Mam 16 lat chiałbym wyjechać uczyć się Angielskiego w UK ale nie wiem jak zacząć.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam parę pytań, nawet dużo. Ok no to zaczynam swoją przygodę:
Aktualnie mieszkam w Niemczech jestem od wakacji 2015, chodziłem na kurs Niemieckiego w czasie lekcji ale zbytnio to nie pomogło, dzisiaj na tym kursie otrzymaliśmy (było nas 6, oczywiście było nas więcej ale ci co nie byli z UE i nie byli chociaż 2 lata w Niemczech musieli wracać do swoich krajów bezpowrotnie w Grudniu 2016), ok zaczynam się rozpisywać nie na temat... więc otrzymaliśmy dzisiaj pewną informację, która brzmiała tak, że osoby, które są rocznik 2001 i mniej nie mogą już uczęszczać do normalnej szkoły tylko do Berufskolleg (czyli chyba taka zawodowa szkoła to jest nwm), więc w tym miesiącu w lutym mam złożyć tam podanie i od następnego roku szkolnego mam tam chodzić. Ja nie chciałbym chodzić do takiej szkoły, więc jest jakaś szkoła w Anglii do, której mógłbym się zapisać? I od kiedy bym mógł do takiej szkoły chodzić? Angielskiego uczę się z ok. 7-8 lat. Bardzo dobrze sobie radzę pisemnie ale trochę kaleczę gdy mówię bo niektóre słowa się trochę ciężko wymawia, w sumie tak samo było mi z niemieckim tylko, że tam w ogóle zaczynałem od podstaw w Polsce nie miałem styczności z Niemieckim. Mam paru znajomych ale oni są z USA, czasami z nimi piszę i całkiem dobrze sobie radzę znam dużo słów w aplikacji kik. Mam pare socialów w których piszę tylko po Angielsku. Jak by to było ? Czy jest to możliwe, że mógłbym dołączyć do jakiejś szkoły? Słyszałem coś o collegu tam było by dobrze? Tylko mam jeszcze problem, bo z racji tego, że nie znam dobrze niemieckiego to nie dostawałem ocen ze wszystkich przedmiotów, niemiecki, fizyka, informatyka ale z matematyki jestem najlepszy w klasie to czy to nie będzie problemem? (Z polski mam wszystkie świadectwa)

Huh ^^ Trochę się rospisałem, dzięki każdemu kto to przeczyta i pomoże lub nie :)