Au pair a niania czym sie różni

Temat przeniesiony do archwium.
Hej Dziewczyny!!!
Chce wyjechac jako au pair ale zastanawiam sie czym sie różni praca niani.
Au pair jest (a przynajmniej powinna być) traktowana jako członek rodziny, big sister. Nie mogą wymagać od ciebie, żebyś wykonywała ciężkie prace domowe (chyba, że się zgodzisz), muszą zapewnić ci możliwość uczęszczania na kursy, bezpłatne mieszkanie i wyżywienie. Oczywiście ta praca jest gorzej płatna niż praca nianii, dostajesz kieszonkowe i w sumie to jest bardziej coś w stylu cultural exchange. Poza tym przynajmniej 2 dni wolne w tygodniu i 1 cały weekend off. Ja byłam operka już 2 razy, w grudniu jade znowu, do rlandii. Jak chcesz dowiedzieć się więcej o operkowaniu to napisz [email]
au pair wyglada roznie zalezy na jaka trafisz rodzinke. Jak dobrze trafisz to masz looz tz nie odczujesz wogole, ze jestes po to zeby sprzatac i opiekowac sie dziecmi. Gorzej jak zle trafisz, wtedy jest ciezko tz jestes traktowana jak smiec i sluzaca. co do kasy to nie ma co liczyc ze na au-pair sie dorobisz chyba ze znajdziesz dodatkowa prace- wiekszosc au pair taka sobie szuka i zawsze cos dorobi (jesli ktos sie uprze na oszczedzanie kasy to mozna wiecej zaoszczedzic niz normalnie pracujac- przynajmniej mi sie tak udalo, wystarczy chciec). Osobiscie polecam wyjazd na au pair jesli zle trafisz z rodzinka to albo zmienisz ja na inna albo poszukasz sobie pracy i nowego mieszkania, nic do stracenia nie ma a co najwazniejesz mieszkajac z rodzina angielska szybko nauczysz sie jezyka:)

 »

Pomoc językowa