Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 393
poprzednia |
Wątek do zgłaszania wszelkich usterek/błędów/uwag w nowej odsłonie serwisu.
witam. mam nadzieję, że system nauki słówek pozostanie taki jak był (lub będzie ulepszony) jak najszybciej, gdyż bardzo mi się fajnie uczy z niego a potrzebuję go na już :D
A co z nauką słówek? Według mnie był to jeden z głównych powodów dla których odwiedzałam ta stronę prawie codziennie. bez tego systemu strona jest dużo mniej warta, więc mam nadzieję, że powróci on niebawem. Myślę, że dużo użytkowników ma takie same odczucia.
Bardzo wolno się otwiera.

Pytanie: loguję się z adresem mailowym, którego już od lat nie używam (nie mogę wejść na tę pocztę). Czy jest jakaś możliwość zmiany tego starego adresu na aktualny?

I jeszcze coś: na "starym" forum można było za jednym kliknięciem otrzymać listę wpisów, które pojawiły się od naszej ostatniej wizyty. Tu tego nie widzę. Ślepa jestem, czy nie ma takiej możliwości?
Mam pytanie, kiedy będzie możliwość nauki słówek z własnego zestawu, który wprowadziłem indywidualnie. Była to jedna z najlepszej metody nauki słówek. Pozdrawiam.

ps strony otwierają się bardzo powoli:)
Cytat: To_ja
Czy jest jakaś możliwość zmiany tego starego adresu na aktualny?

To_ja, po zalogowaniu kliknij na Edycja profilu, wpisz nowy adres i aktualizuj dane. Dostaniesz majla na ten nowy adres, potwierdzisz że Twoj i gotowe :)
Dodatkowo, teraz można się również logować forumowym nickiem; nie trzeba wpisywać adresu.
Och, i można swoje wpisy edytować (do 10 minut po napisaniu). I think I'm in love ;)
A gdzie jest system nauki słówek? To dla niego prawie codziennie odwiedzam tą stronę. Liczę na to, że skoro go w tej chwili nie ma to będzie trochę poprawiony - zwłaszcza usunięte będą ewidentne błędy. Pozdrawiam
Też, podpisuję się pod postami o nauce słówek. To z tego korzystałem codziennie.
zgadzam się w kwestii nauki słówek, bardzo tego potrzebuje
dołączam do pytania o naukę słówek. Tak jak poprzednicy korzystałam z tego codziennie. Miałam mnóstwo własnych zestawów i co z nimi????????
brakuje mi jednej ważnej rzeczy - w dziale gramatyka obok teorii tłumaczącej konkrente zagadnienie zawsze była zakładka do ćwiczeń. Teraz jej brak i jest więcej szukania po serwisie
brakuje mi jednej ważnej rzeczy - w dziale gramatyka obok teorii tłumaczącej konkrente zagadnienie zawsze była zakładka do ćwiczeń. Teraz jej brak i jest więcej szukania po serwisie.

Kolejna sprawa to błędy w kodzie forum. Nie mogę wysyłać postów z Opery.
brakuje mi jednej ważnej rzeczy - w dziale gramatyka obok teorii tłumaczącej konkrente zagadnienie zawsze była zakładka do ćwiczeń. Teraz jej brak i jest więcej szukania po serwisie.

Kolejna sprawa to błędy w kodzie forum. Nie mogę wysyłać postów z Opery, FireFoxa, kaszani się na IE 6
Cytat: eva74
To_ja, po zalogowaniu kliknij na Edycja profilu, wpisz nowy adres i aktualizuj dane.

U mnie to nie działa. Dają mi odpowiedź: "Wystąpiły błędy w formularzu!"
edytowany przez To_ja: 15 wrz 2010
Cytat: To_ja
U mnie to nie działa. Dają mi odpowiedź: "Wystąpiły błędy w formularzu!"

Przypuszczam, że ciągle pracują nad stroną. Pewnie jakiś czas potrwa zanim wszystko będzie działało w 100%.
evo74, dodałam Cię do "obserwowanych". Masz jakiś znak o tym? A poza tym nie wiem gdzie Cię szukać (znaczy, gdzie mam szukać tych "obserwowanych")?

Ta edycja to dobra rzecz. Zapomniałam znaku zapytania i mogę go sobie dodać.
edytowany przez To_ja: 15 wrz 2010
Witam, po wejściu na forum zagranica nie wyświetlają się tematy.
edytowany przez poland1991: 15 wrz 2010
Witam, po wejściu na forum zagranica nie wyświetlają się tematy.
Witam, po wejściu na forum zagranica nie wyświetlają się tematy.
Drugi błąd to taki , że przed chwilą zdublowało mój post ,niby go edytowałem ale zmian nie widze.
pozdrawiam
Wyświetlają się. Po lewej stronie jak wejdziesz na forum zagranica to po lewej stronie są takie zakładki i tam są tematy.
Witam. Zauważyłem kilka błędów w w dziale ćwiczenia>ćwiczenia z gramatyki>przedimki.
W II od góry ćwiczeniu jest zdanie The dolphin is said to be a very friendly animal ------> wg mnie powinno być a dolphin. Poza tym dwie odpowiedzi w ogóle nie są weryfikowane. Liczba odpowiedzi poprawnych + tych ,,błędnych,, to 29 a gdzie pozostałe dwie?
W III ćwiczeniu też nie są sprawdzane dwie odpowiedzi.
W V ćwiczeniu nie jest sprawdzana jedna odpowiedź.
W VI ćwiczeniu nie jest sprawdzana jedna odpowiedź.
W VIII ćwiczeniu jest zdanie Joe is a great traveller. The places....etc. ------->mimo że wstawia się przed Himalays the to i tak przy sprawdzaniu pisze że popełniło się błąd bo wpisało się -, więc nie ma szansy żeby było dobrze.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Men live shorter than women ------> mimo wpisania women wynik pokazuje że wpisało się the women i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Sicily and Ibiza are my favourite islands on...etc------> mimo że wpisuje Ibiza wynik pokazuje że wpisałem the Ibiza i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Argentina is in South America and the USA is..etc. ------> mimo, że wpisuje South America wynik pokazuje że wpisało się the South America i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu 8 odpowiedzi nie jest w ogóle sprawdzanych.
W IX ćwiczeniu jest zdanie Have you seen the Tower of London or the Houses of Parliament in London? ------> mimo, że wpisuje the Houses of Parliament wynik pokazuje że wpisało się, - i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Has she visited many places in Europe? Oh yes, ...etc ------->
mimo wpisania Denmark wynik pokazuje że wpisało się the Denmark i oznacza jako błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie I hate geography and biology! Only English is...etc --------> mimo wpisanie biology wynik pokazuje a biology i oznacza jako błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Gdańsk is in northern Poland and Kraków is in the south. ----->
tu akurat nie jestem pewien ale wydaje mi się, że powinno być south, jako adjective a nie the south - direction.
W tym samym ćwiczeniu 7 odpowiedzi w ogóle nie jest sprawdzanych.
W X ćwiczeniu jest zdanie I saw a man and a woman coming out of the building.-----> mimo, że wpisuje a woman, wynik pokazuje że wpisało się the woman i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu 11 odpowiedzi w ogóle nie jest sprawdzanych.
W XI ćwiczeniu jest zdanie A bee is an insect and an elephant is a mammal.------> mimo że wpisuje an elephant wynik pokazuje że wpisało się a elephant i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu 3 odpowiedzi nie są srawdzane.
W XII ćwiczeniu jest zdanie A dog is sleeping on a sofa.------> Nie jestem pewien ale chyba powinno być The dog i the sofa, w końcu nie każdy pies śpi na każdej sofie.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie A friend of mine organised an advertising campaign for Microsoft. ----> mimo że wpisuje się an advertising wynik pokazuje że wpisało się a advertising i zaznacza błąd.
W tym samym ćwiczeniu jest zdanie Do you know a Smith?-----> powinno być Do you know Smith?




nie działa przywracanie hasła, przynajmniej mi

pozdrawiam
Witam,

Chciałbym zgłosić, że dodanie ogłoszenia o korepetycjach jest obecnie niemożliwe. Pomimo wypełnienie wszystkich pól (zarówno wymaganych jak i opcjonalnych) wciąż jestem raczony komunikatem o niewypełnieniu wszystkich wymaganych pól.

Do tego mała sugestia - dlaczego jako pole obowiązkowe zaznaczone jest "Gadu-Gadu" i "Skype"? Nie każdy życzy sobie kontaktu tą drogą i woli korzystać z telefonu, więc nie widzę sensu wymuszać na ludziach podawanie tych danych.

Pozdrawiam,
Lilim
Cytat: To_ja
evo74, dodałam Cię do "obserwowanych". Masz jakiś znak o tym? A poza tym nie wiem gdzie Cię szukać (znaczy, gdzie mam szukać tych "obserwowanych")?

Nie mam. Również Cię dodałam i też nie widzę nigdzie listy obserwowanych.
OK, jestem na stronie ale jeszcze nie zalogowany i chce dodac wpis. Otwiera sie strona logowania i po wypelnieniu loginu i hasla wyswietla sie komunikat ze jestem zalogowany. Teraz musze nawigowac z powrotem na strone gdzie chcialem dodac nowy wpis. It's a let-down.
Forum jest dla mnie strasznie nieczytelne. Ja od czasu do czasu zaglądałam do różnych grup - patrzyłam na nazwy wątków, które mnie interesowały, teraz trzeba byłoby wejść do każdej grupy oddzielnie co jest stratą czasu.
A czy powróci system nauki słówek?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 393
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa