Midleton & Youghal

Temat przeniesiony do archwium.
Wyjezdżam do Irlandii, w okolice tych miast jw. Dopiero w grudniu, no ale... Może znajdzie sie ktoś, kto tez tam jest lub wybiera sie w tym terminie? Z tego co wiem, to nie sa duze miasta i może być problem ze znalezieniem towarzystwa na czas wolny, więc odezwijcie się. Na dodatek nie wybieram sie do Polski na BN, więc trzeba będzie sobie jakos czas zorganizowac.
Czekam na odzew!
hej! Ja będę w Killeagh od polowy wrzesnia, to nie jest tak daleko od Midleton , chyba nawet bliżej do Youghal. Planuję zostać co najmniej pół roku o ile mi sie bardzo spodoba. Więc chyba nadarzy się okazja na spotkanię? Moje [gg]
Bylam w Youghal- to male miasteczko ale dosc ladne- krecili tam Moby Dicka i jest mnostwo Polakow chyba wiecej niz lokalnych- nawet jest polska kafejka internetowa wiec mysle ze nie bedziesz milaa problemow ze znalezieniam towarzystwa.
ja aktualne mieszkam w midleton i tez jest tu mnostwo polakow...fajna miescinka taka irlandzka..;)
Bylam au pair w Midleton przez wakacje :) Tam jest mnostwo innych au pair. Jesli chcesz namiary na operki z midleton i okolic (one sa z roznych krajow) to napisz maila ;) [email]
Bylam au pair w Midleton przez wakacje :) Tam jest mnostwo innych au pair. Jesli chcesz namiary na operki z midleton i okolic (one sa z roznych krajow) to napisz maila ;) [email]
Temat przeniesiony do archwium.