Pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem Au-pair w okolicy Manchesteru. Rodzinie zadeklarowlam ze moge zostac na rok ale po przyjezdzie szybko zmienilam zdanie max wytrzymam tutaj 6 michów. Czy moge zrezygnowac kiedy mi sie chce czy ponosze tego jakies konsekwencje, a jak tak to jakie, do kogo mam sie zwrocic o pomoc? POMOCY moj numer gg to 9457522 prosze piszcie
NIE PONIESIESZ ZADNYCH KONSEKWENCJI. POWINNAS ZGLOSIC SIE DO AGENCJI I POWIEDZIEC O PROBLEMIE (O ILE PRZYJECHALAS TU PRZEZ AGENCJE)
a jezeli nie ma zadnego problemu tyko ja juz nie chce tutaj dluzej byc?
wymysl powod- np ktos w rodzinie chory albo twoja ciaza............
jak niechcesz tam byc to moge cie zastapic;P:P
a kiedy bys chciala jechac bo ja musze tu byc do grudnia bo wykupilam kurs jezykowy 15 grudnia koncze pasowaloby ci?
kurs zawsze mozna odkupic:D:D hahaha
nie no serio moglabym cie zastapic ale tylko do konca wrzesnia, wiec i tak pewnie nie bedziesz chciala;);) Poza tym czemu tak bardzo chcesz opuscic ta rodzine??
Masz racie to nie za bardzo jak do konca wrzesnia. Ta rodzinka jest ok dzieciaki naprawde fajne a i matka mila. Ale no wlasnie zawsze jest to ale.. ten gostek jest okropny ma takie teksty czasami ze .. pozal sie boze. Bardzo czesto zdarza sie tak ze czuje sie jak sprzataczka a jak spojrzy na ciebie to tak jakby mowil co ty wogole tu robisz po co ja cie tu sprowadzilem.
no to na serio masz nieciekawie. Najlepiej poszukaj kogoś kto moze pojechac na tak dlugi okres i wykupic kurs, albo poszukaj innej rodziny gdzies w okolicy. A moze zwyczajnie uda ci sie dogadac ze szkola jezykowa, moze zgodza sie na zwrot kasy a sami sobie zostawia tylko jakis procent.
A gdzie mieszkasz?Moze nie daleko mnie?Ja jestem tu dwa dni i narazie mi sie podoba,mieszkam jakies 15-20 min,pod miastem.Jesli chcesz pogadac,znajdziesz mnie na yahoo messengerze-jolantaa.Trzymaj sie...
poszukaj innej pracy przez kazda inna angielska agencje pracy. z tym problemem mozesz isc do najblizszego Citizen Advice Bureau (CAB) oni pomagaja w sprawach pracy i nie tylko. Mam wrazenie ze jest to forma mobingu a moze przejaw molestowania. niestety nie mam pelnych informacji wiec idz do CAB skoro nie masz odpowiedniego standartu pracy. niestety moge pomoc tylko na terenie liverpool i wirral.
pozdrawiam
Q
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą