ang.pl odsłona 4

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 138
poprzednia |
Rozwijamy się. Oto nowa odsłona naszych serwisów do nauki języków obcych.

Tym razem najważniejsza zmiana to przystosowanie stron do prawidłowego wyświetlania na różnych urządzeniach, od komórek, przez tablety do komputerów stacjonarnych.

Jeszcze nie wszystko dopięte jest na ostatni guzik, cały czas pracujemy nad usunięciem wszelkich usterek. Liczymy na Waszą pomoc, Wasze opinie i wskazówki odnośnie nowej wersji serwisu.

Redakcja.
Niektóre wątki się nie otwierają. Wyświetla się komunikat "nie znaleziono pliku".

Na francuskim forum jest okienko facebookowe "szlifuj swój angielski".
Cytat: humpetej
Niektóre wątki się nie otwierają. Wyświetla się komunikat "nie znaleziono pliku

Poproszę o przykładowe linki.
Nie otwiera się zakładka cwiczenia, mimo faktu, że pare minut temu działała jak nalezy
To u mnie odwrotnie, nie działało, ale już działa.

Jeszcze taka myśl mnie naszła odnośnie francuskiego forum. Favicon do złudzenia przypomina ikonę facebooka... To może ewentualnie przeszkadzać użytkownikom tego portalu. Może lepiej by było zrobić FR w kwadracie? :-)
Cytat: humpetej
To u mnie odwrotnie, nie działało, ale już działa.

cały czas poprawiam usterki więc może błąd został poprawiony.

Ćwiczenia działają...
odświeżałem TEN wątek i wyskoczyło mi takie coś:

Database_Exception [ 1048 ]:
MODPATH/database/classes/Kohana/Database/MySQL.php [ 194 ]
189 {
190 // This benchmark is worthless
191 Profiler::delete($benchmark);
192 }
193
194 throw new Database_Exception(':error [ :query ]',
195 array(':error' => mysql_error($this->_connection), ':query' => $sql),
196 mysql_errno($this->_connection));
197 }
198
199 if (isset($benchmark))
Wprowadzanie nowego designu zawsze się chwali ale teraz mam wrażenie, że jest strasznie nieczytelnie, wszystko bardzo duże... Osobie projektującej zabrakło chyba wyczucia...
Zmiany są bardzo podobne do tego co się dzieje np. z takim windowsem. Niby na pecetach to wygląda średniawo, ale trzeba iść z duchem czasu i zaakceptować fakt, że zaraz każdy będzie biegał z tabletem czy innym urządzeniem mobilnym...
Teraz kliknąłem na wpisy mateusza:

[Error : Błąd]
[404] File Not Found : Plik nie istnieje
English The requested URL /profil/595417/wpisy was not found on this server.

Polish Podany w zapytaniu URL /profil/595417/wpisy nie został odnaleziony na tym serwerze.
Cytat: Mateusz0620
Wprowadzanie nowego designu zawsze się chwali ale teraz mam wrażenie, że jest strasznie nieczytelnie, wszystko bardzo duże... Osobie projektującej zabrakło chyba wyczucia...

ikonka koła zębatego lub https://www.ang.pl/forum/ustawienia

tam można ustawić wielkość czcionki na forum
jest opcja, żeby wyłączyć nawigację strzałkami na klawiaturze między wątkami? strzałki są b. potrzebne do edytowania wpisu...
wyłączone
nic nie ma pod "
O serwisie
Reklama
Nowości
"
?
Zgroza, zgroza i jeszcze raz zgroza. SZTAMPA jakich tysiace w internecie, układ przypominajacy bardziej pracę licealisty niż poważne fora językowe.
A co do przystosowania: NIKT nie uczy się języka z komórki ani tabletu. Jak już musi być to samo na takie urzadzenia to mozna było zrobić OSOBNĄ wersję androidową do przeglądarek mobilnych a to co było zostawić w spokoju. Normalny komputer lub laptop był i bedzie podstawowym narzędziem do wszystkiego a Wy chcąc "iść z duchem czasu" po prostu wbijacie gwóźdź do trumny tego serwisu.
11 tys. polubień na facebooku, to nie wiem czy taka "trumna" rzeczywiście...
@Lukar

Będzie czat?
Osobiście wolałem poprzednią odsłonę. Była ładna i bardzo czytelna. Teraz zrobiło się jakoś nieczytelnie.
Wchodzę pod "ostatnie wpisy" i średnio co drugi raz wyskakuje mi błąd "this benchmark is worthless"
Witam, nie widzę archiwum blogów,czyżby zostało usunięte?
Beznadziejna strona.... Gdzie są ogłoszenia?
Beznadziejna strona.... Gdzie są ogłoszenia?
Droga redakcjo!!!
Bardzo Was proszę powróćcie z tamtą odsłoną tej strony. Ta w ogóle nie jest praktyczna. Z tamtej się lepiej uczyło, było przejrzyściej i inaczej to w ogóle funkcjonowało. Bardzo proszę o powrót tamtej strony. Bardzo mi się spodobała i codziennie z niej korzystałam a teraz odechciało mi się uczyć angielskiego.... Help me! Please :(
Zmiana wielkości cznionki nie utrzymuje się przy kolejnej wizycie na forum, ale zresztą nie ma to chyba znaczenia, bo po dwóch pierwszych wpisach na stronie z ostatnimi wpisami i tak widzę dwie reklamy zamiast kolejnych wpisów, przez co strona jest niefunkcjonalna.
Zmian na lepsze nie widzę.
Cytat: mg
i tak widzę dwie reklamy zamiast kolejnych wpisów, przez co strona jest niefunkcjonalna.

zainstaluj sobie adblocka
nie mam tego w planach.
ja mam zainstalowanego w google chrome i nie mam wcale reklam
Cytat: argazedon
Zgroza, zgroza i jeszcze raz zgroza. SZTAMPA jakich tysiace w internecie, układ przypominajacy bardziej pracę licealisty niż poważne fora językowe.
A co do przystosowania: NIKT nie uczy się języka z komórki ani tabletu. Jak już musi być to samo na takie urzadzenia to mozna było zrobić OSOBNĄ wersję androidową do przeglądarek mobilnych a to co było zostawić w spokoju. Normalny komputer lub laptop był i bedzie podstawowym narzędziem do wszystkiego a Wy chcąc "iść z duchem czasu" po prostu wbijacie gwóźdź do trumny tego serwisu.

Co za idiotyczna opinia. Akurat ja wyłącznie przeglądam tą stronę na iPadzie, bo jest mi najwygodniej. Równie dobrze mogę powiedzieć - kto wysiaduje przed kompem ucząc się języka? Nowa odsłona wymaga dopracowania, ale wielkie brawa za ten ruch. Ktoś kto pisze żeby zrobić wersje na androida, iOS czy Windows Phone nie ma pojęcia jakie to są koszty. A tak serwis jest responsywny i dopasowuje się bardzo fajnie.
Nikt nie lubi zmian (nawet ja sama). Ale dajmy temu miesiac, a jak po tym czasie dalej nie bedzie cos tak - to cos zrobimy.
Tak, do niektórych modyfikacji można się przyzwyczaić, poczekajmy trochę.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 138
poprzednia |