proszę o sprawdzenie- esej (nie znam angielskiego!!!!)

Temat przeniesiony do archwium.
Some people believe that a good sense of humor is one of the most significant human qualities, but others think that many other aspects of behaviour are more important or it is has detrimental effects. In my prospective, a good sense of humor can not be counted as the most important human qualities. Humor isn’t the key to happiness.
I think that all human qualities are important, and one certainly cannot say that certain human qualities are better than others. Right from childhood, our parents and teachers try to instill various good qualities in us. In today's fast-paced world, many of these human qualities are either low on priority or are forgotten by some people. Such character traits are among others trustworthy, warm, charitable, loyal and faithful.
The first argument says that it is absurd to stress on one quality at the expanse of others. In my opinion human achievements result from other qualities.
The next argument says happiness is results from the combination of a great many qualities, humour isn’t the key to happiness. Humour cannot alleviate suffering, pain, remedial ect
The last argument says humor does not solve any problems, merely blinds us to them. Humour cannot alleviate suffering, pain, remedial ect
To sum up, a good sense of humor is not most important in our life.

dziękuję bardzo
skoro nie znasz angielskiego, to nie Ty pisałeś, prawda?
Ja pisałam, miałam przetłumaczone notatki i trochę sama dodałam ;) studia nauczą wszystkiego ;;) pozdrawiam
WĄTPIĘ
http://www.essayforum.com/writing-feedback-3/good-sense-human-one-most-important-human-qualities-30770/
pierwsze dwa zdania są rzeczywiście z tej strony reszta to twórczość własna ;) pewnie z ogromną ilością błędów ;) ale gratuluję spostrzegawczości
nie chce mi sie dalej patrzec, wystarcza mi te dwa zdania.
Nie rozumiem w takim układzie po co nasza rozmowa, kurcze jak się komuś nie chce sprawdzać to niech nie sprawdza, tu nie ma przymusu, wrzuciłam tekst który sama w 90% napisałam i proszę o sprawdzenie, a nie wyszukiwanie w internecie skąd on pochodzi.... to jakaś pomyłka chyba.... jak by się Pan / Pani zagłębiła to na pewno w necie całości nie znajdzie....
Wlasnie, ze nie chce sie zaglebiac. Zrazilem sie po pierwszych zdaniach.
Tutaj nie lubi sie osob, ktore nie pisza samodzielnie.
Jak znałabym angielski, to na pewno napisałabym po angielsku zupełnie sama, nie znam i dlatego ratuję się takimi forami....
Ale widzę że nie mam co na to liczyć.... chciałam dobrze wyszło jak wyszło
Skoro już się mnie nie lubi na starcie, to nie ma co zagłębiać współpracy
Cytat: maritun
pierwsze dwa zdania są rzeczywiście z tej strony reszta to twórczość własna ;) pewnie z ogromną ilością błędów ;) ale gratuluję spostrzegawczości......to nie ma co zagłębiać współpracy

Zdan takich jest wiecej niz dwa pierwsze:

http://www.buzzle.com/articles/list-of-human-qualities.html

Jaka tu moze byc 'wspolpraca'.
Nie rozumiem w jakim celu mi to piszecie ??? ja nie proszę o wyszukanie stron z których korzystałam, bo naprawdę nie znam angielskiego tylko o to żeby ktoś to przeczytał i sprawdził, jak się tu logowałam to myślałam że ktoś mi tu pomoże, a nie mi napisze że mnie nie lubi......
Ciekawe...naprawde nie znam angielskiego, ale bede udawac caly czas w szkole, ze znam ang. na tyle, ze SAMA potafie cos napisac.
Przeciez kazde inne szkolne zadanie tez moge zalatwic w ten sam sposob, a jak ktos uwaza, ze cos w tym jest nie tak, to niech mi spada....
Cytat: terri
Ciekawe...naprawde nie znam angielskiego, ale bede udawac caly czas w szkole, ze znam ang. na tyle, ze SAMA potafie cos napisac.
Przeciez kazde inne szkolne zadanie tez moge zalatwic w ten sam sposob, a jak ktos uwaza, ze cos w tym jest nie tak, to niech mi spada....
Ludzie puknijcie się w głowy!!! co wy tu piszecie i co chcecie komu udowodnić!!!
POMOC JĘZYKOWA - TO CHYBA POMOC PRZY PROBLEMACH JĘZYKOWYCH, a nie wyszukiwanie stron z których się korzystało!!
zastanówcie się nad sensem istnienia tego forum
JESTEŚCIE NIESYMPATYCZNI I NIEMILI, nikomu nie polecę nigdy tego forum
to jakaś porażka!!!!! , i jeszcze jak czytałam inne posty w innych tematach też byliście równie niesympatyczni i niemili
Cieszę się że największym moją możliwością jest niepolecanie Was i robienie wam złej renomy
NIE POLECAM NIKOMU
TO NIE POMOC JĘZYKOWA!! TYLKO GRUPA IDIOTÓW POTRAFIĄCYCH WYTYKAĆ BŁĘDY, ALE NIESTETY NIE JĘZYKOWE
ŻEGNAM
Cytat: maritun
TO NIE POMOC JĘZYKOWA!! TYLKO GRUPA IDIOTÓW POTRAFIĄCYCH WYTYKAĆ BŁĘDY, ALE NIESTETY NIE JĘZYKOWE
ŻEGNAM

Szkoda, że nie rozumiesz o co tu tak naprawdę chodzi. Żegnamy
Cytat: maritun
Ludzie puknijcie się w głowy!!! co wy tu piszecie i co chcecie komu udowodnić!!!
POMOC JĘZYKOWA - TO CHYBA POMOC PRZY PROBLEMACH JĘZYKOWYCH, a nie wyszukiwanie stron z których się korzystało!!
zastanówcie się nad sensem istnienia tego forum
JESTEŚCIE NIESYMPATYCZNI I NIEMILI, nikomu nie polecę nigdy tego forum
to jakaś porażka!!!!! , i jeszcze jak czytałam inne posty w innych tematach też byliście równie niesympatyczni i niemili
Cieszę się że największym moją możliwością jest niepolecanie Was i robienie wam złej renomy
NIE POLECAM NIKOMU
TO NIE POMOC JĘZYKOWA!! TYLKO GRUPA IDIOTÓW POTRAFIĄCYCH WYTYKAĆ BŁĘDY, ALE NIESTETY NIE JĘZYKOWE
ŻEGNAM

HOLD YOUR HORSES = nie podniecaj sie tak.

Maritun, wzielas mega emocjonalnie to wszystko, dokladnie tak samo jak ja kiedys. Wtedy tez bylem taki 'mutinous'. Jednakze, ludzie na tym forum sa w gruncie rzeczy OK, tylko trzeba zrozumiec wpierw co to znaczy ,,pomagac". Tutaj naprawde ludzie traca swoj czas, pomagajac. To nie tak, ze oni nie maja co robic. Niektorzy studiuja, inni pracuje, jeszcze inni juz nie pracuja itd. Wez to pod uwage.
Fakt - czasem dochodzi do nieprzyjemnych milych komentarzy, za ktore w imieniu wszystkich PRZEPRASZAM.
We will do penance for our sins sooner or later, like it or lump it.
Cytat: To_ja
Cytat: maritun
TO NIE POMOC JĘZYKOWA!! TYLKO GRUPA IDIOTÓW POTRAFIĄCYCH WYTYKAĆ BŁĘDY, ALE NIESTETY NIE JĘZYKOWE
ŻEGNAM

Szkoda, że nie rozumiesz o co tu tak naprawdę chodzi. Żegnamy


nie, nie rozumiem o co Wam chodzi...................
z tym, że praktycznie są tu tylko niemiłe osoby mogę się zgodzić. Ale w tym przypadku, chyba nikomu nie chce się sprawdzać tak długiego eseja i poprawiać w nim każdego zdania, biorąc pod uwagę, że w dodatku nie był pisany samodzielnie.
trzeba sobie pomagac
Cytat: kam77la
trzeba sobie pomagac

POMAGAC tak - ale nie odwalas robote za drugiego czlowieka.
A jak jestes za tym - to prosze, moze ty stawisz sie na mature zamiast askera...
Cytat: gerrardxd
z tym, że praktycznie są tu tylko niemiłe osoby mogę się zgodzić.

Tak, zgadzam sie - jacy niemili wszyscy sa, bo zmuszaja do samodzielnej pracy.
Tak, zgadzam sie - jacy niemili wszyscy sa, bo zmuszaja do samodzielnej pracy. [/quote]
Nie zgodzę się. Nie mówię o tym przypadku, ale o np. prośbie o wytłumaczenie jakiegoś związku wyrazowego itp. Większość pisze, jakby była niewiadomo kim i krytykuje, zamiast pomagać...
>>>> Większość pisze, jakby była niewiadomo kim i krytykuje, zamiast pomagać...
1. 'zamiast pomagac' - co to niby znaczy? Czy mamy jakis OBOWIAZEK to robic? Mysle, ze nie, i ze pomagamy, tylko i dlatego, ze jestesmy 'niewiadomo kim'.
2. Jak bedziesz na naszym poziomie, to chetnie przyjmiemy Cie do naszego 'niewiadomo kim jestes' grona.
Cytat: gerrardxd
Tak, zgadzam sie - jacy niemili wszyscy sa, bo zmuszaja do samodzielnej pracy.

Nie zgodzę się. Nie mówię o tym przypadku, ale o np. prośbie o wytłumaczenie jakiegoś związku wyrazowego itp. Większość pisze, jakby była niewiadomo kim i krytykuje, zamiast pomagać...[/quote]

gerard@ Tu kilka osób ma lepszy poziom angielskiego niż niejeden nauczyciel. Znają się, naprawdę. Tym bardziej, że niektórzy NIE SĄ Polakami...
Ja już wcześniej przeprosilem w imieniu wszystkich.
Nikt nie pomoze nikomu robiac za niego zadanie. To nie pomoc, to brak szacunku. Uwierz mi.

:)
Cytat: terri
>>>> Większość pisze, jakby była niewiadomo kim i krytykuje, zamiast pomagać...
1. 'zamiast pomagac' - co to niby znaczy? Czy mamy jakis OBOWIAZEK to robic? Mysle, ze nie, i ze pomagamy, tylko i dlatego, ze jestesmy 'niewiadomo kim'.
2. Jak bedziesz na naszym poziomie, to chetnie przyjmiemy Cie do naszego 'niewiadomo kim jestes' grona.

do tego "niewiadomo kim" byli naleza : terri, siunab, eva (najpierw panie), mg, sav, engee, fui. No i ullak, ktora jest swietna w tlumaczeniach, z tego, co zauwazylem. Reszta to uczniowie, wlacznie ze mna. Troche pokory nie zaszkodzi. Chcialem pokazac jaki dobry jestem - ustawili mnie. Proste!
edytowany przez grudziu: 23 lis 2012
dlaczego ullak na końcu?
Cytat: mg
dlaczego ullak na końcu?

Zwykly zbieg okolicznosci. Po prostu przypomnialem sobie, ze jest jeszcze ona. Wiesz - ona stosunkowo rzadko sie pojawia. Traci najmniej czasu sposrod was. Nie doszukuj sie w tym niczego, mialoby jakiejs znaczenie
Powinienem był dodać usmieszek
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa