Speak Up

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 700
Jak można zapłacić 2700 zł? Tego to ja nie jestem w stanie pojąć! Chyba taniej zapłaciłabym za lekcje prywatne. Z tego co się orientuje to cena semestru nauki języka waha się między 700 a 1000 zł, w zależności od szkoły.
>Jak można zapłacić 2700 zł? Tego to ja nie jestem w stanie pojąć!
>Chyba taniej zapłaciłabym za lekcje prywatne.

Ja też nie. Za lekcje prywatne bys zaplacil duzo mniej - np. 40zl/h, godzina tygodniowo wystarczy (masz samemu lekcje), i np. 40h x 20-25 tygodni = 8[tel]zl, podczas ktorych pewnie wiecej bys sie nauczyl.
Moim zdaniem wszystkie te negatywne opinie pochodzą jednynie z niedoinformowania. Jestem uczniem Speak Up już od kilku lat i jestem BARDZO ZADOWOLONA ze szkoły. Nigdzie indziej nie moge CODZIENNIE przychodzic do szkoly w roznych godzinach i wybierac sobie takie zajecia, jakie mi sie podobaja - potrzebuje podciagnac konwersacje - to ide na konwersacje, chce popracowac nad slowkami to ide na warsztat z czytania,itd. Poza tym, mam nieograniczony dostep do indywidualnyuch konsultacji z lektorem i w mojej szkole wszyscy nauczyciele bardzo chetnie ich udzielaja. Komputer sluzy mi jedynie do pracy nad slownictwem i wymowa - reszte cwicze na LICZNYCH zajeciach z lektorem. I jest to szkola tylko dla osob doroslych, co tez jest dla mnie wazne.
Czuje się kolejną osobą naciągniętą przez szkołe Speak-up. Wyłudzenie pieniędzy w otoczce nowoczesnej techniki. Wykupiłem w tehj szkole 3 poziomy (9 miesiecy nauki)Jednak tak losy sie potoczły ze musialem mieć 2,5 misięczną przerwe w nauce. Poinformowalem opiekuna, oczywiście nie było problemu dostalem odpowiedź ze oczywiscie przesuniemy termin zakonczenia kursu o ten czas. A okazalo sie ze szkola nic nie zrobila. Efekt jest taki ze system komputerowy Speak-up skreslil mnie z listy uczniów mimo nie zakonczonych pozimów nauki. Na moje monity w szkole dostalem odpowiedz ze aby dokonczyc kurs musze wykupic dodatkowe godziny wraz z wykupieniem nastepnego poziomu!!!!!!. Najgorsze jest to ze przez półtora tygodnia opiekun z ramienia szkoly nie potrafił odpowiedzieć ile to bedzie mnie kosztowac.
Szkola mnie olała. Ludzie nie dajcie sie nabic w butelkę
Moze za pozno poszedles do opiekuna - ja tez mialam podobna sytuacje i nie bylo problemu, tylko wyraznie mi powiedziano, ze trzeba zglosic przerwe wczesniej, zanim nastapila. A poza tym w jakiej innej szkole dadza ci zrobic przerwe i bez problemu wrocic na zajecia??? Przeciez twoja grupa bedzie juz daleko do przodu i po 2,5 miesiacach nieobecnosci braki sa juz nie do odrobienia. A w Speak Up mozesz wrocic kiedy chcesz i zaczac nawet od poczatku. Szczerze mowiac WKURZA mnie PISANIE NIEPRAWDY o mojej szkole, pisanej przez osoby, ktore CZEKAJA AZ IM WIEDZA Z NIEBA SPADNIE, nie chodza do szkoly i pozniej o to maja do niej pretensje.
Jestem uczniem szkoły speak up od ponad pól roku, i w ciągu tych miesięcy nie miałam żadnych problemów ze szkołą. faktycznie koszt takiego kursu nie jest mały ale przez to jeszcze bardziej motywuje się do nauki.Od początku wychodziłam z założenia że za coś dobrego będe musiała zapłacić troszkę więcej niż w innych przeciętnych szkołach. Jestem w 100% zadowolona z kursu i serdecznie polecam szkołe SPEAK UP.
Speak Up to szkoła której nigdy nikomu nie polece. Metoda nauczania opiera się głównie na indywidualnej nauce z książką i z programem komputerowym, który niewiele różni się od innych komercyjnych programów do nauki języka i jeszcze każą sobie za to słono płacić. Stosują proste, aczkolwiek skuteczne chwyty marketingowe aby przyciągnąć "klientów". Na konsultantów też radzę uważać, słodko mówią ale nie zawsze pokrywa się to z rzeczywistością. Umowę ze szkołą udało mi się zerwać stosunkowo szybko i bezproblemowo, ale nie odzyskałem ani grosza z wpłaconych pieniędzy, ponieważ policzyli sobie aż 71zł za godzinę, co po zsumowaniu dało równowartość wpłaconych przeze mnie z góry pieniędzy.
Nie dajcie się naciągnąć!!!
cholera a ja wlasnie chce zrezygnowac z dalszej nauki w speak up a w umowie nie ma nic na temat rezygnacji. kazali mi zlozyc pisemna rezygnacje i wysla to niby do warszawy i mam czekac na odp. powiedziano mi na recepcji ze mozna zrezygnowac aczkolwiek nie cala suma zostanie zwrocona. tylko ze ja place w ratach miesiecznych ciekawe ile jeszcze rat bede musiala zaplacic po rezygnacji. Czy ktos z was rozwiazywal z nimi umowe i mial jakies problemy??????
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
Witaj,jesli chcesz,mozesz ode mnie odkupic 2 poziomy w tej szkole-ja wyjezdzam do Anglii i nie moge dokonczyc.cena do ustalenia przez ciebie.Kontakt na [gg]
bez przesady owszem za 3500 tysiaca mozna kupic komputer ale zwroc uwage ze zeby wyposarzyc szkole w tyle komputerow i placic ludziom za siedzenie w pracy od rana do wieczora musza miec kase..ja jestem na ostatnim poziomie intermidiate i daje mi to efekty i lekcje z naucyzcielami tez sa bardzo dobre duzo tlumacza mowia tylko po angielsku, ja polecam.
lektorzy pracuja tam od 7 do 21 wiem bo jeden mi opowiadal.
Bardzo drogo. Co mnie podkusiło, żeby wykupić aż na 15 miesięcy? Miesięcznie chyba ze 300. Brr. Jakość nauczania. Dobre jest multimedium, bo można poćwiczyć gramatykę, słuchanie, czytanie, mówienie. Są zajęcia z lektorem. Nienajlepsze, dlatego że jak trafisz na pewnego Amerykanina (al. KEN)i zadasz mu jakieś pytanie to on się zastanawia z 5 minut, a czas leci. A lekcja trwa tylko godzinę. Fakt, że na zajęciach można trochę porozmawiać, ale nie za wiele, bo każdy zanim coś powie to mija sporo czasu. Dobrze, że grupy liczą ok. 7 osób. Musisz dużo pracować w domu, bo inaczej to nici. Jest książka, gdzie po każdym multimedium, trzeba odrobić lekcje. Czasem lektor Cię z tego przepyta. Można też chodzić na kluby dyskusyjne.

Niedługo mam egzamin, więc dopiero zobaczę jakie rezultaty.

Generalnie płacisz za to, że przyjdziesz kilka razy na zajęcia z lektorem i mutlimedia, a sam musisz się w domu dużo uczyć. Lektorzy są przeważnie niepolskojęzyczni, więc gdy masz pytanie dotyczące gramatyki i chcesz znać odpowiedź po polsku to ciężko z tym.

Ja im więcej tam chodzę tym chyba mniej wiem. Czasy mi się pomyliły i już nie wiem, który kiedy się używa i jaka jest ich konstrukcja. Może to nie wina szkoły tylko tego języka i moja, że nie mogę tego przyswoić.
Hej

Słuchajcie potrzebuje zerwać umowę ze Speka-up?? Czy komuś się to udało?? Pomocy!!!
wczoraj zapisalam sie do szkoly jezykowej speak up, wszystko wydawalo mi sie w miare zrozumiale, ale po przeczytaniu informacji na forum na temat tej szkoly doznalam szoku. niestety trafilam tutaj juz po fakcie i moje odczucia sa przerazajace. nie mam pojecia co teraz robic, oczywiscie raty sa w formie kredytu a umowa zawarta na dwa lata. jezeli nie mozna zrezygnowac z kursu gdybyu cos mi nie odpowiadalo bez straty poieniedzy to co teraz robic? moze skorzystac z terminu 14 na dni na odstapienie od umowy kredytowej z bankiem, a nastepnie rozwiazac umowe ze szkola, nawet jesli wiaze sie to z utrata zadatku? pozatym opinie na temat ze poziom nie jest zbyt wygorowany tez zamieszaly mi w glowie, a ja wykupilam od 7do konca. bardzo prosze o jakas wskazowke bo ja juz wzielam chyba wszytskie opcje pod uwage, ale jeszcze na nic sie nie zdecydowalam. chce jeszcze pojsc do szkoly i zapyutac o ewentualna mozliwosc rezygnacji z kursu bo rzeczywiscie nikt mi o tym nie wspomnial.. moja wina tez jest poniewaz nie dopytalam, ale ci ktorzy byli na rozmowie wiedza jak to wszytko ladnie, pieknie i kolorowo wyglada.. a teraz nie mam pojecia jakie kroki podjac zeby zaoszczedzic sobie stresu. waham sie poniewaz mimo wszystko napotkalam tutaj wiecej opinii zlych niz dobrych. jesli ktos cos wie to prosze o rade .
Ostatnio przejeżdżałam obok tej szkoły i zastanawiałam się co to za jedna, ale czytając wasze posty po prostu jestem zszokowana :], że niby za co wy płacicie te 2, 4, 10 tysięcy? Jak czytam niektórych osób wypowiedzi, to wydaje się, że są to pieniądze rzucone w błoto... Pytam się - cóż to za niesamowitą ofertą dysponuje ta szkoła, że tyle sobie liczy ^^?:)
Hej!

Ja mysle ,ze niepotrzebnie sie przejmujesz tak mocno tym co tutaj przeczytałas...ja wykupiłam 7 poziomów w grudniu i jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Uczyłam się angielskiego w szkole sredniej, potem byłam na kilku kursach, ale bez wiekszych efektów...Tutaj po trzech miesiacach nauki nareszcie widze efekty, przełamuje blokade w mówieniu, widze wyraxnie ,ze posuwam sie do przodu. lekcje multimedialne sa super, wuymagaja skupienia i wysiłku, ale rezultaty sąOk. na poczatku w ramach lekcji z lektorem wybierałam głównie gramatyke , a teraz chodze też na pisanie i konwersacje...Dla mnie wazne jest to ,ze sama mogę decydowac kiedy ide, bo czasu nie mam za wiele. ja naprawdę POLECAM ten kurs. Pozdrawiam:)
Tak da rade to zrobic, ale napisz ile juz wykorzystalas z calego kursu, niesteyy umowa jest tak skonstruowana a Ci pseudo konsultanci takich udzielaja informacji ze jesli dochodzi do rezygnacji to znajduje sie w niej pewna gwaizdka i % wykorzystanego kursu liczy sie od cenu kursu bez rabatu :( Zenuuuaaa nie wiem jak ta szkola sie jescze trzyma na rynku, mysle ze wiekszosc sluchaczy to ludzie bez dostepu do internetu czyli do informacji :( Nigdy bym juz nie popelnil takiego bledu zeby podpisac z nimi umowe. Pozdrawiam
No tak ale to nie jest dobre!! Mysle ze do nauki motywuje Cie to ze wybulilas tyle kasy i jest Ci troche glupio zeby to zaprzepascic!! Nauka w tej szkole to bezsens!! Tak samo sie mozna uczyc w domu na jakims EuroPlusie na kompie tylko trzeba byc systematycznym. A skoro mozna to samo osiagnac samemu to po co komus dawac komus kaske za praktycznei nic!!
Nie sluchaj tych co sie pozytywnie wypowiadaja o tej szkole!! To po pierwsze!! Wypowiedz umowe kredytowa w banku (wysylasz do nich poleconym taki zalacznik do umowy o odstapieniu od umowy kredtyowej) nastepnie w szkole skladasz "podanie" o rezygnacje i tam musisz podac jakis powod tej rezygnacji (najlepiej napisz cos zwiazanego z brakiem mozliwosci uczeszczania na zajecia) Po trzecie pamietaj zeby dobrze to uzasadnic zeby nei mogli Ci odpowiedziec inaczej niz pozytywnie na Twoje podanie bo oni lubia grac na czas! Po czwarte od razu napisz w podaniu ze powolujesz sie na kodeks cywilny i regulacje dotyczace umowy zlecenia gdzie przysluguje Ci w kazdej chwili prawo do rezygnacji i zwrotu kwoty w ktorej umowa nei zostala wykonana. Wszystko powinno byc ok. Oni poluja na osoby ktore sa w stanei zastraszyc jakimis przepisami prawa ale TO PRAWO JEST PO TWOJEJ STRONIE!! 3mam kciuki i powodzenia.
Witam serdecznie. Tobie sie udało zrezygnowac z nauki w speak up. Ja chce własnie zrezygnowac na początku kwietnia. Napisałes ze trzeba do banku wysłac wypowiedzenie - czy wiesz moze , gdzie moge znalesc taki wniosek wypowiedzenia umowy? Kolejna rzecz, wiem z Twojego postu, że musze napisac wypowiedzenie do szkoły i napisac jakies uzasadnienie, wiem ze to moja sprawa ale gdybys mi podał jakies wskazówki, co napisac zeby mi tego nie odrzucili - bede wdzieczna. Aha nie wiem, jak Ty ale ja nie wpłacałam zadnej zaliczli. Płace tylko miesiecznie okresloną kwote. Aha jeszcze jedno, w jakim miescie Ty sie uczyłes?
Pozdrawiam serdecznie
Z góry bardzo dziekuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!
Ja mam włąsnie zmiar rezygnowac, dzwoniałam do konsultanta w Warszawie i dowiedziałam sie ze, mozna zreszygnowac, tylko trzena napisac wypowiedzenie z uzasadnienie. Ale moja rada - rezygnuj i to szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
witam chcę zapisać się na kurs angielskiego i nie wiem jaka szkole wybrac. co polecacie?????????
Odsprzedam na zasadzie cesji kurs angielskiegow szkole jezykowej Speak Up (www.speak-up.pl). Dwa poziomy + nowe podręczniki. Kurs można rozpocząć w dowolnej filii Speak Up na dowolnym poziomie. Wszystkie formalności przepisania kursu załatwia Speak Up. Cena ryznkowa około 2800. Moja cena 1500 do negocjacji. Kontakt [email]
Ja uczę się w Speak-Up już 8 m-cy i naprawdę jestem bardzo zadowolona,pewnie,że to nie kurs dla każdego,kwestia potrzeb,jeszcze chyba nikt nie wymyślił szkoły,która spełniałaby oczekiwania wszystkich i pod każdym względem!!!Jeśli chodzi o rezygnację to wiele ludzi po prostu nie czyta umowy,a później ma dziwne pretensje,ja zapisywałam się z koleżanką tylko,że ona na jeden poziom,ja na 4,więc dostałam spory rabata ona nie,ale wiem,że jakbym zrezygnowała po poziomie to by mi policzyli cenę bez rabatu,ale to jest dla mnie akurat logiczne.Bo dlaczego ona miała płacić 1400zł za poziom,a ja 700zł i sobie po jednym zrezygnować,to by było nie fair!!!Osobiście zachęcam do spróbowania nauki metodą tej szkoły i po prostu przeczytania tego co podpisujemy,wtedy nie będzie żadnych problemów,a nie ślepo podpisywać,a później mieć pretensje:)))
Mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać z nimi umowę. Rozumiem, że Tobie to się udało??? Moze moglibyśmy skontaktowac się na gg?? Podaje moje [gg] . Pozdrawiam
Jak wygląda takie wypowiedzenie umowy z bankiem??? Bardzo proszę o rade. Może moglibysmy skontaktowac się na gg?/ Podam moje [gg]
Ja uważam,że szkoła Speak Up jest ok. Zdaje już tam 4level i jak narazie nie miałam żadnych problemów dydaktycznych jak i finansowych. Zwracam się do wszystkich tych którzy mają złe zdanie o tej szkole CZYTAJCIE DOKŁADNIE UMOWY ZANIM JE PODPISZECIE !!! sami jesteście sobie winni ignoranci
Czy ktoś może uczył się w tej szkole będąc na poziomie 12 lub wyższym? czy to prawda, że im wyżej tym mniej sie można nauczyć? zastanawiam sie nad tą szkoła a tutaj na forum są tak różne opinie, że sama już nie wiem co o niej myśleć. Wcześniej uczyłam sie w profi-lindze, ale szukam szkoły, która umożliwia pracę w trochę szybszym tempie. Według konsultanta najszybciej można ukończyć jeden poziom nawet w 5 tyg intensywnej nauki.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 700

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą