male au pair needed in the uk!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!Szukam au pair(chlopaka)dla mojej rodziny z uk poniewaz za niedlugo wracam do kraju.Musisz byc 21 +, byc kierowca,miec doswiadczenie w opiece nad dzieckiem,lubic sport i gry komputerowe i byc komunikatywny w ang.Oni maja tylko jednego,4-letniego chlopca,i potrzebuja pomocy w opiece nad nim, plus w opiece nad domem(lekki " housework").Moja rodzina jest naprawde swietna,ja mieszkalam z nimi pol roku i nie bylo zadnych problemow.Bylam naprawde bardzo szczesliwa i wlasnie dlatego moge ich z czystym sumieniem polecic kazdemu.Mieszkaja w St Albans(miasto polozone 20 min od Londynu),ktore slynnie z tego,ze jest tu swietne zycie towarzyskie(mnostwo pubow itd).Jest tu mnostwo mlodych ludzi,b.dobry college z ang(wiem bo sama do niego chodzilam),ogromny park z leisure centre i ogolnie wszystko,co mlodym ludziom potrzebne jest do zycia.jezeli bierzecie pod uwage wyjazd do Uk aby podszkolic sie w ang,napiszcie.Moj adres: [email] Pozdrawiam serdecznie!
Czyzby nie bylo chetnych? Powtarzam, rodzina jest naprawde swietna, podobnie jak maly....
hm a dziewczyna moze byc, lubie sport i gry komp a ang znam wiecej niz komunikatywnie bo go studiuje...:)
Ja, ja chce.
Jeszcze aktualne??? jesli uzywasz [gg]

« 

Business English

 »

Studia językowe