Szkoła języków obcych- Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
451-458 z 458
| następna
Dwa razy drożej niż średnia w pozostałych szkołach
Dwa to mało powiedziane
Nie patrzmy tylko na cenę wybierając dla siebie kurs
a Pi School? bo słyszałam ze jest to dobra szkoła, mają różne kursy, a akurat mam tam blisko więc się zastanawiam nad nimi - żeby do centrum nie jeździć!
Cytat: kasia.mank
Najważniejsze, aby wybierać takie szkoły, które specjalizują się w konkretnym języku. Zawsze warto iść do specjalistów z danej branży. Jeżeli chodzi o angielski w Warszawie to właśnie taką firmą jest English for You. Uczą tylko angielskiego i wychodzi im to bardzo dobrze. Widać, że lektorzy, którzy tam pracują mają odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie. Dotyczy to lektorów od gramatyki i native speakers zajmujących się konwersacjami. Jeżeli chodzi o tę szkołę to bardzo wartościowe są dodatkowe warsztaty konwersacyjne, można się na nich wygadać do woli a tematyka zajęć jest zawsze zachęcająca do rozmów. Bardzo poprawiłam mówienie dzięki dużej liczbie zajęć konwersacyjnych. Ważne, ze grupy w tej placówce są bardzo kameralne. To sprzyja nauce

Rzeczywiście English For You to jedna z ostatnich szkół językowych specjalizująca się w angielski to bardzo ważne, aby uczyć się w miejscu, gdzie zajmują się konkretnym tematem. To atut tej szkoły. Odrzuciłbym" supermarkety językowe" gdzie uczą 20 języków. Sama metoda z native speakerem i polskim lektorem w jednej grupie to wartościowe rozwiązanie. Ważne, aby potrafić wykorzystać język w komunikacji i konwersacjach. Inna warszawska szkoła specjalizująca się w angielskim to Angloschool i ANY
Cytat: kate.newone
To fakt gramatykę można podgonić korzystając z dobrych opracowań np. Murphy. Trudniej ogarnąć mówienie we własnym zakresie

Murphy to klasyk
To fakt mega doby podrecznik.
Cytat: meteorr44
Nie patrzmy tylko na cenę wybierając dla siebie kurs

Właśnie, najważniejsze, aby kursy były w grupach małych. Niestety bardzo niska cena = duża grupa
edytowany przez car321: 23 lis 2018
Temat przeniesiony do archwium.
451-458 z 458
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia