Tłumaczenie do CV

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie.
Czy byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł mi przetłumaczyć poniższe zdania do CV, albo napisać od nowa ich poprawną wersję? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam :)

Biegła obsługa komputera oraz wszelakich urządzeń mobilnych od znajomości sprzętu po oprogramowanie i systemy operacyjne.
Very well knowladge about computers and every kind of mobile devices ...... ......... hardwere to softwere and operating systems

Znajomość języka programowania Swift, ze szczególnym uwzględnieniem systemu iOS.
... programming language swift, .............. .................. ....................... iOS system
Biegła obsługa komputera oraz wszelakich urządzeń mobilnych od znajomości sprzętu po oprogramowanie i systemy operacyjne.
Very 'well' (to jest zle slowo, tutaj 'good') 'knowladge' (blad ortog) 'about' (nie, to jest zle slowo, tutaj trzeba dokladniej napisac, czy to sa programy i jakie) computers and every kind (ja wolalabym dokladniej, jakie daj przyklady) mobile devices ...... ......... 'hardwere' (blad ortog) to 'softwere' (blad ortog) and operating systems (ktore, jakie?)
(aha, jak mowi sie na znajomosc, Jestem familiar? albo cos podobnego)... programming language 'swift,' (ja dalabym to duza litera i na poczatku) ............ iOS system
Dziękuję bardzo za odpowiedź, jednak jakby ktoś miał chwilę czasu i przetłumaczył i te dwa zdania poprawnie, żebym już nie miał żadnych wątpliwości. Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Biegła obsługa komputera oraz wszelakich urządzeń mobilnych od znajomości sprzętu po oprogramowanie i systemy operacyjne.

Znajomość języka programowania Swift, ze szczególnym uwzględnieniem systemu iOS.
moja propozycja
Proficient at using PC and operating various mobile devices including computer software or operating systems.
Adept at a Swift programming language and highly experienced in an IOS system.
@jamiroquai23
znowu wychodzisz przed szereg
i robisz bledy: adept, przedimki
chciałem pomóc co z tym adept jest nie tak
adept jest slowem literackim
słownik nie oznacza go osobna kategorią, zresztą w internecie jest wiele zdań kojarzących się z komputerami itd.
He was adept at (using) computers
a computer adept
znalazłem firme o nazwie Adept Computer Services
do autora sorel 15 skrót ios podobno znaczy iphone operating system czyli ostatnie zdanie powtarza ostatni wyraz . Po modyfikacji to wyglada tak:
Adept at a Swift programming language and highly experienced in IOS (iPhone Operating System)
@jamiroquai

jest tylko jeden jezyk programowania Swift
Nie jestem informatykiem. Sam swift jest jeden ale są jeszcze chyba Java czy C++ czy co tam. Języków jest wiele. Ewentualnie można w ogole wyciać programming language. Wówczas: Adept at Swift and highly experienced in IOS (iPhone Operating System)
wykaż, że adept jest używane w cv
pierwsze z brzega
Assistant Nurse Manager Resume Examples assistant manager profile proactive and devoted assistant manager adept at collaborating closely with the
Free Cv Template Hairdresser experienced hairdresser apprentice who has excellent customer service skills adept at keeping the salon area clean maintaining ...
słowo pojawia się też w życiorysie
ale w polaczeniu z gerundium, a nie z nazwami programow?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa