Au pair -chłopak??

Temat przeniesiony do archwium.
Zy vhłopak może też pracować jako au pair?? CZy ma większe problemy ze znalezieniem pracy?? CZy spotkaliście się z takim zjawiskiem ??
Oczywiscie ze chlopak moze byc au-pair!Kiedys mogl byc z tym klopot,ale teraz to juz jest bardzo popularne.Kiedy bylam au-pair w Anglii to na kurs jezykowy chodzilo sporo "au-pair-chlopakow".Pewnie bedziesz musial poczekac na rodzine troche dluzej niz dziewczyny,ale na pewno cos Ci znajdą!No,chyba ze chcesz byc au-pair w Irlandii... na to bym nie liczyla,tam nie chcą za bardzo chlopakow,ale w UK na 100% nie bedzie z tym klopotu!
Powodzenia!!!
a czy trudniej znaleźc prace na wakcje?? Bo mam dopiero 17 lat i teraz raczej nigdzie nie pojade juz ale na przyszłe wakacje czemu nie. Tylko jak jest ze znalezieniem rodziny tylko na wakacje ??
Na wakacje rowniez spokojnie znajdziesz rodzine,tylko musisz zglosic sie do agencji duzo wczesniej,np.jesli chcesz jechac w czerwcu to powinienes zglosic sie juz kolo marca-kwietnia,zeby mieli czas na znalezienie rodziny dla Ciebie.Co do wieku to z pewnoscią musisz poczekac jeszcze ten rok,bo program au-pair jest dla ludzi od 18 roku zycia.Gdybys mial jakies pytania mozesz pisac do mnie na maila,sluze radą.to moj [email] Mam troche doswiadczenia jako au-pair wiec chetnie pomoge.
Pozdrawiam!
wcale nie musisz zglaszac sie do zadnej agencji !! mzesz sie zarejestrowac na ktorejs ze stron internetowych poswieconych aupair. I po drugie to wcale nie trzeba miec 18 lat bo w anglii mozna juz od 17(skonczonych).
rzeczywiscie,nie trzeba sie zglaszac do agencji,mozesz jechac do rodziny ktora znajdziesz przez internet.Tylko co jesli ta rodzina okaze sie po przyjezdzie nienormalna,nie bedą chcieli placic,beda chamscy,nieuczciwi itp.co wtedy zrobisz?jesli zglaszasz sie do agencji (zwlaszcza zagranicznej,nie polskiej) to chociaz wiesz ze mozesz ich poprosic o pomoc,gdyby z rodziną bylo cos nie tak.
Hej, eh... Wlasnie moja rodzinka chciala chlopaka-au pair, ale nie udalo sie znalezc, a czas naglil i przyjezdza dziewczatko. A ja wybywam, se se se :p
Gdybys chcial w przyszlym roku, to moge dac namiary do mamy dzieci, ktorymi sie zajmowalam - chlopiec - 10 lat, dziewczynka- 8 lat skonczy pod koniec pazdziernika. Au pair maja od zawsze, dla odmiany chcieli male-au pair, ale coz, na rok znalezli kogos innego. Ja wracam studiowac :)
Pozdrawiam,
Gosia
siemka
mam 16 lat chciałabym się dowiedzieć czy osoby w moim wieku mają jakąs możliwość wyjazdu do Anglii np do pracy przy pomaganiu w czymś itp??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą