aupairworld.net

Temat przeniesiony do archwium.
czesc uzytkownicy.czy ktos moze jechal lub jedzie jako au pair, zalatwiony przez aupair-world.net? ja tam wyslalam aplikacje i po tygodniu mailowania i 2 telefonach zostalam przyjeta. mam juz bilet i kontakt z nimi, ale jak czlowiek czasmi miewam watpliwosci czy wszystko bedzie ok. czy ktos ma moze podobne doswiadczenia i moze mu sie udalo, czy moze jeszcze cos ponadto powinnam zalatwic w Polsce. dziekuje za sugestie i rady. pozdrawiam
a moze ktos jest w Limerick City w Irlandii lub jedzie pod koniec kwietnia, tam sie wybieram, moj adres: [email]
czesc...ja jestem przez aupair world ale we Francji..mysle,ze nigdy do konca nie wiesz na kogo trafisz,ale mysle,ze skoro mialas rozmowe przez telefon i zdeydowalas sie wyjechac to ok!ja nie narzekam...wszystko jest ok!wiec tylko zyccze Ci powodzenia!!!
ciesze sie ze ci sie udalo dajesz mi wiare ze mnie nikt na lotnisku samej nie zostawi, zawsze latwiej posluchac roznych opinii. pozdrawiam i zycze milej pracy
Ja tez jechalam z aupair-world.net rodzina jest spoko tylko dzieci troche niegrzeczne,ale jak jestes silna psychicznie to powinno byc ok. Ta strona nie zagwarantuje Ci tego ze bedziesz szczesliwa w tej pracy,sama musisz kierowac sie swoja intuicja.
Pierrot, a gdzie jestes dokladnie we francji?
ja jadę w czerwcu do włoch, też z tej stronki. ryzyko wpisane jest w życie ludzkie :-) polubiłam już tę włoską rodzinę, ale wszystko okaże się na miejscu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa