Poradzcie od czego zaczac nauke.x

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ! Swietna strona. Gratulacje dla autora. Blagam o pomoc , tak szybko chciala bym wchlonac Cala ta wiedze ze sie pogubilam ,nie Wiem od czego zaczac. Prosze o porade.
Skoro nie masz na siebie pomysłu to kupić podręcznik - tu jest cały dział z podręcznikami, napisane które do czego i dlaczego. Jak nie, to indywidualne lekcje z kimś, jeśli wolisz grupowo to napisz skąd jesteś. W WWA jest Skrivanek, tam trafiłam na najlepszego nativa do tej pory, praktyczne użycie języka rządzi i wydaje mi się to prawidłowym kierunkiem. Wyjść jest mnóstwo, to prawda. Ale nie wydaje mi się, żeby trudno było się połapać w tym od czego chce się zacząć.
Ja zaczynałam od nauki samodzielnej z programu Profesor Henry głownie ze słówek i dawał rade zarówno merytorycznie jak i wizualnie zachęca do nauki. Są też wersje do gramatyki i konwersacji, ale przymierzam się do nich jeszcze ;) Aktualnie zastanawiam się nad jakimś kursem językowym, słyszałam że można znaleźć coś na szukamszkoly.com ale jeszcze nie przeszukałam.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie