ktos z okolic Leiden? Holandia..

Temat przeniesiony do archwium.
hej.. jestem z okolic ledien i szukam jakichs znajomych :-) zeby sie na piwko wieczorami wybrac czy cus :-) nie mowiac juz o weekendach zeby jakos konkretnie spedzic czas :-) dajcie znac!!! kus :-)
Hej
ja jestem niedaleko Leiden, odezwij sie na gg moj nr 7628501, albo na poczte [email] pozdrawiam i czekam
hej, szkoda, że teraz się odzywasz. Bułam rok w Voorhout, wyjechałam 2 tygodnie temu. W Leiden jest świetna In Casa (samo centrum), albo wybierz sie do Noordwijk (dyskoteki do wyboru), chodziłam tam kilka razy w tygodniu, jak sie dało ( the Champ, 't Zeepaardje, BOB, itd).
dzieki... slyszalam o nordwijk.. kiedys sie tam wybiore:) i napewno skorzystam z rady.. gdzie sie bawic:)
hej!! ja siedze w bredzie wiec jak bys kiedys chciala wyskoczyc na piwko daj znac [email]
Czesc ja bede kolo Utrechtu juz w maju. pociagi w holandii daja rade jak nasze tramwaje wiec chetnie wyskocze na piwko i pogaduchy:) moj mail to [email]
Hej ja jestem w Rijnsburgu od 2 tygodni chetnie wyskoczyla bym na jakies piwko a brak znajomych narazie :( odezwij sie moze przypadniemy sobie do gustu i kiedys wyskoczymy na jakas imprezke albo piwko zostawiam numer [gg] pozdrawiam
witawszy
leiden no jak najbardziej..haga tez ujdzie
na browara chetnie..
choc teraz to i pogoda na wino w parku
[email]
hej,

ja wlasnie sie przeprowadzam do Leiden i nie znam tam jeszcze nikogo, wiec jesli jeszcze masz ochote na jakies piwko w milym towarzystwie oto moj emal: [email] i tel. [tel]
ja z kumplem w Hadze jestem ...Piwko mile widziane [gg] pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa