Nauczanie słownictwa i gramatyki w szkole podstawowej.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

Poszukuję publikacji naukowych, książek, artykułów w czasopismach dotyczących sposobów i metod nauczania słownictwa i gramatyki w szkole podstawowej. Potrzebne mi to do napisania pracy licencjackiej i ewentualnego porównania z nauczaniem wspomaganym komputerowo (Computer Assisted Language Learning). Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
Mysle, ze 'twoja' praca polega na tym, zebys sam/a poszukala tego. Nikt przeciez nie bedzie Ci podawal tego na tacy - TY to masz zrobic....
Nawet nie masz pojecia ile materialu jest na ten temat....masz dostep do internetu...to poszukaj, zamiast zajmowac sie glupotami...
dokładnie. zgadzam się z terri. to są jakieś horrory ! gościu nie wie co gdzie znaleźć i czeka na 'pomoc'. do podstawówki cholera jasna a nie na studia!! potem tacy w szkole dzieci uczą.
Oj tam, przesadzacie. Po prostu nie interesują mnie moje studia, nauczycielem nie zamierzam być, bo faktycznie szkoda tego kwiatu polskiej młodzieży. Napisałem z prośbą o pomoc nie w napisaniu pracy, a po to, żeby ktoś łaskawie podpowiedział mi jakieś tytuły książek. Tym bardziej, że niektórzy siedzą w tych tematach, więc i się na tym znają. Ja nie czytam książek, tym bardziej tych pedagogicznych - przeważnie zajmuję się "głupotami".

Tak czy inaczej, poradziłem sobie sam.

P.S. Sam(-a) sobie idź do podstawówki, bobket. Rozumiem, że moja postawa może się komuś nie podobać, ale to zakrawa na kpinę jak większość użyszkodników Internetu pisze bez jakiegokolwiek uszanowania zasad polskiej pisowni.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie