szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 3652
Witam wszystkich :)
Jestem tegoroczną maturzyską, mieszkam w Krakowie i chciałabym w tym roku w sierpniu lub w wrześniu wyjechać za granicę, dokładnie jeszcze nie znam szczegółów ale myślałam o Irlandii :) W związku z tym szukam kogoś kto również chciałby wyjechać ale nie ma z kim :) Dodam że jestem odpowiedzialna i łatwo można się ze mną dogadać :D zainteresowani [email]
Sporo ludzi chce wyjechac i szuka ludzi do wspolnego wyjazdu wiec problemu raczej nie bedziecie mieli zeby sie zorganizowac ... tylko pamietajcie im wieksza grupa wypadowa tym wiekszy problem z pokojami... bo ciezko dostac u kogos 3-4 pokoje na domu zeby razem mieszkac... :) Jesli chodzi o pokoje mieszkania do wynajecia bardzo latwo znalesc na google... ale jak chcecie dzownic proponuje doladowac sobie Skype i dzwonic bez oporow taniej duzo wyjdzie :)
edytowany przez senti87: 04 cze 2014
Jakby ktos sie kierowal do Preston moge zaproponowac pokoj oraz pomoc z mojej strony w papierach zalozeniu konta bankowego czy w szukaniu pracy:)
Hej,

Ja wybieram sie 13 do UK, na poczatku zatrzymuje sie w Slough. Moze ktos mi polecic gdzie szukac w tych okolicach pracy? Czy warto korzystac z pomocy agencji pracy? Gdzie najlepiej zalozyc konto (brak oplat za prowadzenie konta razem z karta debetowa).
Wszedzie warto prace znalesc ... Wszystko zalezy od placy:) Ja konto mam w Lloyds
Cytat: rafal83
Hej,

Ja wybieram sie 13 do UK, na poczatku zatrzymuje sie w Slough. Moze ktos mi polecic gdzie szukac w tych okolicach pracy? Czy warto korzystac z pomocy agencji pracy? Gdzie najlepiej zalozyc konto (brak oplat za prowadzenie konta razem z karta debetowa).

...to jest z tego co kojarzę nie daleko Heathrow tam jakieś malowanie i pomocników jeszcze potrzebują,tylko nie wiem jak tam jest z papierami czy są potrzebne od zaraz. .jak chcesz to się odezwij jak będziesz.
Cytat: rafal83
Hej,

Ja wybieram sie 13 do UK, na poczatku zatrzymuje sie w Slough. Moze ktos mi polecic gdzie szukac w tych okolicach pracy? Czy warto korzystac z pomocy agencji pracy? Gdzie najlepiej zalozyc konto (brak oplat za prowadzenie konta razem z karta debetowa).

.......ten post nie jest do Ciebie....
KONTO NAJLEPIEJ OTWORZYĆ W BANKU,NIE TRZEBA ŻADNYCH POTWIERDZEŃ ITP.
MOZNA TEZ ONLINE(TUTAJ NIECHT NIKT NIE PRÓBUJE SIE KLUCIC BO MOZNA NAWET BEZ DOKUMENTÓW BO KARTA PRZYCHODZI DO DOMU A PIN SMS,,EM)oczywiście to nie w lloydsie.
NO I TEMAT KONT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY RAZ NA ZAWSZE.....BO NIE MA SENSU WAŁKOWAĆ TEGO WKOŁO.
Dobra agencja pracy......jeszcze jak trochę jesteś fachowcem więcej ci zapłaci jak Polski właściciel ffirmy.
Witam wraz z dziewczyną chcemy wyjechać do Anglii na przełomie sierpień-wrzesień Jesteśmy młodzi mamy po 20 lat . Odłożyliśmy sporo gotówki na start.. Szukamy kogoś do towarzystwa i wynajęcia by było łatwiej :) Można pisać na e mail: [email]
Pozdrawiamy ! :)
Jutro wylatuję, wszystko ogarnięte. Trzeba tylko zdać test z anglika i matematyki i praca będzie gites:)
W poniedziałek wszystko się rozwikła:))

Lordecho, w jakie miejsce celujecie? Jak z językiem itd?
Moja dziewczyna być może doleci do mnie za miesiąc, wszystko zależy od tego czy dostanę pracę i czy ona coś tam będzie w stanie robić. Taki wyjazd, to już nie jest prosta sprawa.. ;)
Więc nad miastem wciąż myślimy angielski u mnie bardzo dobry niestety dziewczyna niemiecki bardzo dobrze a angielski tylko w stopniu komunikatywnym :)
Cytat: Lordecho
Więc nad miastem wciąż myślimy angielski u mnie bardzo dobry niestety dziewczyna niemiecki bardzo dobrze a angielski tylko w stopniu komunikatywnym :)

jezeli chodzi o Angielski to wszystko zalezy gdzie trafisz ... wiadomo w pracy sie bardzo przydaje ale w sklepach roznie bywa... czesto sa polskie sklepy w maistach gdzie jest duzo polakow. Po 2 ostatnio w moim miescie jak wracalem z imprezy zaczepil mnie czarnoskory koles i ze mna po Polsku mowil az to nagralem bo bylem w szoku :)
Cytat:
Jakby ktos sie kierowal do Preston moge zaproponowac pokoj oraz pomoc z mojej strony w papierach zalozeniu konta bankowego czy w szukaniu pracy:)

Senti87 wysłałem pw..
Co do Banków - w Barclays wystarczy Paszport(ID) i jakiś adres, na który przyjdzie karta i pin. Nie potrzba potwierdzenia adresu, do numeru NIN już chcą potwierdzenie adresu - ja mam na umowie wynajmu, zapytam czy papier z banku wystarczy. Jeżeli już pracujecie to może być list od pracodawcy.
Co do angielskiego - warto znać zawsze. Ale są tu osoby, które pomimo 10 lat pobytu nie komunikują siępo angielsku.
heeeej;) szukam osoby chętnej do wyjazdu do Anglii (najlepiej dziewczyna) okolo 22-25 czerwca do pracy... mam namiar na kilka agencji angielskich, ktore pomagają w znalezieniu pracy... więcej informacji na priv:) [email]
Cytat: JarKenMVP
Co do Banków - w Barclays wystarczy Paszport(ID) i jakiś adres, na który przyjdzie karta i pin. Nie potrzba potwierdzenia adresu, do numeru NIN już chcą potwierdzenie adresu - ja mam na umowie wynajmu, zapytam czy papier z banku wystarczy. Jeżeli już pracujecie to może być list od pracodawcy.
Co do angielskiego - warto znać zawsze. Ale są tu osoby, które pomimo 10 lat pobytu nie komunikują siępo angielsku.

......kolego z tym spotkaniem o Nin i z tym potwierdzeniem adresu.
Mogła ci konsultantka przy ustalania terminu powiedzieć że jest potrzebne potwierdzenie adresu i list Od pracodawcy.....
......Ale nie jest potrzebne wystarczy że go znasz tak samo jak przy zakładaniu konta.
Co do angielskiego to się z tobą zgodzę,są ludzie co są kilka lat i nie znają języka i pracują.
wiadomo jak znasz super....Ale jak ktoś nie zna też znajdzie pracę.
Bo ja bym miał gdzieś przechodzic testy z języka i pracować za minimalną w UK gdzieś na magazynie itp.
Jest wiele lepszych,płatnych prac bez języka jak z językiem za minimum
Witam, szukam chętnej osoby (kobiety) do wyjazdu do UK w celu zarobkowym, na wakacje. Jak wiadomo, z kimś zawsze raźniej.
Wyjazd planuję na początku lipca, powrót we wrześniu. Nie mam ustalonego docelowego miejsca, jednak orientuję się w jakich regionach nietrudno o pracę. W Anglii byłam w ubiegłym roku, również w celu zarobkowym. Orientuję się więc jak tam żyć
Nie wymagam pobytu w Anglii w przeszłości a jedynie chęci do pracy i komunikatywnej znajomości języka. tylko poważne oferty!
kontakt: [email]
Szukam kogos kto pomoze wyjechac mi do pracy za granice,niestety bez znajomosci jezyka.Mam 36lat jestem pracowita osoba Agnieszka e-mail [email] pilne
Cześć. :)

Właśnie mogę powiedzieć, że jestem tegoroczną absolwentką, dlatego też chciałabym podjąć jakąś pracę za granicą. Ale oczywiście kompletnie nie wiem od czego zacząć, więc najlepiej byłoby gdyby ktoś się odezwał do mnie z jakimiś wskazówkami ewentualnie jeśli ktoś szuka jakiegoś towarzysza. :)

Najlepiej jakaś dziewczyna, mój wiek - ten rok jest ostatnim, w którym mogę nazwać się nastolatką. :P
Cześć
Wybieram się w przyszłym tygodniu do anglii w poszukiwaniu pracy. Jadę swoim samochodem, ponieważ nie znam angielskiego. Nastawiam się na wyjazd na stałe. Jeżeli jest ktoś chętny się dołączyć to będzie mi miło i na pewno raźniej.
Pozdrawiam Grzesiek
([gg] lub mail [email] PILNE
Czesc!
Jestem Łukasz (21 l.) jestem z wrocławia, od jakiegoś czasu rozglądam się za pracą za granicą, niestety brak znajomości skazuje mnie albo na prace za pośrednictwem agencji pracy (z tymi to różnie bywa niestety) albo na wyjazd w ciemno. Tak więc szukam osoby chętnej na wyjazd do UK (choć może być gdzie indziej) najlepiej jeszcze w czerwcu. Angielski znam myślę nieźle, z tym nie byłoby problemu, gorzej z formalnościami na miejscu (dobrze by było jakby ta osoba była już kiedyś w UK i jest obcykana co i jak ;) ale nie koniecznie w kazdym razie we 2 osoby zawsze raźniej. wiecej info na maila [email]
Jeszcze takie info....
Ze Od 1 lipca zmieniają się przepisy dotyczące karty CSCS,już nie wystarczy sam egzamin Ale trzeba będzie 40 godz kursu mieć.także kto chcę na budowę według starych zasad to ma czas na zdanie testu do końca czerwca
Szukam osoby w wieku 20-25 lat, która jest chętna wyjechać w lipcu do pracy za granicę - Anglia, Holandia, zbiory. Chodzi mi o wspólna organizację wyjazdu. Nie byłam nigdy za granicą w celu pracy zarobkowej na zbiorach. Kontakt [email]
Hej szukam osoby do wspólnego wyjazdu do Anglii, początek lipca, mój e-mail [email]
Szukam chętnyh na wyjazd do Manchesteru pod koniec lipca 2014. Oferuję tylko wspólny start. Razem będzie pewnie raźniej i przyjemniej :).
witajcie:)
szukam chetnych do wyjazdu do uk...
bylam tam 3 lata, znam język wiec moge pomoc :)
problem jest w tym że z przyczyn osobistych musialam wrocic do pl rok temu ...
mam juz odlozona sumke pieniązkow na start

jeżeli czyta to ktoś kto jest już w uk i ma pokoj i jest w stanie załatwić lub pomoc w sprawie pracy to bardzo prosze o kontakt...

mam 25 lat , KASIA


MOJ MAIL: [email]

czekam:)
Jakbt ktos potrzebowal pomocy moge pomoc w Preston z pokojem i przy pomoc w zalatwieniu pracy. Kontakt gg :5[tel]
Cześć! Także chciałabym wyjechać, dokładnie w lipcu. Najlepiej do Londynu. To mój pierwszy wyjazd. Rozważam leciec tam wczesniej,np. na weekend, aby zorientować się w temacie. Jeśli ktoś chciałby zaplanować wspólny wyjazd(w grupie raźniej), piszcie:)
PZDR. Martyna
Hej :) szukam chętnej osoby, najepiej koleżanki chętnej na wyjazd do UK :) mam 19 lat, zamierzam wyjechać w sierpniu lub wrześniu. Prosze o kontakt! :) [gg] :)
lub pw :)
Cytat: senti87
Jakbt ktos potrzebowal pomocy moge pomoc w Preston z pokojem i przy pomoc w zalatwieniu pracy. Kontakt gg :5[tel]

A ja pomogę w Londynie..... W tydzień normalnemu pomocnikow ogarne pracę-aby chciał pracować
Temat przeniesiony do archwium.
1081-1110 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia