Tłumacz po kliknięciu na słówko na androida, znacie jakieś aplikacje tego typu?

Temat przeniesiony do archwium.
Mianowicie najlepiej chciałabym na androida jakąś apke do czytania książek po angielsku oczywiście też żeby sporo ich było i do tego własnie taki słownik, słyszałam że da sie to jakoś połączyć i wgrać aby się ze sobą 2 aplikacje czyli słownik i książki łączyły, wiem że na komputer jest ale szukam bardziej na androida. Ktoś coś, prosze?
Moim zdaniem taka metoda jest najlepsza do nauczenia się angielskich słówek, mój poziom to zaledwie B1 a jestem w 3 gimnazjum, chciałabym do 3 Liceum już opanować bardzo dobrze angielski, bardzo chciałabym zdać maturę rozszerzoną a potem wyjechać na studia za granice do mojego wymarzonego uniwerka.....a nie stać mnie na korki, a poziom nauczania angielskiego w moich szkołach to niestety żart i do tego B1 i tak doszłam swoją pracą, a nie żadnymi zajęciami szkolnymi. I jeszcze dodatkowy temat co polecacie do nauki? Nie fiszki, to sie u mnie nie sprawdza. Słyszałam że słuchanki dużo dają, ale nawet jak sie ich nie rozumie, też? Słyszałam ze daje to zapoznanie z językiem a to jest dobrze i że nawet jak sie nie skupiasz na tekście to idzie "podświadomie" do mózgu:)
Macie jakieś fajne orginalne sposoby właśnie typu taki słownik przy czytaniu książek? Ale najbardziej zależy mi na odpowiedzi na te aplikacje, dziękuje wszystkim za pomoc!