Angielski przez telefon

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc !

Krotko i na temat. Szukam kogos kto chcialby mnie uczyc angielskiego przez telefon, ewentualnie skype.
Obecnie znajduje sie w UK i po roku przebywania tutaj stwierdzam, ze angielski mam na tym samym poziomie co rok temu. Smutne...

Z racji tego ze jestem poza granica oczywiscie to ja bede dzwonil do osoby uczacej aby ta nie ponosila zadnych kosztow.

Oferuje 30 zl za 45 min nauki. Wiecej raczej nie chce poniewaz przy dluzszych lekcjach jakie kiedys bralem niby wszystko pamietam, a jak skoncze lekce to wszystko sie miesza.

Co do mnie to pracuje jako kierowca i mam "rozne" godziny pracy wiec jak komus to nie przeszkadza i jest w stanie uczyc na zasadzie pasuje mi jutro - mi tez to jestem otwarty.

Mam tylko angielski numer. Wyslanie smsa z PL kosztuje 40 gr, jak ktos chce smsem. Mozna tez do mnie na maila napisac.

+44[tel], [email]

Co do platnosci to jest mi to bez roznicy. Moge na konto w UK lub PL.
Jak ktos sie obawia ze platnosc nie zostanie uregulowana to moze wystawic aukcje na allegro o wartosci 30 zl i ja kupie. Wszystko do dogadania.

Pozdrawiam,
Damian
Angielski przez telefon to idealny pomysł na naukę angielskiego, najlepiej uczyć się właśnie mówienia i słuchania. Taka forma nauki to dodatkowy plus dla osób które mają nienormowany czas pracy.
A nie prościej ci będzie Przyjacielu skorzystać z najlepszej pomocy dydaktycznej i najbardziej idealnego otoczenia do nauczenia się języka jaki sobie można wyobrazić tzn., z zanurzenia się w języku w kraju, w którym jest on używany? Jak nie zauważyłeś przyrostu umiejętności w swoim języku to znaczy, że albo przebywasz cały czas w środowisku podobnych tobie Polaków rzuconych na obcą ziemię w celach zarobkowych, albo jesteś otoczony anglikami, ale nie zmuszasz się do komunikacji z nimi. Nauka języka przez telefon jest najbardziej idiotycznym pomysłem o jakim słyszałem, szczególnie w sytuacji w jakiej ty się znajdujesz.
Trochę to dziwne, ta nauka przez telefon. Ale z drugiej strony... przecież przez telefon też trzeba umieć się porozumiewać.
w taki sposób zdobywasz doświadczenie i osłuchujesz się w rozmowach telefonicznych
nauka przez odsłuchanie to dobry sposób żeby nauczyć się komunikować, natomiast nie nauczy wymowy pisowni czy gramatyki
Damian, chetnie ci pomoge. Napisz na skypie porteges100 to sie odezwe. Ustalimy szczegoly
Temat przeniesiony do archwium.