prowork??czy ktos wie cos o tej agencji?

Temat przeniesiony do archwium.
witam!mam pytanko:czy ktos wie cos o anencji prowork z wawy?? czy mozna im zaufac??

gosiak19
Są tak jak wszytskie agencje , kilka wysłanych au pair , które są zadowolone i kilka które nie są- nic nowego tak jest wszędzie. Ja z nich nie jestem zadowolona.
Ja słyszałam, że nie mają fajnych ofert, najniższe stawki, niezbyt dobre rodziny. Poszukaj lepszej agencji.
tylko mam jescze pytanie:czy znacie kogos kto pojecham od nich i rzeczywiscie nie jest zadowolony?tzn.czy z nacie kogos takiego OSOBISCIE?/ Co do stawek, to chyba placa tak jak inne agencje-50-55 funtow tygodniowo??
Ja dzisiaj bylam w ich biurze i musze przyznac ze pani ktora udzielala informacji zrobila na mnie pozytywne wrazenie...wszystko wydaje sie byc w porzadku. Moze jednak tak nie jest....

Czekam na posty.Jestem wdzieczna za kazda, nawet najmniejsza informacje, Podaje moj numer [gg]

Gosia
Ja od nich jechałam i trafilam na okropną rodzinę !!! A wrażenie to wiadomo ,że robią dobre. Ja wiem jedno ,lepiej jechać z agencji gdzie CI za bardzo nie wchodzą w t... bo te przynajmniej nie obiecują bzdur i wywiązują się ze swocih obowiązków. A Pro... potrafi robić jedynie dobre wrażenie .
Niestety, nie mam wiadomości o tym biurze z pierwszej ręki. Zamierzałam wyjechać do Angli i robiłam wstępne rozeznanie. Prowork nie wypadł najlepiej. Chyba nawet na tej stronie dziewczyny żaliły się na niego.
Teraz mi się przypomniałao. Mam adres dobrej agencji. Pisałam o niej w tym poście
http://aupair.no-ip.info//forum/viewtopic.php?t=912&highlight=
jeśli chcecie adres, to piszcie na prywatną wiadomośc. Chetnie się biurem podzielę :)
Pozdrawiam.
hej, a ja wyjechalam z prowork 4 lata temu do Francji. Bylam z nich bardzo zadowolona. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie, po tygodniu (!) znaleziono mi juz rodzine. Poza tym nie placilo sie nic, dopoki, nie znaleziono ci rodziny i jej nie zaakceptowalas. Teraz chyba siee to troche zminilo, ale ja nie mam zastrzezen do tej agencji.
Pozdrawiam Marlena
Temat przeniesiony do archwium.