Z czego uczyć sie na IELTS???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 64
poprzednia |
Witam, chciałabym przygotować się do egzaminu IELTS, bo planuje zaczac studia za granicą. Czy zna ktoś może jakieś swietne ksiązki lub stronki www, z pomocą których mozna sie bdb przygotować? dzieki za pomoc. pozdrawiam
hej, ja zdaje jutro - o rany jak to szybko zlecialo. Przygotowywalam sie z Insight Into Ielts (podr+ćw+CD), testy z cambridge - takie co sa po 4 w ksiazce (te najpopularniejsze), znalazlam w necie calkiem fajna ksiazke ze slowkami do sciagniecia (moge ci na maila poslac) i chodzilam na kurs przygotowywujacy - mam nadzieje ze wystarczy na 6.5 :)
hej madzia:)
wlasnie sie przygotowuje do FCE i IETLS.potrzebuje jakis materialow ewentualnie jakis wskazowek ktore ksiazki sa dobre??bylabym wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi. w tej chwili mam 2 ksiazki virgini evans FCE use of english ale co dalej i have no idea;)pozdrawiam Cie cieplo i 3mam kciuki za jutrzejszy egzamin.
dostalas juz odp.z Surrey?
moj adres to [email]
hej
byłą gdzies w sieci stronka gdzie można było zdawać próbny IELTS on-line czy coś w tym stylu. Macie może link do niej ????? thx
cześć Madzia,

jeśli możesz mi przesłać na maila tą książkę do sciągniecia...byłoby super
przygotowuję się do IELTS, ale nie codzę póki co na zaden kurs...

mój mail [email]
z góry dzięki
Madzia mogła byś podać maila do siebie? Też chętnie zaglądnął bym do tej książeczki, jeżeli możesz to prześlij mi ją też na [email]
Ksiazka wyslana - sprawdzcie poczte :) A ja sie raduje juz zdanym Ieltsem na 6.5. Chociaz po speakingu - sloneczniki van gogha nie bylo tak wesolo ;)
czesc!mam prosbe do Ciebie.Chcialabym rowniez zdac ten egzamin i nie wiem jak sie do niego przygotowac..skad brac testy. Jakie ksiazki sa potrzebne do tego.Bylabym bardzo wdzieczna gdybys podala mi jakies dobre stronki i tytuly ksiazek, podrecznikow.z gory dziekuje:)
pozdrawiam to jest moj e-mail: [email]
Czesc, moge prosić Was o przesłanie materiałów do nauki IELTS ???
Dziekuję z góry, pozdrawiam.
witam ponownie,
moge prosic Was o przesłanie materiałów do nauki na IELTS? Moze podzielcie sie opiniami, czego wystrzegac sie na tym egzaminie???
moj mejl [email]
Z gory dziekuje!
Tu jest bardzo dużo materiałów. Az nie wiadomo za co sie brać.
http://artefact.lib.ru/languages/english/

Ja narazie rozwiązuje sobie przykładowe testy z jedego z tamtych podręczników a do egzaminu podchodze za 2 miesiące. Musze zdać ten egzamina na 6.0 ewentualnie na 5.5 jak chce zdać na studia w Anglii. Sam nie wiem czy jestem już na wystarczającym poziomie.
Z przykładowych testów dostaje 27pkt. na 40pkt. Wiecie może jaki wynik egzaminu daje taka ilość punktów???? Bo z dnia na dzień strsuje sie coraz bardziej :/
Z tego co się orientuję z tych różowych zbiorków z Cambridge, to jesteś na górnej granicy 5.5 albo dolnej 6.0 (zależy od testu - skala jest zmienna, dla każdego testu inna).
Ale nie wiem, to tylko tak na moje oko. Sama jeszcze nie dostałam wyników swojego IELTSa. Oficjalna skala jest supertajna i nie podają.
A z czego sie uczylas do egzaminu??? Co polecasz???
Madzia moglabys przeslac mi na maila te ksiazke?bylabym bardzo wdzieczna;)pozdrawiam
Generalnie to chodzę sobie na kurs do CAE i w szkole uczę się normalnego angielskiego. Tak pozatym, przerobiłam próbne testy (właśnie te różowe z Cambridge) i jestem z nich zadowolona. Ale są drogie więc najlepiej nabyć je na jakiejś aukcji.
Niezbyt polecam 'How to prepare for IELTS' - jest tylko jedno zadanie z listeningu a prawie wszystkie readingi i duża część zadań z writingu jest o biznesie/ekonomii. Pozatym wydaje mi się, że prawdziwy test jest prostszy. W książce jest dużo ogólnych hintsów o wykonywaniu poszczególnych typów ćwiczeń i to jest na plus.

Na moim IELTSie miałam w listeningu m. in. słuchankę o włóknach naturalnych w odniesieniu do zanieczyszczenia środowiska i to było najtrudniejsze z tego modułu, reading był o jakimś tam gatunku trawy, migracji ludów w Ameryce Północnej i zabawach dzieci w średniowieczu. Na writingu były 2 diagramy kołowe i fajna rozprawka nt. czy problemy związane z komórkami mogą outweight ich zalety - napisz jakie to są problemy socjalne, medyczne i techniczne i ustosunkuj się do stwierdzenia.
Speaking był najpierw na ogólne tematy o mnie, a potem 'jaki park lub ogród który odwiedziłaś podobał Ci się najbardziej i dlaczego'. Potem do tego były trochę głupie pytania w stylu kto jest odpowiedzialny za parki w mieście...

Wszystko łącznie z writing można było pisać ołówniem.
Madzia jestes wielka jesli mozesz wyslac mi ta ksiazke do nauki na IELTSa! :) [email] Powodzenia na studiach w Anglii!! Ja dopiero w 2008\09 bede studiowala w Anglii ( o ile mi szczescie do pisze) ale mam nadzieje ze sie uda!! Papapaappapappapapapappapapa Karolina :))
ja tez bym poprosila ta ksiazeczke :)
Gratuluję i czy mogę prosić o wysłanie ksiąki na mój e-mail.
Również interesuje mnie IELTS.
Dzieki. pozdrawiam.
hej!!!! Ja tez jestem w trakcie przygotowywań do egzaminu i bylbym wdzieczny, jesli przeslalabys mi ta ksiaze na maila: [email] Pozdrawiam
A ja musze zdac IELTS na 6,5 (min)
Bardzo bym prosil w miare mozliwosci o ta ksiazeczke na maila [email]
Z gory dzieki :)
Hej! ja też byłabym wdzięczna za książke : [email]
czesc, jesli nikomu nie zaszkodzi, tez ladnie prosze o ksiazeczke [email]
moglabys wyslac mi ta ksiazeczke ? :) [email] dziekuje z gory :)
Czes Madziu:)Czy rowniez moge prosic o ta ksiazeczke rowniez potrzebuje zdac ten egzamin na minimum 6.5 i mam niewiele czasu takze ratuj mnie pliz:))moj adrus to [email] pozdrawiam
Również bardzo proszę:) [email]
Gratuluję Ci Madziu takiego wyniku, mnie wystarczy jedynie 6:) Z dnia na dzień coraz bardziej się tym stresuję, a egzamin już niedługo... Czy mogłabyś przesłać te materiały również na mojeg maila? Bardzo byłabym Ci wdzięczna , oto mój adres: [email]
Czy ktoś się orientuje ile trzeba mieć punktów z testow aby uzyskac 6.0?
Pozdrawiam
czy moge prosić o tą książke na maila [email]
Hej Madzia;) bardzo bym prosila o przeslanie tej Książki dziekuje pozdrawiam;) oto moj mail [email]
Madziu, prześlij mi te materiały a ja je umieszczę w sieci, tutaj podam linka i ludzie nie będą Cię jush męczyć :)
Madziu skoro juz mowa o przygotowaniach do egzaminu, rowniez prosilbym Cie o podeslanie ja na mojego e-mail [email] Z gory dziekuje i powodzenia:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 64
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą