Chętne osoby- wyjazd do Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 190
poprzednia |
Hej, szukam chętnych osób do wyjazdu do Anglii i podjęcia tam pracy.Oferty przeglądam na miejscu więc napewno nie byłby to wyjazd w "ciemno".Chodzi mi o kilkumiesięczny pobyt ale jeżeli towarzystwo dopisze to biorę pod uwagę dłuższy pobyt.Jeżeli chodzi o mnie to mam 28 lat, jestem towarzyską i bezproblemową osobą.W Anglii mieszkałam i pracowałam kilka lat temu więc pomogę załatwić wszelkie formalności.Sam pobyt wspominam cudownie.Fajnie byłoby poznać ciekawych ludzi i zarobić trochę pieniędzy:) Wcześniej pracowałam raczej na produkcji, obecnie chciałabym w hotelu, sklepie itp. Ale najbardziej przy opiece nad starszymi ludźmi.Wszystko przeglądam tu w Polsce i załatwiałabym tylko pewną legalną pracę oraz mieszkanie. Chętnych zapraszam do kontaktu.Razem raźniej.Aga z Wrocławia
[email]
edytowany przez agusia55: 10 sty 2012
Witam. A na kiedy planujesz ten wyjazd? Ja byłem w Londynie 6 tyg. było spoko. Anglika troche znam.
Myślę o lutym.
hej, zamierzam wyjeżdzać gdzieś w okolicach marca, pewne sprawy mnie tu jeszcze trzymają ;) potem to już wolny jak ptak... mam 22 lata, co prawda mam tam kogoś z rodziny ale gdyby dało się obejść bez ich pomocy to byłoby dla mnie lepiej... Tak więc jeśli wybierałby się ktoś w tych okolicach do Anglii to prosze o kontakt (bo sam się troche dygam, z kimś to zawsze troche pewniej).
[email]
PS.angielski to tak sobie, niby coś tam umiałem ale przydałoby się odświeżyć i to tak gruntownie nawet;)
Też jestem zainteresowany wyjazdem za granicę. Chętnie dołączę do osoby lub grupy poszukującej pracy.
Podoba mi się pomysł piszę się na to od lutego pozdrawiam Aneta
Witam serdecznie ja także mam zamiar wyjechac do uk a męzem i dwiema kotkami, dopiero w kwietniu ale juz panikuje, chętnie dowiem sie czegoś o życiu na wyspach od kogos kto juz tam był, czekam na jakieś info, pozdrawiam.
To może warto porozmawiac i zastanowic sie nad wspólnym wyjazdem. Ja też jestem poważnie zainteresowany powrotem do uk . Agusia a w jakim mieście badz okolicach jakiego miasta mozesz pomoc ??
Postanowiłem zmienić troszkę w Moim życiu i zdecydowałem się także wybrać się na wyspy. Mam tutaj pracę, ale mało satysfakcjonującą. Do tego brak możliwości rozwoju i perspektyw na lepsze jutro. Problemem są tylko podstawy ang. i pierwsze dni w samotności. Dlatego szukam kogoś kto się przyłączy do wspólnej wyprawy za pracą do UK. Zawsze będzie raźniej:)
Mariusz-Poznań
Witam szukam osoby chetnej na wyjazd od zaraz, bylem juz kilka razy za granica, nie udzielam pozyczek na wyjazd, najlepiej osoba ktora juz byla kiedys w anglii i ma swoj samochod wyjazd do miejscowosci Kettering bardzo mozliwe ze bede w stanie zalatwic prace od reki po przyjezdzie. Jedyny problem to zalatwienie mieszkania mam juz kilka ogloszen ale potrzebny jest samochod na dojazd kilka mil do pracy, jestem z woj. Podkarpackiego
Cytat: zakazanyowoc2
Też jestem zainteresowany wyjazdem za granicę. Chętnie dołączę do osoby lub grupy poszukującej pracy.
Witam, podbno łatwiej znależć pracą w prowincjach, jest tansze utrzymanie. Co o tym myślicie?
hej, czy jest ktoś z was może chętny do wyjazdu do pracy na farmę? Praca jest pod koniec lutego, interesują mnie najlepiej osoby z województwa podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego bądź małopolskiego. Ja mam 23 lata niestety wyszło tak ze sesja w tym semestrze nie zalicza się do pozytywnych i nie chce marnować tego czasu w Polsce wiec postanowiłem zarobić trochę funcików.
Witam wszystkich!
Ja równiez planuje wyjechać gdziekolwiek za granicę. Szukam osoby która była by chętna jechać ze mną wiadomo łatwiej o wynajem i opłaty. Problemem jest to, ze nigdy nie wyjeżdzałam do pracy za granice i nie wiem co i jak wiec szukam ogarnietej osoby, która byłą juz i wie gdzie,i jak załatwic pracę. Jezyk znam jako tako :), mam 22 lata. kontakt [email]
Hej Wszystkim. Jestem na etapie planowania wyjazdu do Anglii bądź też Irlandii. Będzie to (bo już się zdecydowałem) mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę ale jestem pełen optymizmu- mam dużo chęci i pozytywne nastawienie. "W kupie siła" - zatem szukam osoby lub osób chętnych do wspólnego wyjazdu. Nawiązałem kontakty z osobami które pracowały lub też nadal pracują (gł. w Irlandii) za granicą także myślę że ich rady byłyby NAM pomocne. Szukam osób zdecydowanych i poważnych. Sam mam 27 lat, skończone szkoły, jakieś tam doświadczenie zawodowe (gł. prace fizyczne). Język- znośny( cały czas szlifuję). Proszę o kontakt [email] Pogadamy, spotkamy się przy kawce i po prostu porozmawiamy :) Piotrek
Witajcie, szukam ZDECYDOWANEJ osoby do wyjazdu na wyspy od marca lub kwietnia (koniec lutego też może być), najlepiej z Wrocławia lub okolic, by była możliwość wcześniejszego spotkania się i działania w realu. Chciałabym wyjechać na kilka miesięcy, ale nie wykluczam dłuższego pobytu. Obecnie jestem zarejestrowana w agencjach pracy, by zahaczyć się gdzieś na chwilę i w tym czasie szukać czegoś na własną rękę. Poszukuję uczciwej osoby/osób, w podobnym wieku (mam 30 lat), które naprawdę chcą wyjechać i wspólnie działać! Z góry dziękuję niezdecydowanym, zawracającym głowę osobom, które liczą, że wszystko zrobi się za nich. Chodzi mi o wspólne działania i wzajemną pomoc. Oczywiście jeżeli dostanę jakąś przyzwoitą propozycję z agencji lub znajdę coś pewnego, to ochotnika/ochotniczkę zabiorę ze sobą:). Jeżeli o mnie chodzi, to jestem szczerą optymistką, raczej bezproblemową, pełną chęci do działania. Nigdy wcześniej nie pracowałam na wyspach, ale myślę, że wszystko jest do ogarnięcia. Język angielski znam na tyle żeby się porozumieć – problem to brak odwagi w mówieniu (przynajmniej tak mi się wydaje).
Wszystkich zdecydowanych zapraszam do kontaktu: [email]
Pozdrawiam!
chce wyjechac do pracy do anglli
szukam bezdzietnego kawalera domatora 33-42 lata powyzej 175 cm na dobre i złe
[email]
Witam,mam 21lat i mieszkam w Rzeszowie jestem powaznie zainteresowany wyjazdem do Anglii,interesuje mnie praca m.in. przy pakowaniu, sortowaniu, segregacji , jesli macie jakies propozycje, prosze piszcie. Interesuje mnie wyjazd w jak najszybszym terminie najlepiej od zaraz, piszcie,Bardzo chętenie wyjadę z kimś, wiadomo razem raźniej.

kontakt:
[email]
[gg]


Pozdrawiam
edytowany przez sspariss: 12 lut 2012
Cytat: szamankaa
Witajcie, szukam ZDECYDOWANEJ osoby do wyjazdu na wyspy od marca lub kwietnia (koniec lutego też może być), najlepiej z Wrocławia lub okolic, by była możliwość wcześniejszego spotkania się i działania w realu. Chciałabym wyjechać na kilka miesięcy, ale nie wykluczam dłuższego pobytu. Obecnie jestem zarejestrowana w agencjach pracy, by zahaczyć się gdzieś na chwilę i w tym czasie szukać czegoś na własną rękę. Poszukuję uczciwej osoby/osób, w podobnym wieku (mam 30 lat), które naprawdę chcą wyjechać i wspólnie działać! Z góry dziękuję niezdecydowanym, zawracającym głowę osobom, które liczą, że wszystko zrobi się za nich. Chodzi mi o wspólne działania i wzajemną pomoc. Oczywiście jeżeli dostanę jakąś przyzwoitą propozycję z agencji lub znajdę coś pewnego, to ochotnika/ochotniczkę zabiorę ze sobą:). Jeżeli o mnie chodzi, to jestem szczerą optymistką, raczej bezproblemową, pełną chęci do działania. Nigdy wcześniej nie pracowałam na wyspach, ale myślę, że wszystko jest do ogarnięcia. Język angielski znam na tyle żeby się porozumieć – problem to brak odwagi w mówieniu (przynajmniej tak mi się wydaje).
Wszystkich zdecydowanych zapraszam do kontaktu: [email]
Pozdrawiam!
Witam. Ja jestem zdecydowana na wyjazd, ale jestem z Gdańska i szukam osoby z okolic do wspólnego wyjazdu. Mam 34 lata, mój angielski jest słaby ( cały czas się uczę) Planuję wyjechać na ok 6 miesięcy. Szukam już tutaj głównie w farykach, albo do pakowania. W ciemno trochę nie chcę, bo też więcej kasy potrzeba na start. Planuję wyjechać marzec/kwiecień. Jeśli ktoś by się znalazł do wpólnej wyprawy zapraszam na maila. [email]
Proszę tylko odpowiedzialnych i zdecydowanych. Pozdrawiam
Witam! jestem zainteresowany wyjazdem za granice jak najszybciej,mam juz namiar na prace w Anglii tylko potrzebuje chetnych i konkretnych osob,niestty moja ekipa nie ma paszportu i ciezko im jest cokolowiek zalatwic,jestem konkretny.Mam 23 lata i jestem z okol.Dolnego Slaska.Podaj mi swoj numer jezeli bylbys zainteresowany wyjazdem ze mna to ustalimy szczegoly,gdyz zalezy mi na czasie.Lub oddzwon.
pozdrawiam Bartek


nr 697 774 751

e mail [email]
Cytat: jackdanielsniestty moja ekipa nie ma paszportu i ciezko im jest cokolowiek
do Anglii potrzebujesz tylko dowód osobity.
Witajcie

Mam na imię Dawid. Chciałbym wjechać za granicę do pracy. Szukam osoby, która ma możliwość takiego wyjazdu, lecz z pewnych względów nie chciała by wyjechać sama. Moja znajomość języka angielskiego jest na poziomie podstawowym. Jestem zdecydowany na wyjazd w każdej chwili na okres przynajmniej do września lub też krótszy, nie wybredzam w ofertach. Chciałbym wyjechać aby zarobić pieniądze na studia, dlatego raczej nie będę dobrym kompanem dla osoby, która wyjeżdża dla zabawy i ciągłego imprezowania. Nie palę ani nie piję alkoholu. Jeśli uważasz, że jesteś osobą, której szukam odezwij się do mnie na e-mail: [email]

Pozdrawiam
Witam, poszukuje kompana/kompanki do wyjazku do UK. Nie ważne czy masz juz nagrana prace czy chcesz pojechać i ogarnąć wszystko na miejscu jestem za, z kimś zawsze raźniej i łatwiej. Mam 24 lata, po maturze spedziłem tam 2 lata, troche jeszcze pamietam z tamtego życia więc zawsze będzie łatwiej i pomogę jak tylko mogę. Nie pale, pije okazjonalnie, jestem spokojnym człowiekiem. Moj angielski jest w stopniu komunikatywnym, choć na poczatku znów najgorsze będzie przebicie bariery językowej i nie bać sie mówić. Mieszkam na Śląsku, niedaleko Bielska. Jesli chcesz pogadać to pisz śmiało [gg]
Hej, na imię mam Kuba, i szukam kogoś, z kim mógłbym wyjechać, przykładowo do UK, i pomóc sobie nawzajem w urządzaniu się. Mam dwadzieścia parę lat, mieszkam za zachodnim Pomorzu i niewiele widzę tu dla siebie możliwości dobrego życia. Lubię muzykę rockową i metalową, folk, klasykę. Jestem kinomanem. Mam generalnie sporo zainteresowań. Moją słabością jest jest to, że źle znoszę hałas i głośnych, prostackich ludzi. Znam nieźle angielski. Inne europejskie języki nie bardzo, chyba że straszliwie kalecząc.
Ze swojej strony oferuję przyjaźń i wsparcie psychiczne.
Chętnie odpowiem na każdego maila, jedynie bluzgi i wyzywania od nieudaczników niemile widziane. :->

mail: [email]
[gg] (lepiej na skrzynkę, ale można i tu)
Witam. jestem Łukasz.wraz z bratem wybieramy sie do uk i irl.poszukujemy kogos chetnego moze nawet i 2 osoby aby zmniejszyc koszty paliwa.jedziemy samochodem. pojedziemy euro tunelem a pozniej promem.Mieszkam w irl w miejscowosci Ennis a brat w angli w miejscowosci Nelson. planujemy wyjechac za tydzien gora do 2 tygodnii. osoby zainteresowane moga pisac na nr 5[tel]lub pod nr [gg] .
Witam,
Nazywam się Grzegorz mam 24 lata, prawo jazdy kat.B. Chce wyjechac do Angli ale nie mam z kim. Mój e-mail: [email]
Witam.

Razem z koleżanką planujemy wyjechać za granice do pracy po 26 maja na okres ok miesiąc, półtora. Jesteśmy tegorocznymi maturzystkami, więc trzeba wykorzystać dłuższe wakacje i coś zarobić na kolejne miesiące ;) Jednak nie chcemy wyjechać w ciemno, i jeśli ktoś miał by jakąś pewną prace, zakwaterowanie itd i akurat poszukiwał osób do pracy to jesteśmy chętne. Jesteśmy z okolic Radomia, woj mazowieckie. Proszę o kontakt pod nr [gg]
Hej :)
Jestem Marta, azem z koleżanką chcemy wyjechać do Anglii w czerwcu. Szukamy jeszcze kogoś kto by chciał wyjechać z nami..
Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wyjazdem z nami napisz gg :254011 :))
Witam wszystkich - chętnie nawiążę kontakt z osobami zainteresowanymi wyjazdem do UK. Chciałbym zaznaczyc, że nie oczekuję płatności za żadną pomoc. Obecnie pracuję nad projektem społecznościowym Polaków w Londynie i chętnie udzielę informacji na temat pracy, studiów, itp. oraz przeprowadzę wywiady z osobami zainteresowanymi wyjazdem lub osobami, które dopiero niedawno pojawiły się w Londynie lub innych częsciach UK. piszcie na maila jacek[kropka]iciek[at]gmail[kropka]com --> czasem odpowiedź zajmuje mi ok 24 godzin.. jestem troszkę zajęty na co dzień:) Pozdrawiam wszystkich studentów i przyszłych studentów w UK :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 190
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia