Referencje- pomóżcie!

Temat przeniesiony do archwium.
91-100 z 100
| następna
Oto wzór referencji. Niewiem jak to wyjdzie w całej okazałości.


PERSONAL/CHARACTER RECOMMENDATION AND CHILDCARE RECOMMENDATION

Name of Applicant:..............................................................

How long have you known the Applicant ?.........................................

What is your relationship to the Applicant ?....................................

How would you describe this person`s character ?.....................................................................

................................................................................................................................................................
................................................................................................................................................................

How would you describe the relationship of this person to their family ?

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

How long has the applicant taken care of your children ?........................
................................................................................

How many children and what are the ages of your children ?......................
................................................................................

What were the applicant`s other duties, if any ?...............................
................................................................................
................................................................................................................................................................

Did the applicant live in your home at the time ? Yes ( ) No ( )

In your opinion, please indicate the level of the Applicant`s abilities in each of the following :

Skill Poor Fair Good Excellent

Responsibility ( ) ( ) ( ) ( )
Honesty ( ) ( ) ( ) ( )
Maturity ( ) ( ) ( ) ( )
Sense of Humour ( ) ( ) ( ) ( )
Warmth/compassion ( ) ( ) ( ) ( )

Would you recommend the applicant for a childcare position ?
Yes ( ) No ( )

Would you recommend the applicant for placement as an Aupair in Britain? Yes ( ) No ( )




Name:...........................................................................................................................................................

Address:........................................................................................................................................................
................................................................................................................................................................

Tel:...................................................


Date and your Signature:......................................................................
Pozdrawiam
Nie wyszło to po mojej myśli. Jak chcecie wzór referencji piszcie na email [email]

Pozdrawiam Was :)
moglabys napisac z jakiego biura jechalas bo poszukuje osob ktore jada z RASTY
nie wiem czy jeszce tu zagladasz ale bardzo bym prosila o przyslanie referencji po angielsku dotyczacych pracy jako au-pair , z gory dzieki!!
hej nie wiem czy jeszcze zagladasz na to forum ale bardzo bym prosila o przeslanie mi tych referencji dotyczacych pracy jako au-pair na [email] dzieki!!!
Bardzo proszę o przesłanie tego wzoru referencjo.Mój mail to [email] góry serdeczne dzięki!!! :)
Ja rownież prosiłabym o referencje :)
Z góry dziekuje i pozdrawiam moj e mail [email]
witaj.czy ja tez moglabym poprosic o wzor referencji. [email] dziekuje
hej ja mam wielką prośbe.. możesz mi przeslac wzór referencji w języku angileskim? z góry wielkie dzięki
cześć dziewczyny:) mam taką ogromną prośbę czy mogłaby któraś z was przesłać mi przykładowe referencje? mój e-mail: [email] wielkie dzięki
Temat przeniesiony do archwium.
91-100 z 100
| następna

« 

Pomoc językowa