Ile kosztuje prom do Anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 126
poprzednia |
Witam!!wybieram sie samochodem do Anglii.Czy jest ktos mi wstanie powiedziec ile bedzie mnie kosztowala przeprawa promem??Z gory dziekuje. Pozdrawiam
NIE MA PROMOW DO ANGLII z Polski
tu sa wszyskie
http://www.promy.pl/
jej raczej nie chodziło o prom z Anglii do Polski, bo jeszcze takich nie wymyślili i nic się nie zanosi że kiedykolwiek wymyslą... ;) tylko ten z Anglii (Dover) do Francji... :)
hahaha "Nie ma promow do anglii z polski"
LOL
Sprawdz tu:
http://www.norfolkline.com/

Im wczesniej bookujesz, tym taniej
Kasiu - nie wiem czy jeszcze interesuja cie te informacje o promie ale moze ktos inny tez skorzysta. Ja ostatnio podrozowalam promem z Cuxhaven w Niemczech do Harwich w Anglii. W jedna stone koszt to ok 130-140 funtow. Plus musisz doliczyc benzyne oraz jakies jedzenie na promie... no i zakupy w strefie... Musze powiedziec ze jest to tak naprawde droga impreza. Benzyna tez jest droga w Anglii i parkingi tez. Wiec naprawde musisz to sobie doklanie przemyslec. Bilet lotniczy kosztuje jak wiesz do 150 £ w obie strony wiec to jest tanio a mozna i pewnie taniej. Ja uwazam ze jezeli chcesz sie tylko tak przejechac to naprawde nie ma sensu. Musisz wziac tez pod uwage gdzie bedziesz mieszkala - bo jesli Londyn to samochod odpada bo ostanio congestion charge jest 8£ dziennnie!!! Ja mialam parking przy domu za darmo ale za to za parking w pracy placilam 30£ tygodniowo... Naprawde taka wyprawa jest godna przemyslenia... Ja po tej trasie nie moglam patrzyc na samochod z tydzien... i nikt mnie nie zmusi do jechania samochodzem jeszcze raz.
Pozdrawiam
M
Kasiu - nie wiem czy jeszcze interesuja cie te informacje o promie ale moze ktos inny tez skorzysta. Ja ostatnio podrozowalam promem z Cuxhaven w Niemczech do Harwich w Anglii. W jedna stone koszt to ok 130-140 funtow. Plus musisz doliczyc benzyne oraz jakies jedzenie na promie... no i zakupy w strefie... Musze powiedziec ze jest to tak naprawde droga impreza. Benzyna tez jest droga w Anglii i parkingi tez. Wiec naprawde musisz to sobie doklanie przemyslec. Bilet lotniczy kosztuje jak wiesz do 150 £ w obie strony wiec to jest tanio a mozna i pewnie taniej. Ja uwazam ze jezeli chcesz sie tylko tak przejechac to naprawde nie ma sensu. Musisz wziac tez pod uwage gdzie bedziesz mieszkala - bo jesli Londyn to samochod odpada bo ostanio congestion charge jest 8£ dziennnie!!! Ja mialam parking przy domu za darmo ale za to za parking w pracy placilam 30£ tygodniowo... Naprawde taka wyprawa jest godna przemyslenia... Ja po tej trasie nie moglam patrzyc na samochod z tydzien... i nikt mnie nie zmusi do jechania samochodzem jeszcze raz.
Pozdrawiam
M
Najtańszy prom jest z Facji z miejscowość Calais do Dover w Angli około 50 f
ja ostatnio wracałem z anglii i imprezka wyniosła mnie około 200 funtów !!!
60 f - prom
140 f - benzyna
z tym że w anglii wogóle nie tankowałem bo jechałem tam tylko ok 40 mil z ramsgate do dover, już bardziej by się opłacało pojechać i kupić samochód, jak się trafi to można nawet za 50 funtów kupić !!!
Ja też niedługo jadę samochodem z Gdyni do Darlington.
Droga, którą wybrałem wydaje mi się najprostsza:
autem przez Szczecin, Berlin, Hanover, Antwerpię do Boulogne koło Calais
skąd prom do Dover kosztuje 37 EURO za auto osobowe i dwie osoby.
Dalej na kołach do samego Darlington bez zadnych komplikacji. Nie wiem jaki
będzie całkowity koszt takiej wycieczki ale chętnie podzielę się zdobytą wiedzą
po podróży.
Może ktoś zaopiniuje moją trasę?
Pozdrawiam Tomasz
TRASA OK. ALE CZY MASZ ZABUKOWANY BILET NA TEN PROM? JEŚLI TAK TO NAPISZ JAK SIĘ ROBI. POZDR. KAŚKA
A na jakiej stronie mozna sobie kupic bilet na ta przeprawę promem z autem?
a nie lepiej uzyc eurotunelu...?
MOŻNA KUPIĆ NA SPEEDEFERIES ALE TRZEBA PŁACIĆ KARTĄ.
DO EUROTUNELU NIE WPUSZCZAJĄ AUT Z INSTALACJA GAZOWĄ.
prawda - auto można kupić za grosze ale NIKT CI NIE DA UBEZPIECZENIA ZA DARMO!! W ZALEŻNOŚCI OD POJEMNOŚCI SILNIKA I WIEKU WŁAŚCICIELA STAWKA UBEZPIECZENIA TO 6[tel]GBP!!! oczywiście nikt z moich znajomych nie ubezpieczył tam auta ale... wymaga to odwagi lub głupoty ... jak kto woli
to się teraz podłamałem:( za dwa tygodnie wyjeżdżamy z qmplem do anglii samochodem(opel corsa) teraz to mam myślenie...:(
Eurotunnel jest droga wycieczka, placi sie od osoby a na promach placisz za autko. Sprawdzalam promy do UK i jak na razie najtanszy znalazlam z Boulogne we Francji. Plynie sie tylko 50 min a za samochod osobowy czy jedzie 5 czy 1 osoba placisz tylko 27f -malutko.Wejdz na stronke promu: http://www.speedferries.com/sppl/promy_z_Calais.htm
Nie stety nie cala stronka jest w ojczystym jezyku, ale mysle ze dasz sobie rade. Mozna tam łatwo sprawdzic ceny i zabukowac prom.Powodzenia
Eurotunnel jest droga wycieczka, placi sie od osoby a na promach placisz za autko. Sprawdzalam promy do UK i jak na razie najtanszy znalazlam z Boulogne we Francji. Plynie sie tylko 50 min a za samochod osobowy czy jedzie 5 czy 1 osoba placisz tylko 27f -malutko.Wejdz na stronke promu: http://www.speedferries.com/sppl/promy_z_Calais.htm
Nie stety nie cala stronka jest w ojczystym jezyku, ale mysle ze dasz sobie rade. Mozna tam łatwo sprawdzic ceny i zabukowac prom.Powodzenia
Mam takie pytanie dotyczace sposobu uiszczenia oplaty za przeprawe promowa w firmie speedferies (tej za 27 funtow) - trzeba koniecznie zaplacic karta czy mozliwy jest rowniez przelew? A jesli placilbym karta to czy musi to byc karta na moje nazwisko (tzn na nazwisko osoby rezerwujacej bilet) czy moge zrobic to rowniez za pomoca karty kogos innego? Chodzi o to ze mam karte visa electron a podobno taka karta nie mozna placic przez internet (musi byc visa lub mastercard) i nie wiem jak dokonac wplaty zeby pozniej nie miec problemow juz na miejscu (czytaj dodatowych oplat oczywiscie:P)
za vauxhalla (opla) vectre 1.8 place 420 funtow rocznie bez znizek bo jeszcze ich tu nie mam, bez angielskiego prawa jazdy za to w ubezpieczeni jest wszystko AC, OC i ASSISTANS - glupoty to potrzeba do opowiadania bajek, jak nie sprawdziles to nie pisz,
KOSZT PROMU P&Q TO 70FUNTÓW
Zgadzam się z przedmówca.....
Masa Naszych rodaków wypisuje straszne głupoty bez sprawdzenia wczesniej informacji !!!!
Za Rovera 600 2.0 płace 415 full opcja !!!
pozd
hej piszesz o kosztacz promu jade do angli na poczatku lutego i niema zielonego pojecja co i jak jezeli chodzi o przeprawe prome koszt mam auto z insalacjom gazowaom jak bys mogl, mi udzieli wszelkich rad i wzkazowk bylbym wdzieczny moj ades mel [email] z gory dziekuje pozdrawiam.
coś ztym adresem niegra prosze o kontakt [email]
Pytasz się ile kosztuje prom?
Promy są z reguły bardzo drogie, co jest oczywiste. Jak chcesz to mam coś na zbyciu. Fakt, jest to stary okręt, ale jeszcze na chodzie. Powinnaś dopłynąć nim do Anglii. Jeśli jestes zainteresowana to się skontaktuj.
mam ptyania o te polanczenia po27Ł bylem na tej stonie i zastanawiam czy tza wogole robic sobie jakoms rezerwacje ,czy mozna jechac tak wciemno i kupi bilet zaraz przed odprawom i czy niem klopotow z autam z iztalacjiom gazowom pozdrawia [email]
nie znalazłen nigdzie odpo dla jarek75czarny (gość) na pyt. czy można na miejscu nabyc bilet na prom w BOULOGNE do DOVER na ten sam dzień i czy koszta sa takie same jak przy rezerwacji tj 37 euro
widze ze kazdy pisze co innego.Ja jestem w angli i przylecialem yu samolotem na ktory bilety mozna kupic juz za 100zl.Ale planuje na miesiac leciec do polski i wrucic tu z powrotem autem i wlasnie nie wiem z kad najlepiej plynac.Z tego slyszalem to z Cuxaven niemcy 150f w jedna strone z kabina ale nie wiem czy mozna baz kabiny to bedzie taniej.
Mam takie pytanie, interesuje mnie prom do anglii ale nie z niemiec ani z francji, ma moze ktos jakies pomysly,zależy mi na czasie
do 123a som promy z belgii plyniesz okolo3.5 godziny koszt110e ale takie informacje mozesz zdobyc w karzdej agncji turystycznej taksam mozesz tam kupic bilet na prom pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 126
poprzednia |