Anglia-katolicy?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Chcę jechać do Anglii jako Au Pair.I się tak zastanawiam..czy przy moich wymaganiach a minaowicie:dwójka dzieci w wieku powyżej 5 lat (najlepiej dziewczynki) z katolickiej rodziny;znajdę rodzinkę.Powiedzcie mi byłe au pairki jakie są szanse że trafię na rodzinę która jest catolicką rodziną?Tak się zastanawiam czy czasem nie zaniżyć swoich wymagań-chociaż nie chciałabym jakiś tam hindusów..
Helo!
jestem aktualnie au-pair w katolickiej rodzinie.Rodzinka jest irlandzka-rodowicie.Dzieci poza tym chodza do katolickiej szkoly.Wyznanie nie bylo moim kryterium wyboru co prawda, choc sama jestm katoliczka i ciesze sie ze trafilam na katolicka rodzine.
Nie wiem przez jakie agencje szukasz pracy, bo ja wyslalam swoja aplikacje do brytyjskie, aby nie placic zadnych kosztow posrednictwa:).
Twoje wymagania nie sa wygorowane, po prostu moze to potrwac troche dluzej-ja otrzymalam oferte w przeciagu tygodnia od zlozenia aplikacji, wiec..
powodzenia w poszukiwaniach
ps. jestem operka w poludniowo-zachodniej czesci Londynu, w typopw angielskiej, spokojnej dzielnicy:)
Justa odezwij się pilnie proszę!Chcę twojego maila bo mam mnóstwopytań.Może ja też bym wyjechała z btytyjskiej agencji?Podaj jakąs dobr ą
Hej Zuzia!sorki za milczenie ale totalnie wypadlo mi z glowy zeby tu zajrzec ponownie-moj meil: [email] sie odpowiedziec jak najszybciej pa
Jeśli już o katolicyzmie,to prawdą jest że ciężko znaleźć katolicki kościół w Anglii?Ja wyjeżdzam do Norfolk(East England).Czy są miasta w których katolickich kościołów po prostu nie ma?

Może jest ktoś w Norfolk?
Wydaje mi sie ze coraz mniej ludzi na swiecie chodzi do kosciola.Za granica ciezej znalezc kosciol niz w Polsce(jesli chodzi oczywiscie o polskojezyczny kosciol,ktore raczej mozna czasem znalezc w wiekszych miastach)

Trochę poplątałam,sorry.
Temat przeniesiony do archwium.