Au Pair legalnie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Mam pytanko odnosnie tego Home office. Wyjezdzam na Au Pair. Nie przez agencje, rodzinki szukalam na wlasna reke. Czy w tym wypadku moge sie zarejestrowac w tym office? Czy moze au pair nie moze byc traktowane jako praca. I w zwiazku z tym, czy moja rodzina, bedac moim pracodawca musialaby placic za mnie jakies podatki (nie chcialabym im robic klopotu). Bardzo prosze o odpowiedz.
Cześć, z tego co wiem, to program Au Pair nie jest pracą zarobkową i chyba nie mozna go tak traktować, to jest taka wymiana kulturalna i językowa, a pracodawca nie płaci za Ciebie podatku, bo nie masz umowy o pracę, w innym razie miałabyć ubezpieczenia i inne świadczenia. Moja przyjaciółka wyjeżdzała do pracy na wakację do hotelu (też znalazła ofertę sobie sama) i wtedy musiała się zarejestrować w Home Office i to kosztowało ją 50 funtów, ale pracodawca odciągał jej podatek z pensji, a po powrocie dostała zwrot podatku. Najlepiej dowiedz sie o to u kogos kompetentnego-podaje Ci adres mailowy Biura doradczego PoLTAX [email] Powodzenia.

 »

Pomoc językowa