Słownik z możliwością nagrywania

Temat przeniesiony do archwium.
Dobry wieczór.
Jestem nowym, pewnie niedoświadczonym więc proszę o wyrozumiałość.
Szukam słownika-programu gdzie po odsłuchaniu danego słowa istnieje możliwość nagrania własnego odsłuchania i porównania. Funkcja Obowiązkowa. Super by było gdyby można było tworzyć własne grupy słów do nauki i powtarzania.
- Prosty program zajmujący mało miejsca na dysku
- ilustracje dla dzieci mile widziane
- Jeżeli już płatny to prosił bym o link do instalatora demo

Szukam narzędzi do ćwiczenia wymowy z dowolnego podręcznika który jest używany w szkole.
Oczywiście jest możliwość odsłuchu np. googole ale praca z zewnęczym rekorderem jest bardzo uciążliwa.
Spróbuj np 'Audacity' ale jest wiele różnych takich apps. (próbne wersje)
Mają ograniczony zasób słów bo chcą żebyś kupił kompletny software. Nie wiem czy jest jakiś program nieodpłatny. Również nie jestem w stanie powiedzieć co i jak można tam dokładnie robić.
edytowany przez Aaric: 26 paź 2016
Dziękuje ale niestety to niestety to nie jest to - to kolejny rekorder do do nagrywania
Jeżeli odpowiednio zapytasz Google to może ci zasugeruje inne. Ja np wpisałem 'app to record, playback and compare my own pronunciation' i widzę że jest szeroki asortyment programów.
No tak jak się zna angielski to jest prościej - POPIERAM !!!!
Na razie znalazłem program "TEL MI MORE" nagrywa, umożliwia odsłuch tyle tylko że to nie słownik i niema możliwości pracy z własnym materiałem. Dzięki szukam nadal Pozdrawiam :)
Jest bardzo dużo fajnych programów typu, pojawia się słowo+obrazek wpisuje i przechodzę dalej.
To co szukam ma działać tak samo tylko że zamiast wpisywania ma być możliwość nagrania się, odsłuchania i porównania z oryginałem. Pozdrawiam :)
Spróbuj skorzystać z aplikacji ABA English.
Dzięki wygląda fajnie niestety nie udało się nic instalować ponieważ jest to tylko dostęp do materiałów w trybie online.
Ponawiam temat poszukiwany "SŁOWNIK Z MOŻLIWOŚCIĄ NAUKI WYMOWY"
chcę nauczyć się perfekcyjne wymawiać 2000 słów resztą zajmę się za 6 miesięcy i wtedy przyda się kurs.
Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa