aupair-options i co dalej?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!! Potrzebuje pilnej pomocy a mianowicie od dluzszego czasu jestem zalogowana na stronce www.aupairoptions.com i dostalam juz sporo ofert ale mam problem bo nie wiem jak moge sie odezwac do wybranej rodzinki czy musze cos oplacic skad moge zdobyc adres mailowy rodziny.Bardzo prosze niech ktos mi pomoze bo wszystkie oferty przeleca mi kolo nosa.Z gory serdecznie dziekuje
Siemka

Ja mam zamiar wyjechać do USA na rok, w 2007 po maturze.

Wejć na strone: http://www.culturalcare.com

Ja jadę właśnie z tym biurem. Złożyłam u nich aplikacje mam dostarczyć jeszcze prawo jazdy i będą mi szukać rodziny. To za pośrednictwem różnych firm możesz wyjechać gdzie chcesz. Musisz zapłacić za wizę jakieś 400 zł i opłate programową do biura która wynosi 1580zł lub 2440zł. Cena zależy od ubezpieczenia jakie sobie wybierzesz podstawowe czy rozszerzone. Od rodziny dostajesz 139,05$ tygodniowo, oraz 500$ na kursy np: ang, histori a nawet baletu - bierzesz co chcesz. Ale tak jest jak jedziesz do USA, a do innych krajów chyba cena się nie różni zresztą nie wiem. Wejdź na strone, tam jest wszystko.

Jak chcesz coś więcej wiedzieć ode mnie to pisz [email] lub na tym forum ja tu często zaglądam.

POZDRO : - )

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa