Profesor Henry, duolingo.com, languo.com.pl czy memrise.com?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, ktoś z Was używał powyższych? Które byście polecili?
edit: Profesory Henry jest widzę płatny, mi zależy na czymś bezpłatnym...
Ja używam Profsora Henrego w wersji megapakiet http://kup-najtaniej.pl/prod-oprogramowanie/angielski-profesor-henry-megapakiet-6-0.html. Uważam, że jest swojej ceny i nie były to wyrzucone pieniądze. Najbardziej to cenię go za to, że korzysta z różnych metod pomagających zapamiętać :D
Ja tez mam caly pakiet prof Henry,ale.... nie wiem dlaczego nie chce dzialac na moim pc (juz pare razy kontaktowalam sie z ich serwisem technicznym) I dlatego wykupilam sobie tez ich online z Multikurs I na prawde nie zaluje.... pracujesz gdzie chcesz (mi zdarza sie nawet w pracy w czasie przerwy). Duolingo uzywam jadac metrem,ale.... jest wolny (ciagle te same proste powtorki)
Wszystko zależy od tego na jakim poziomie jest Twój angielski...
Jak dla mnie np. Duolingo jest dobre do nauki języka od podstaw. W memrise natomiast jest wiele kursów stworzonych przez użytkowników i część jest dla osób zaawansowanych. :)
z Languo nie korzystałem, a profesor Henry totalnie mi nie odpowiadał.
A co sądzicie o www.lingmemo.pl?
Mnie osobiście odpowiada. Jest niezwykle prosta i o to mi chodziło.
Jak uczysz się systematycznie dostajesz nowe fiszki z każdy dzień nauki i nie musisz wtedy wykupować dodatkowych pakietów.
Wcześniej uczyłem się z Anki, teraz Lingmemo jest nr 1, zresztą do Anki bardzo podobna.
edytowany przez tymek24: 12 paź 2016
Temat przeniesiony do archwium.