Studia w UK czy DE ?

Temat przeniesiony do archwium.
Hallo :D
Jestem w 1 klasie liceum i WIEM, że pewnie większość z osób czytających uzna mnie za przewrażliwioną itd., ale no cóż. :P Zawsze lubię jak mam jakiś plan
Nie zapisało całego xd .... Chciałabym studiować prawo albo w Niemczech na Viadrinie, albo w UK ( i tu nie wiem jaka uczelnia). Mam bardzo dobry język angielski ( niestety nie wiem jaki poziom) oraz rozszerzony niemiecki wraz z DSD
Jaką uczelnie dla "średniaków" polecicie ? Jak zdać maturę i jakie powinnam mieć oceny ny dostać się na prawo ?
Cytat: wiki_victory
Jaką uczelnie dla "średniaków" polecicie ? Jak zdać maturę i jakie powinnam mieć oceny ny dostać się na prawo ?

A jakie oceny wymagaja na stronach wybrane przez Ciebie Uniwersitety?
Cytat: terri
Cytat: wiki_victory
Jaką uczelnie dla "średniaków" polecicie ? Jak zdać maturę i jakie powinnam mieć oceny ny dostać się na prawo ?

A jakie oceny wymagaja na stronach wybrane przez Ciebie Uniwersitety?
Nic o ocenach znaleźć nie mogę :(
Cytat: wiki_victory
Cytat: terri
Cytat: wiki_victory
Jaką uczelnie dla "średniaków" polecicie ? Jak zdać maturę i jakie powinnam mieć oceny ny dostać się na prawo ?

A jakie oceny wymagaja na stronach wybrane przez Ciebie Uniwersitety?
Nic o ocenach znaleźć nie mogę :(

jakim cudem? gdzie szukasz informacji? na stronach uniwerków jest wszystko wypisane w zakładce dla aplikujących na undergraduate i później w entry requirements. jeśli nie ma konkretnie wypisanej polskiej matury, to musisz napisać email do uczelni z prośbą o takie wytyczne. ten temat był tu już wałkowany milion razy, poszukaj poprzednich wątków.
Cytat: oliwkowa-oliwka
Cytat: wiki_victory
Cytat: terri
Cytat: wiki_victory
jakim cudem? gdzie szukasz informacji? na stronach uniwerków jest wszystko wypisane w zakładce dla aplikujących na undergraduate i później w entry requirements. jeśli nie ma konkretnie wypisanej polskiej matury, to musisz napisać email do uczelni z prośbą o takie wytyczne. ten temat był tu już wałkowany milion razy, poszukaj poprzednich wątków.

Dziękuję postaram się poszukać :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

systematyczni górą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie