Praca jako au pair w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :)
Nie wiem co zrobić. Sytuacja wygląda tak. Pewna rodzinka znalazła mnie przez portal aupair.com i napisała do mnie maila że są zainteresowani. Napisali że będę pracować maksymalnie 40h na tydzień,weekend wolny. Wszystko ok, ale napisali również że będą mi płacić 12 funtów za godzinę pracy (ok.1920 funtów za m-c) a dodatkowo za bilet autobusowy-tygodniowy (67 funtów)! Czy komuś się coś takiego przytrafiło? Wspomnę jeszcze że nie będę u nich mieszkać,znaleźli mi "mieszkanko" za które będę płacić 372 funtów na miesiąc. Także zastanawiam się ciągle czy warto,czy nie :/ Nie wydaje mi się to prawdziwe :O To byłby mój pierwszy wyjazd jako au pair.
edytowany przez unlovely: 19 gru 2013
Wg mnie dowiedz sie wszystko o nich, poszukaj ich na google. Cos mi tu za bardzo czyms pachnie.
Au-pairs NIGDY nie dostaja 12 f na godz.
Nic nie znalazłam na ich temat :( No i jeszcze do tego miałam zapłacić depozyt za mieszkanie przelewem (500 funtów), ale się chyba wycofam.
to raczej oszustwo
Ehh a ja wysłałam temu "gościowi od mieszkania" skan prawo jazdy...czy będą przez to problemy ?
takich rzeczy sie teraz nie robi, bo oni moga uzyc to prawo jazdy do innych celow.
Napewno to jest scam/oszustwo.
do mnie też napisali z aupair.com w bardzo dziwny sposób, dostałam SMS... mój profil odwiedzony był przez 3 rodziny, do których sama pisałam, a nagle sms mi przyszedł że mam napisac na maila brightermoon..... cos tam cos tam :D i te same kwoty 12 za godzine, 40 h/tydz itp od razu wyczułam przekręt jak napisali na poczatku, że mnie znaleźli i się zainteresowali, ale pozniej nagle podali takie pytania bez sensu, jakby ich na moim profilu w ogóle nie bylo... typu ile mam lat, skąd jestem itp :D
nie rozumiem po co ludzie to robią, na pewno nie przesłałabym nikomu 500Ł.. w ogole nie przesłałabym kasy... do tego w naszej rozmowie na szczescie nawet nie doszło ...
ja troszke z innej beczki, bo potrzebuję przewieźć paczkę z UK do PL (dośc pilne) i potrzebuje opinii o www. sendego.pl Czy może ktoś korzystał? Wygoda niemała, bo podjazd i tu i tam pod sam dom, opinie pozytywne, zalezy mi na bezpieczeństwie i szybkiej dostawie. Słyszał ktoś, może ma ktoś doświadczenia z tą firmą kurierską?
@zuziagola
Jest tez firma Castrinatrans.co.uk - mozesz zobaczyc. Niestety nic o nich nie wiem, ale sama tez szukam dobrej firmy.
Cytat: terri
@zuziagola
Jest tez firma Castrinatrans.co.uk - mozesz zobaczyc. Niestety nic o nich nie wiem, ale sama tez szukam dobrej firmy.

chyba catrinatrans? :) dobra firma, polecam, zawsze nimi wysylam.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa