Nauka angielskiego poprzez przyklejanie kartek samoprzylepny

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć.Jeśli zły dział z góry przepraszam. Ucząc się dzisiaj angielskiego wpadłem na pewien pomysł. Mianowicie nauka języka angielskiego poprzez ponaklejanie kartek samoprzylepnych na wszystkie przedmioty jakie mamy w domu. Poprzez kontakt wzrokowy człowiek szybciej zapamiętuje pewne rzeczy a nie wierze, ze robiąc sobie codziennie kawę nie zapamiętamy po kilku dniach jak jest np czajnik. Od razu przeszukałem internety w poszukiwaniu takich karteczek lecz takowych nie znalazlem. Przechodząc do sedna : Czy bylibyście zainteresowani kupnem takich karteczek ? Mowie tu np o zestawie 500 rzeczy w Twoim domu. Karteczka miałaby kształt kwadratu,byłaby dość twarda ale nie sztywna,samoprzylepna, w zestawie byłyby 2 sztuki w razie zniszczenia jednej. Na kwadratowej kartce były pogrubiony napis w jezyku angielskim ,pod spodem mniejszą czcionką tłumaczenie polskie + ewentualny rysunek. Tak wiem powiecie, że takie karteczki można sobie zrobic samemu ale równie dobrze można zrobić fiszki, a dobrze wiemy jaki jest na nie popyt w sklepach. Reasumując czy gdyby w internecie pojawiła się taka oferta za przystępną cenę bylibyście zainteresowani ? Proszę o opinie i zapraszam do dyskusji.
Ja korzystałem z takiej listy https://notatek.pl/2750-popularnych-slowek-angielski :) fajna sprawa, polecam

« 

Pytania dotyczące języka angielskiego

 »

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę