WhatsApp-> szukam osoby do pisania only english

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Szukam osoby do pisania tylko po angielsku, jestem słaby, tzn mój angielski jest beginner, po prostu aby posługiwać się tylko tym jezykiem.
Jestem 19-latkiem z wawy.

Wstydzę się wypowoadac po angielsku, dlatego proszę wyrozumiała osobę

Komunikator whatsapp najbardziej mnie ciekawi


Pozdrawia
edytowany przez Adriancrusek: 25 cze 2015
pisanie na telefonie jest troche bez sensu
Cytat: zielonosiwy
pisanie na telefonie jest troche bez sensu

Co proponujesz?
dobry pomysł
Popisze ktoś po angielsku?
Halo :) ja w sumie czemu nie :) mój angielski jest super w mowie i piśmie moge Cię sporo nauczyć w tempie jakie będzie Ci odpowiadac
Hej ja też w sumie mogę. Jednak nie mam tego whatsapp. Mam skype, poczta i fb.
Poziom średnio zaawansowany. Ale też mam problem z wypowiadaniem się.
Można do mnie pisać na maila. Po uprzednim przedstawieniu się i z jakiego portalu jesteś:)
Nie bój się pisać i mówić po angielsku. Wyobraź sobie że dla Ciebie angielski jest językiem obcym a dla kogoś innego polski. To że próbujesz to budzi szacunek i ludzi którzy wiedzą na czym to polega. Jak ktoś Cie zhejtuje to jest debilem i olej to. Pisz, mów, myl się i śmiej się z tego. Nie zagłębiaj się w gramatykę tylko ciesz się kaleczeniem tego pięknego języka:D
Czesc, tez szukam osób do ćwiczenia angielskiego. Moge podać gg/ whats upa. Moj poziom angielskiego to b1/b2.
Polecam ci lang-8.com. Darmowy - jeśli uczysz się do 2 języków. Ja tam nauczyłam się pisania :) what's app nic ci nie da, lepiej niech nativ ci sprawdzi, a tak jest na langu :) i jeszcze ludzie ci gramatykę wytłumaczą :) polecam bo jest świetny!
Super pomysł.
ja próbuję uczyć się systematycznie ale nie zawsze to wychodzi, moze ktoś ma jakies pomysly na to zeby zmobilizowac do systematycznego uczenia sie
Cytat: lubieto
ktoś ma jakies pomysly na to zeby zmobilizowac do systematycznego uczenia sie

tak, trzeba tylko myslec co z tego uczenie kiedys bedzie. Jak sie uczysz dla swojej przyjemnosci to bardzo dobrze, ale jak z celem uzyskania czegos - to dlaczego ktos ma stac nad toba z batem i bic cie po plecach zebys sie do tego przystawil. Pomysl, ze kazdy czlowiek ktory sie czegokolwiek nauczyl tez musial poswiecac czas, pieniadze, malzenstwo, dzieci.....a ty tego jeszcze nie masz na glowie....Masz tylko sie uczyc i tyle.
Tak to prawda terri co piszesz sam dla siebie chce sie nauczyć zeby móc płynnie porozumiewac sie za granicą ,co zresztą nie długo wyjeżdzam.
...nie musi byc od razu plynnie (bo tego nie osiagniesz tak szybko), moze byc powoli, zebys chociaz rozumial i umial wypowiedziec pare slow.
Aby płynnie to naprawdę jest bardzo dluga droga..ale na początek wystarczy to co sie wie, zawsze ktos poprawi, uzupelni, skoryguje ,bądz dopowie - wiec nie ma powodu popadać w stress
to jest głupota poswięcac czas i pieniądze na tzw. ' szkoly językowe typu speak up ,ogolnie jakiekolwiek ' To co mam osiągnać to osiągnę sam - a reszty sie domysle z kontekstu . Trzeba miec jasny cel i motywację , tak tu jest racja :)@
Osiagniecie plynnego mowienia to jest powownywalne do tego jak kazda kobieta chce osiagnac stan 'pieknosci'. Dluga, kosztowna droga......
edytowany przez terri: 27 lip 2016
Cytat:
Osiagniecie plynnego mowienia to jest powownywalne do tego jak kazda kobieta chce osiagnac stan 'pieknosci'. Dluga, kosztowna droga......

tak, ale czasem gra niewarta świeczki...ładna kobieta nie wymaga make - up -u , po co sztucznie upiększac to co piękne? A przystojnemu we wszystkim ładnie ;)
Raz ktos napisal o kobiecie... 'even in a potato sack she would look sexy'. Szkoda ze to nie bylo o mnie. :-)
Ale business jest business. Sprzedajemy 'pieknosc' w ten sam sposob jaki sprzedamy 'plynnosc mowy' ....
Cześć, chciałby ktoś popisać ze mną po angielsku na what app?Mam lekką barierę w mówieniu ale znajomość słówek dość dużą.
Hej, mam pytanie, potrzebuję przetłumaczyć kilka opisów rowerów górskich stąd http://www.rowerzysta.pl/rowery-mtb-27-5.html koledze. Jak się do tego zabrać, czy są jakieś książki ze specjalistycznym słownictwem rowerowym?
szukaj podobnych witryn z jezyku angielskim
Najlepiej by było znaleźć kogoś przez skype i z nim rozmawiać, to na pewno bardziej pomoże niż pisanie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia