrnrn=========zdałem na 100%, pozdro========
Ludzie wpisujcie województwa z jakich jesteście. W zeszłym roku np. woj. pomorskie i kuj.-pom. miało takie same zestawy.
Ja zdaję dopiero 16 więc jak zdam to dorzucę też mój zestaw. Pozdrawiam wszystkich uprzejmuch!! :-)))
ja z Lublina jestem, nie wiem czy w całej Polsce są takie same zestawy---> niewykluczone ale na 100% w Lublinie tak. Opłaca sie przerabiać zestawy, które mieli inni, bo ja dzis znajomy wylosowałam:)) nr 20, z promem na rzece obrazek, na górze sa SYTUACJE DO TEGO:))


16PKT. DOSTAŁAM, A STARCH NIE POTRZEBNY, KOMISJA ŚWIETNA :):)

będzie dobrze:) 3mam kciuki i powodzenia!!!!:):)
jaki to mumer zestawu byl
a jaki numer zestawu?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 179
poprzednia |