MANCHESTER

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
mam zamiar jechac na wakacje do Manchesteru,czy ktos z was mogłby mi udzieli jakichkolowiek informacji dotczacych tego miasta?byłabym wdzieczna
pozdrawiam:)
Napisz na jak dlugo jedziesz i co chcesz wiedziec.
pod koniec czerwca jade i wracam koncem sierpnia.Angielski znam dosc dobrze takze wydaje mi sie ze nie bede miec z tym powaznych problemów.
Wiesz moze jak jest z praca?czy trudno ja znalezc?chodzic mi o puby itd
Zobacz strone www.caterer.com - tam moze cos bedzie. A jak juz bedziesz na miejscu to jabym chodzila od jednego do drugiego pubu/clubu itp - po centrum napewno cos znajdziesz.
dzieki:)
Hejka. Jestem razem z dziewczyna w Manchasterze i szukamy pracy. Interesuje nas jakakolwiek praca nie wymagajaca doswiadczenia. Moj angielski jest komunikatywny, mojej dziewczyny - poczatkujacy (duzo rozumie, ale ma problemy z mowieniem :-)). Jesli ktos mialby jakis namiar - prosze o info. Moj numer: [tel]. Szukamy tez taniego mieszkania (do 45 pppw) na 3 osoby. Pozdrawiam.
ja jestem juz dwa tygodnie i narazie nic chciaz pracy jest duzo. miasto jest zajebiste na poczatek jezeli chodzi o spanie polecam hostel na 50 newton street. ale musisz sie liczyc z tym ze na wakacje przyjeda tu miliony. pozdrawiam pa
cześć. ja wybieram się do Manchesteru 15 czerwca...lecę z LOTu, nie wiem kiedy będę wracała, to zależy od tego czy znajdę jakąś pracę...czy 15 czerwca jest już dużo studentów i w ogóle ludzi poszukujących pracy?? Czy mam szanse coś znalezc?
Umiem dogadac sie w jez. angielskim.
W Manchesterze jest pelno studentow przez caly rok, zajduje sie tu w koncu jeden z najwiekszych uniwerkow w UK. Wielu z nas zostaje na wakacje zeby sobie dorobic, wiec konkurencja z tej strony moze byc spora.
oczywiscie ze znajdziesz prace a to wlasciwie zalezy tylko od twoich checi, ale jesli jestes optymistka to glowa do gory ! ja przyjechalem rok temu w okolice menchesteru -okolo 40 min drogi. i znalazlem prace dosc szybko. do tej pory przywiozlem z 15 osob i kazdy ma prace . wynajecie domu to tez nie problem tylko trzeba znac landlorda czyli wlasciciela. to za dom 400 £ miesiecznie max do podzialu na ilosc lokatorow. ja w kazdym razie trzymam kciuki pa lub do zobaczenia po tej stronie oceanu
hey.... ja chce jechać do angli do manchesteru w maju.... zaraz na początku i jak sądzisz czy bedzie łatwo znaleźć prace?? i ile kosztuje mniej więcej dojazd z londynu do manchesteru ?? i jak najlepiej dojechać ??
dojazd z londynu do menchesteru ? najlepiej autobusami NATIONAL EXPRESS jesli bilet kupisz na dana godzine w polskim biurze podrozy to mysle ze 20 £. ja placilem 10 £ z londynu do nothinghamu. przystanek tej najwiekszej sieci autobusow w angli jest na victorii w londynie. jesli jedziesz do angli autobusem to wystarczy ze przejdziesz na druga strone jezdni i jestes na miejscu. tylko musisz uwazac bo tam juz tylko po angielsku ale menchester i nie da sie go przeoczyc. najlepiej jak masz kogos kto jest tam gdzies i szybciej rozejrzy sie za robota inaczej jest troche chodzenia. chyba ze internet. w kazdym razie powodzenia
witaj , widze ze pomogle kilkunastu osobom czy i mnie mógby pomóc .
Jestem w Manchester od 1 marca i nadal nie znalazlem pracy choc jestem zarejestrowany w kilku agencjach i codziennie chodze i pytam po budowach sklepach itp i nic
Podam swój numer telefonu jezeli mozesz wylij mi smsa lub pus sygna ja oddzwonie oto mój numer [tel]
z góry dziéki
ale mieszkam w stoke on trent i tutaj wiem wszystko o pracy, zadzwonie do ciebie jak sie dowiem o czyms pewnym mam tam pare znajomych osob i moze od nich sie dowiem. twoj nr zapisalem. nara
Chciałam się zapytać jakie trzeba spełniać warunki,żeby studiować na uniwerku w Manchesterze.Czy można usyskać jakieś stypendium,aby jakoś przeżyć?
Wydaje mi się, że najlepiej polecieć do Manchesteru bezpośrednio LOT(em).. ja za mój bilet ze wszystkimi już opłatami zapłaciłam 393 zł, ale tylko dlatego,że kupywałam przez telefon, a drogą elektroniczną jest podobno taniej..zresztą słyszałam,że bilet ten staniał już 50 zł i ma jeszcze tanieć. Pozdrawiam i polecam LOT
hej..ja mam zamiar wyjechac razem z kolega w połowie czerwca.Czy jest osoba która mogła by cos dla nas załatwić w tym mieście alb w pobliżu(gospodarstwo jakieś)Oczewiście za pośrednictwo chetnie zapłace wraz z kolegą.Jezyk znamy na poziomie średnim.dzieki
Email móje to: [email]
ja równierz chcem wyjechać jak by ktoś chcial jechać niesamemu i mial jakąś prace chętnie pojade [email]
hey jade 30 czerwca do manchesteru
czy jest ktos kto moze zalatwic jakas prace????lub ewentualnie doradzic gdzie mozna ja tam znalezc
Hej! Jade do Manchester 23czerwca,jesli moglibyscie dac mi jakies namiary na prace,jak i gdzie szukac...podaje mojego maila: [email] DZIEKUJE
Hejka!!! rnPrzede wszystkim zycze ci powodzenia w znalezieniu pracy. Z drugiej strony dziwie ci sie ze jeszcze nie znalazles pracy. Moi znajomi przyjechali do Manchesteru prawie dwa tygodnie temu a od tygodnia juz pracuja. rnW manchesterze jest mnostwo polakow, a teraz zaczyna sie okres wakacji i zjezdza sie coraz wiecej studentow wiec ze znalezieniem pracy bedzie roznie. Ale jesli nie sprobujesz to sie nie przekonasz, trzeba troche sie nachodzic bo praca sama nie przyjdzie.rnA dla wszystkich chetnych co szukaja pracy i mieszkania w Manchsterze i okolicach polecam kilka stronek:rnwww.gumtree.com (znajdz odnosnik do manchesterowskiej stronki i tam mozna dac swoje darmowe ogloszenie lub poszukac jakiejs konkretnej oferty) rnwww.manchesteronline.co.uk (to jest oficjalna stronka z manchesteru) rnwww naszkontakt.co.uk (jest to polska gazetka ukazujaca sie w manchesterze)rnwww.jobcentreplus.co.uk (oficjalna strona urzedu pracy w uk)rnwww.gbritain.net (strona dla polakow w Wiekiej Brytanii).rnTrzymam kciuki za wszystkich pozdrawiamrnMag's
Czesc!!!!! Przyjechalismy pare dni temu do Manchesteru!!!! Mieszkany tu paczka podoba nam sie , jestesmy na etapie szukania pracy!!!!!!!:) Prawie nikogo tu nie znamy dlatego szukamy znajomych, towarzystwa!!!!!! jezeli ktos potrzebuje jakos pomoc niech pisze lub dzwoni!!!!!! fajnie byloby sie spotkac w wiecej osob i zorganizowac jakis wypad do centrum!!!! nasz numer [tel]email kisiu777 malpa o2.pl pozdro!!!!!!!!!
jak chcesz to napisz [gg] mieszkam w manch to ci moge doradzic
czesć!za tydzień jade do Manchesteru.Rok temu juz tam bylam,dobre miasto. Jade do pracy do Palace Hotel, bede mieszkac u brata. Jednak mam do Was prosbe..szukam locum dla mojej przyjaciolki, ktora do mnie przyjezdza,najlepiej w pobliżu cheetam hill. Jesli ktos ma jakies informacje o pokoju to prosze kontakt! [email] pozdrawiam :)
Witam serdecznie!
mam prośbę.Będę w Manchesterze 2 sierpnia . Jeżeli wiedziałbyś coś o jakiejś pracy
to proszę o meila.Z zawodu jestem kucharzem
mój adres: [email]

Pozdrawiam.
witam
we wtorek bede w manchesterze ,pracowałam tam juz rok temu ,niestety nie mam jeszcze NI number i to mnie martwi nie wiem jak szuakć pracy bez tego. jeśli ktoś ma jakieś rady to będę bardzo wdzieczna ,lub namairy na jakieś agencje :) pozdrawiam Gosia
jestem w Manchester obecnie dokladnie w Leigh od 6 miesiecy. Poczatkowo pracowalam w JJB Sports ale to chora campania i zwolnilam sie. Jestem optymistka ale 2 tydzien szukam pracy i jakos nie moge znalezc. Prawda jest taka ze za bardzo nie chca dac Polaka pracy a jednak to my jestesmy najlepszymi pracownikami w Anglii!!!
a przez kogoś załatwiałeś sobie prace czy pojechałeś w "ciemno".Jeżeli przez agnecje to czy mógłbyś mi podać namiary na nią?z góry dziekuje
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą