przygotowanie pedagogiczne przedszkole

Temat przeniesiony do archwium.
Jak rozumieć zapis "posiada przygotowanie pedagogiczne" w kontekście pracy jako nauczyciel angielskiego w przedszkolu? W ubiegłym roku skończyłam studia magisterskie z historii specjalność nauczycielska z językiem angielskim (wcześniej licencjat na tym samym kierunku), pracuje w szkole językowej, ale mam teraz szansę dostać się zespołu szkół (przedszkole+szkoła podst.) Mam wątpliwości dotyczące tego, czy mogę prowadzić zajęcia z angielskiego w przedszkolu. W suplemencie do dyplomu jest mowa o szkole podstawowej, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej, ale z drugiej strony posiadam przygotowanie pedagogiczne, a ono nie jest szerzej sprecyzowane w rozporządzeniu dotyczącym kwalifikacji dot. nauczania języka obcego w przedszkolu. Czy ktoś wie jak to wygląda?
pytanie do kuratorium.

wazne jest, czy program 'pedagogiczny' na uni obejmowal glottodydaktykę języków obcych, czy tylko historii.
Obejmował. Wiem, że mogę uczyć angielskiego w podstawówce, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej, nie jest dla mnie tylko jasne co z przedszkolem.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka praca