Angielski ustny

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś pomoże mi by rozmawiać płynnie po angielsku ?
Hey

Ja wrocilem z Uk(10 lat bylem) pol roku temu ... i tez nie gadam po angielsku juz w ogole nigdzie...proponowalem ludziom na tym forum rozmowy na skypie...ale chyba sie boja :D lool

Ludzie powinni pozbyc sie tego nonsensu z oporami w mowieniu bo to poprostu za wysoka cena ...to jest tak glupie ...a jednak ludzie sie w to lapia ....

chetnie pocwicze mowienie zero polskiego ...tylko angielski. Siedze w domu i nie mam do kogo geby otworzyc :D

Moge wejsc na Skype any time any day
big.f00t - jak tam test poszedł?
hey nike !

Ja przeskimmowalem :D ten test. Test jest trpoche wizualnie odpychajacy hehehehhe

Jezeli interesuje cie specyficznie jak osoba ktora uczyla sie angielskiego jako imigrant w UK wypadnie na tym tescie. To jest sprawa indywidualna - nie wsazyscy sie ang. ucza jak sa w UK ...
Jezeli interesuje Cie jak Mi pojdzie z tym testem to moge go zrobic jezeli Jestes zainteresowany wynikiem...to moge sie poswiecic ... lol
Ten test jest troche
dluuugiii....
Mam pare rzeczy z angielskiego do zrobienia na boku ... ale zrobie ten test jako powtorke slownictwa i idiomow... bo jest tam tego sporo.
Nie wiedszialem ze interesuje Cie jak mi pojdzie :D

Zrobie go i wysle Ci priva. Dokladnie jakie bledy zrobilem i wszystko.
Musze napisac essej teraz i mam troche innych rzeczy ale tego testu uzyje do powtroki do CPE. (pisze go jeszcze raz lol)

Zrobie odzielny temat ... na forum jak mi poszlo ... mam tylko esssey do napisania z tematyki ktorej juz mam lekko dosyc ... i ogolnie nic mi sie nie chce robic ...juz z aglika... mam na mysli calej tej tematyki ... w ogole zwiazanej z nauczycielstwem z biegloscia ...rzygam lol

Mam dosyc czytania i pisania bllaaaa... Pogadalbym po angielsku ...duzo siedze na Youtube - 100% Amerykanski .... ale to nic ale Amerykanski nie jest dla mnie znajomy tylko UK angielski ale nie mozna narzekac dobzre ze jest Ytube
edytowany przez big.f00t: 18 lut 2017
siedze w domu., wyszedlbym i pobiegal po trawie polezal patrzac sie w niebo. a siedze tylko przy laptopie ... i ogladam sztucszna reprodukcje zycia.... czekam az snieg zniknie i zdam wszystkie testy ... wtedy odzyje...lol
Cytat: big.f00t
siedze w domu., wyszedlbym i pobiegal po trawie polezal patrzac sie w niebo. a siedze tylko przy laptopie ... i ogladam sztucszna reprodukcje zycia.... czekam az snieg zniknie i zdam wszystkie testy ... wtedy odzyje...lol

Absolutnie nie popędzam. Bardzo jestem ciekawy. Jak zaczniesz go robić to się wciągniesz bo jest wciągający - przynajmniej dla mnie. W takim razie czekam na wiadomość :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia