Penguin Readers

Temat przeniesiony do archwium.
Co myślicie o tych książeczkach z serii Penguin Readers? Ostatnio zaczęłam je wypożyczać, od poziomu pre-intermediate, ale jak już się wzięłam za intermediate, to mam wrażenie, że dalsze już będą za trudne. Zastanawiam się, czy takie czytanie ma jakiś wpływ na przygotowanie do matury, bo lepiej chyba czytać cokolwiek niż nic.
każde czytanie jest dobre, nawet jeśli od razu nie widać efektu - po jakimś czasie będą:)
Jeśli możesz - wypożyczaj też te 'readersy' do których są nagrania - przy okazji poćwiczysz rozumienie ze słuchu i będziesz wiedziała jak czytać słowa.
Mam kilka tych książeczek i widzę, że bez porównania więcej się uczę, gdy mogę ich słuchać z płyty. Teraz już wiem, że kupować trzeba wraz z nośnikiem audio. Ale może ktoś wie, skąd ściągnąć wersje audio do tych książek, które mam?
moim zdaniem te ksiazki sa swietne
Wpisz w gogole Demonoid to znajdzie ci www z torrentami gdzie jest mnostwo audiobookow ale nie wiem jak jest z legalnoscia torrentow i audiobookow wiec nie podam bezposrednio adresu strony
Szukałam. Nie udało się... Dzięki za podpowiedź. Może kiedyś coś tam znajdę, w każdym razie Jumanji tam nie ma. A może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
Nadal nic nie znalazłam... Jeśli ktoś miałby pliki audio do książek (oczywiście Penguin Readers):
Jumanji
1984
Extreme sports
to bardzo bym prosiła na [email] Naprawdę bardzo mi zależy.
Co do tych powyżej to nie wiem, ale możesz sobie ściągnąć audio + pdf innych (płacąc smsem) stąd:

http://www.czytamy.pl/index.php?id=156

(książeczki są na poziomie intermediate)
dzięki, wprawdzie nie całkiem o to mi chodziło, ale ta strona jest ciekawa.
Naprawdę nikt nie ma tych wersji audio??
Proszę.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie