Partner do pisania/mówienia

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję osoby z którą codziennie mogłabym wymieniać się jakimś krótkim (250 słów) tekstem. Potrzebuję się przełamać i w końcu zacząć pisać z łatwością i przyjemnością - a widaomo, że nic tak nie mobilizuje jak druga osoba. Rozmową np na skypie też byłabym zainteresowana.

* Bardzo zależy mi na systematyczności :))))))
Ja moge pogadac po angielsku ...kazdego dnia o kazdej godzinie. Napisz tutaj ze chcesz to podam Ci moje dane na skype.
Pomysł fajny - skoncentruj się jednak na mówieniu, bo to w praktyce więcej daje. Skype jest dobry na początek, żeby się ogólnie ogarnąć z rozmawianiem, przełamać pierwsze opory. Jednak wiem z doświadczenia, że w pewnym sensie taka konwersacja nigdy nie daje nam dokładnie tego, czego potrzebujemy. Po prostu rozmowa na Skype nie jest tak naprawdę w cztery oczy i psychologicznie to zmienia nasze nastawienie. Dużo więcej da Ci rozmowa z realnym człowiekiem. Jeśli nie masz takie partnera do konwersacji "pod ręką", to zawsze możesz pomyśleć o czymś innym. Przykładowo Just Speak daje fajną cenowo ofertę wyjazdów językowych, gdzie rozmawia się tylko po angielsku - poznasz nowych ludzi, a przy okazji się czegoś nauczysz. W kontekście łamania barier komunikacyjnych i braku pewności siebie w mówieniu to jest świetne. No ale wiadomo, że indywidualne preferencje też robią swoje.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa