BREXIT nowe informacje

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj odbyła się konferencja Theresy May na temat Brexitu. Przedstawiono założenia negocjacji. Najważniejsze informacje dla Polaków:
1. UK wychodzi z Unii i nie zgadza się na jednolity rynek w tym przepływ osób.
2. UK jest zawsze otwarta na ludzi wykształconych i najlepszych.
3. UK będzie kontrolowała imigrację.
4. UK chce zagwarantować prawa ludziom mieszkających na terenie wysp. Ale będzie to zależało od tego czy dany kraj zagwarantuje Anglikom prawa na kontynencie.

Co to wszystko oznacza?
To, że mogą zostać w przyszłości wprowadzone wizy które będą dostawali tylko ludzie z potrzebnych zawodem, np. lekarz, lub informatyk. Ale może to także oznaczać, że Polski rząd wynegocjuje z Anglią taką umowę, że Polacy będą mogli tam pracować bez przeszkód. Jednak ja sobie nie wyobrażam, że Polski rząd jest w stanie cokolwiek dobrego dla Polaków uzyskać.

Suma sumarum, nie jest dobrze a jak będzie to się okaże w przeciągu dwóch lat, tyle mają trwać negocjacje.
Na razie, wyjeżdżać czym prędzej do UK kto chce a kto jest już 6 lat to niech składa o Obywatelstwo, będzie wtedy nietykalny.
ja bylem prawie 10 lat ...chcialem aplikowac o obywatelstwo... kilka szczegolow :

Obywatelstwa nie dostajesz tak latwo ! jak jestes normalnym czlowiekiem... obywatelstwa dastaja ....ludzie normalnie poprzez zakladanie rodzin - czyli praktycznie 100% kobiet.

jak nie jestes kobieta i nie jestes w stanie wziac slubu itd... to musisz zaplacic 1 000 funtow wypelnic aplikacje przejsc test z historii angli podobno ksiazka do nauczenia. I wtedy przechodzisz jakas chora inicjacje...i wtedy dostajesz uroczyscie obywatelstwo....

ja musze to zrobic zeby dostac obywatelswto... kobieta ktora dostaje kase od rzadu ...dostaje wszystko za darmo

jakbym byl kobieta...to bym zrobil tak :
Pojechal do UK
Wyszedl za jakiegos angielsakiego bubka
Dostalbym obywatelstwo
Rozwiodlbym sie w sadzie.....sad wyczyscilby konto bankowe tego kolesia i oddal mi cala kase... :D
obywatelstwo + kasa dziedziccnie proste

jak jestes facetem wszystko jest absurdalnie trudne....
edytowany przez big.f00t: 17 sty 2017
W UK sa uznane malzenstwa kiedy obydwoje sa jednej plci...
Negocjacje wyjścia UK z Unii oficjalnie zaczną się 29 marca. Także do 29 marca wszyscy co chcą wjechać na wyspy mogą to zrobić bez problemu a po tej dacie, wszystko zależy jak będą wyglądały negocjacje, czy UK zamknie granice na ich czas czy nie...

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa