anglojezyczne kierunki studiow w Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,

zaczelam studia w Holandii na uniwersytecie CHN, turystyke po angielsku. Super. Pomocne strony dla zainteresowanych:
www.studia-w-holandii.de i www.study-in-holland.com Polecam!
Bardzo chciałabym studiować w Holandii!Wiem że w Bredzie jest NHTV University
gdzie nauka prowadzona jest po angielsku specjalnie nawet dla cudzoziemców.Mieszkam 2 lata w Holandii znam angielski i podstawy niderlandzk.i doszłam do wniosku(niedawno) że warto by było pójść na studia.Chciałabym tylko wiedzieć na ile to jest możliwe i od czego tu zacząć? Ma ktoś jakieś informacje dla mnie? bardzo proszę
greet
Fajnie ze ci sie podoba. Ja rowniez polecam te studia. W tym roku koncze jako pierwsza Polka:). Milo mi slyszec ze jest nas wiecej, pozdrawiam
Pelasia83, skad jestes? i gdzie mieszkasz w Holadnii? w Leuuwarden?
Hej jestem z Leborka, ucze sie w Leeuwarden.
Hej, zobacz na www.studia-w-holandii.pl tam znajdziesz wszystko. W leeuwarden mozna studiowac np. turystyke po ang, w Amsterdamie Fizjoterapie..wszystko po angielsku!
Hej Pelasia83, to rzut beretem ode mnie!!! Ja jestem ze Slupska:)
Mieszasz na kampusie w Leeuwarden czy gdzies indziej?
Jesli potrzebujesz jakis informacji, rad itd, nie krepuj sie:). Szkola jest naprawde fajna, ciagle polecam.
Jestem studentka IV roku Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pieknych we Wrocławiu.W czerwcu planuję przenieść sie do Holandii na stałe.Posiadam licencjat w tejże dziedzinie,Szukam osoby która udzieli mi fachowych inform. dot. kontynuowania Studiów w moim kierunku w Holandii..?czy istnieje taka możliwość?,czy licencjat z Architektury Wnętrz uznawany jest w Nl? czy musze starac sie o przyjazd do holandii na Studia w ramach programu S-Erasmus,czy indywidualnie moge sie zglosić na wybraną uczelnię..z prośbą o umożliwienie mi kontynuowania edukacji w moim kierunku.Prosze osobe bieglą w tym temacie o kontakt !! [email]
z góry dziękuję
Siemka,

Potrzebne info od kogoś kto studiuje w Holandii, chcę tam w tm roku zacząć International Business and Management Studies w Hanze w Gronningen. Nawet już złożylem formularz do eduabroad i muszę jeszcze zdać TOEFLa bo oczywiście moj FCE nikogo nie interesuje.

Warto studiowac w Holandii? A samo miasto Gronningen - może być, czy lepiej wybrać jakąś inną uczelnię.
Zastanwiam się tez nad HZ University, bo mają ten sam kierunek ale chyba Gronningen bardziej studenckie.

Dzięki za pomoc.
hej,
moja znajoma mieszka i studiuje w groningen.jest podobno bardzo zadowolona ale konkretow Ci nie powiem.sama sie tam wybieram pod koniec maja na rok lub wiecej ale narazie nie na studia,chociaz..kto wie...
pzdr
Hej. JA własnie tez jestem zainteresowana tym kierunkiem w Groningen. Zalogowalam sie i teraz musze zaniesc papiery.. W sumie to juz jest troche pozno ale dowiadywalam sie ze jeszcze mam troche czasu. Widzę ze nie jestem jedna. Tylko problem to ten Toefl.. Chciałabym bardzo dowiedziec sie czegos wiecej od osob ktore tam studiuja albo zamierzaja. :) pozdrawiam
A skladalas wszytko przez to biuro w Polsce, eduabroad?

Bo ja to glownie do nich o to pisze i chyba zloze aplikacje jednak.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair